Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nathalieee

Nie ogarniam :O

Polecane posty

Wszędzie nawijają, że w Polsce panuje taka bieda i beznadzieja, że nie da się za nic wyżyć a gdzie prawie nie wejdziesz na jakieś babskie forum to nagle wszystkie kobitki stać za biustonosze za 300 zł, a bluzka za 100 zł to bluzka dla plebsu :D I tak sobie myślę, czy to ja jestem jakaś ślepia czy to po prostu robią innych w chooja, że tacy niby piękni i bogaci są :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askalabi
może nie slepa,ale napewno głupia jak wierzysz w forumowe bajeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie chodzi o to, że nie wierzę w to, tylko śmiać mi się chce z tego całego zakłamania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askalabi
to nawet smieszne nie jest,raczej żałosne,załóż temat tutaj o tym w jakim domu kto mieszka i jakim autem jeżdzi i zobaczysz,ze kafeteria to same krezusy finansowe,gdzie chałupa 300m to klitka,a auto poniżej 150000 tys to ma służba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może mają sponsorów
Oficjalnie na nic je nie stać, bo bieda, a gdy nikt nie patrzy zakładają biustonosze za 300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozrzutna bezmyslna bestia
nie wiem, mnie bylo stac na biustonosz za 2 tys zl ale przez to dzis stac mnie tylko za 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
askalabi racja ;) jak się to wszystko czyta to od razu przypomina się gwiazda kafeterii - jennifer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askalabi
ona to akurat chora jest,ale większość ściemnia w podobnym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to jest trochę niezrozumiałe, bo gdybym ja tak bym miała robić to jakoś wcale by mi to nie pomagało w podniesieniu samooceny i zaleczenia kompleksów... być może jestem jakaś dziwna, ale trudno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stop meeeeee
a ja kupuje biustonosze w tesco po przecenia, za dwa place 19 zl. sa super wygodne i miekkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askalabi
a właśnie jest mase takich osób,które w ten sposób podnosza samoocenę,one zyją jakby w dwóch róznych światach,w jednym żyją bo muszą,a w drugim się uwielbiają i widzą sie jako bogate,znane,szanowane itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askalabi
zobacz ile tutaj jest takich ,którzy na siłe chca zaistnieć,kradnąc np.fotki jakiejś dziewczyny,czy podajac się za jakąś wyimaginowana postać i do jakiego stopnia to w ni ch siedzi,ze osoby te nie biorą pod uwagę tego,ze bycie kimś,czy też wyróżnianie się chociażby urodą na plus,wyklucza spędzanie nałogowo czasu w necie,a nie mówiąc już o takim niszowym forum jak to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askalabi
faceci zreszta też,a kto wie czy nie wiecej tu oszołomów niż oszołomek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×