Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SłodkieUsta

Facet bez prawa jazdy to dno i żenada

Polecane posty

Gość a jeśli będę miał prawko i
samochód ale będę jeździł po pijaku to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , dla mnie nie moze byc;/ nie cierpie przyglupow - czyli pijanych kierowcow;/// sama naqwet jak bylam mloda i glupia nigdy nie pilam jezdzac - uwazam ze to to slabe i zenujace;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fuuuuuuuuuuuuuuuj
jesli bedziesz mial auto i bedziesz pił to tylko swiadczy o tobie, ze jestes SLABY psychicznie, nie umiesz sie powstrzymac od piwa/wodki taki facet to jeszcze wieksze gowno od niemajacego prawa jazdy prawiczka z kafe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie nieumiejetnosc prowadzenia samochodu/poruszania za jego pomoca stawia w tym samym rzedzie co nieumeijetnosci obslugi telefonu czy netu - sa tacy ludzie zwykle maja ponad 80 lat;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnaś napisać nieumiejętność szybkiego przemieszczania się w przestrzeni. Nie ma problemu. Wystarczy kierowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a jeśli będę miał prawko i samochód ale będę jeździł po pijaku to może być?" jak nie mam czym wrócić do domciu to wolę wyspać się na rowie albo w samochodzie niż mam zabić niewinnych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samochód staje się wtedy tak jak w wizjach pisarzy sf " bezobsługowy" Poza tym ma zwielokrotnioną moc bojową sześć pięści ( pięści kierowcy liczą się podwójnie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxvfbe
"taki facet to jeszcze wieksze gowno od niemajacego prawa jazdy prawiczka" tu widać blachary facet ma fure i dają mu dupy więc nie jest prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjgnj
"taki facet to jeszcze wieksze gowno od niemajacego prawa jazdy prawiczka" tu widać blachary facet ma fure i dają mu dupy więc nie jest prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miara krawiecka
a mój na początku jeździł do mnie 26 km składakiem, potem kupilismy malucha za 800zł, ateraz jeździmy od kilku lat bmw dno i zenada TO PATRZEC NA KOGOŚ zamiast samemu dupsko ruszyc i do czegos dojsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] zenek77 Powinnaś napisać nieumiejętność szybkiego przemieszczania się w przestrzeni. Nie ma problemu. Wystarczy kierowca" to ja decyduje co ja powinnam napisac i powtorze - mialan na mysli nieumiejetnosc poruszania sie samochodem (bez kierowcy o czywiscie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×