Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Soth_Saeger

Kiedy czasem was czytam, dochodzę do wniosku że . . .

Polecane posty

Jesteście manifestacją szatana na ziemii. Nigdzie indziej nie znajdzie się takiego wysypu Haterstwa. Szyhderstwa z czyjiś cnót i problemów. Oraz takiej ekshibicji seksualnych odchyleń od normy . . . A najgorsze jest to, że te wszystkie skłonności są zaraźliwe . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .TTT
i dziewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .TTT
ewentualnie dzivki i dziewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Prawki91, degenerat wystawiający kutasa na pokaz to co? A osoby piszące mi, że sobie nie poradzę w pewnych kwestiach? To wszystko obiekty nakręcone przez diabła . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .TTT
@najpiękniejsza_kobieta_na_kafe, zdarzają się :D Kręcimy się w piekle kafeterii, yea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorze to miejsce nie zionie aż tak bardzo nienawiścią nie przesadzaj to taki notatnik gdzie każdy pisze co chce, nic groźnego wystarczy że się zdystansujesz pomyśl o innych miejscach np. o rządzie i stwierdzisz że na kafeterii jak u rodziny :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 22:24 [zgłoś do usunięcia] whedif autorze to miejsce nie zionie aż tak bardzo nienawiścią nie przesadzaj to taki notatnik gdzie każdy pisze co chce, nic groźnego wystarczy że się zdystansujesz pomyśl o innych miejscach np. o rządzie i stwierdzisz że na kafeterii jak u rodziny" Tu nie chodzi głownie o nienawiść, tylko ciemnotę i zdegenerowanie. Nienawiść jest na trzecim miejscu . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .TTT
tu się nie da na serio skoro ciągle same prowokacje, więc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nie chodzi głownie o nienawiść, tylko ciemnotę i zdegenerowanie. no to mówię, patrz na rząd :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"08.09.2012] 22:31 [zgłoś do usunięcia] whedif u nie chodzi głownie o nienawiść, tylko ciemnotę i zdegenerowanie. no to mówię, patrz na rząd" TEN rząd niczym czczególnym sie nie wyróżnia w porównaniu z poprzednimi. Mnie wasze rządy nie obchodzą. Czekam na inne Rządyh, niebiańskie . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze? ja jestem anarchistką XD mniej więcej czekaj czekaj tylko najpierw musiałbyś umrzeć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×