Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naiwna54546

powiedzieć wszystkim że zdradza swoją żonę????

Polecane posty

Gość naiwna54546

Wkurzył mnie, obraził, wyzwał. Odegrać się w ten sposób czy dać sobie spokój??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avangarda22
Kurestwo ma krótkie nogi.. Samo wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwna54546
Chciałam popatrzeć jak cierpi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masz dowody? Bo bez twardych dowodów zbrodni możesz wyjść na wariatkę która tylko chce namieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwna54546
jak mam mówić jej to wole nic nie mówić, powinno dowiedzieć się jego otoczenie jaki z niego zajebisty facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz, że będzie cierpiał? Pomyłka, słonko. Będzie miał to w dupie. A czemu? Bo zdradzając żonę z tobą pokazał, jak ją ceni i szanuje. Zatem... Odpuść dla własnego dobra, bo nie jego a ją skrzywdzisz. Chcesz się poczuć, jak mega ściera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwna54546
nie mam żadnych dowodów, moje słowo przeciwko jego słowu. Wiem, że wywinie się z tego. Juz mi groził, że jak coś powiem nie będę miała swojego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Juz mi groził, że jak coś powiem nie będę miała swojego życia" Acha, a do tej pory miałaś swoje życie, tak? Kosztem cudzego, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwna54546
Jak ceni i szanuke skoro zdradził?? Tak jestem porzuconą kochanką, a raczej to ja go odrzuciłam, bo juz nie chciałam tego ciągnąć. Teraz boli jak najbliższa osoba traktuje cię jak ścierwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie wyjdziesz na wariatkę. Żona prędzej uwierzy mężowi niż Tobie. Jakbyś miała zdjęcia, smsy... A tak lepiej siebie nie ośmieszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mściwa jadowita żmija
żonie powiedz mniej będzie cierpieć jak sie dowie wczesniej a kiedys sie dowie udawanie ze nic sie nie dzieje to nie dobry sposb,ta kobieta juz jest zraniona musi sie dowiedziec by moc od bydlaka odejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwna54546
Mam swoje życie, swoje plany, marzenia. Jesteśmy z innego miasta, więc nie byłam uzależniona od niego. Wiem, że kochanki to najgorsze szmaty co z facetami, którzy zdradzają?? Oni są bezkarni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hapens
kobieto daj se spokoj bo bedziesz potem zalowala. uwierz mi bo mam tak samo tylko ze mi wybaczyl . w twoim przypadku watpie ze ci wyjdzie to na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiem, że kochanki to najgorsze szmaty co z facetami, którzy zdradzają?? Oni są bezkarni??? " Trzeba było pomyśleć o tym ZANIM. A nie PO. Gdyby układało się wam, też byś była taka chętna do oświecenia żony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwna54546
Juz wychodzę na wariatkę i desperatkę, ale on publicznie mnie obraża razem ze swoim kolegą. Dlaczego więc nie mogę się odegrać??? Też go upokorzyć publicznie?? Zasługuje na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hapens
zonaty nie zonaty co za roznica ? to oni przysiegali zona a nie ich kochanki:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uroczy Szymuś
Gdybyś nie wypinała dupy facetowi, który nie jest Twoją własnością to nie byłoby problemu. Pies by nie wziął, gdyby suka nie dała. Faceci są źli, zdradzają i robią różne inne rzeczy, ale z kim zdradzają ? Z owczarkami, czy kozami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dlaczego więc nie mogę się odegrać??? Też go upokorzyć publicznie?? Zasługuje na to." A kto ci broni, lala? Idź, gadaj, mów, ośmieszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zonaty nie zonaty co za roznica ? to oni przysiegali zona a nie ich kochanki:0" Komu przysięgali, analfabeto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hapens
a dlaczego cie obraza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwna54546
Hapens jesteś żona czy kochanką???? Spotka go kiedyś kara za to co robi??? Za ranienie kobiet?? Nie jestem pierwszą, z którą zdradził żonę. Wiedziałam o tym, a jednak zrobiłam to samo. Nic mnie nie usprawiedliwia. Moze powinnam się zamknąć i pozwolić losowi rozwiązać tą sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hapens
facet to nie rzecz , nie może być czyjąś własnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Moze powinnam się zamknąć i pozwolić losowi rozwiązać tą sprawę. " Pierwsze rozsądne zdanie, jakie napisałaś. Gniew pomoże ci przetrwać na chwilę, ale później pożre cię żywcem. Odpuść, on sam się w którymś momencie pogrąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jesteś zdenerwowana, nie rób nic na szybko. Zemsta najlepiej smakuje na zimno. Myśl przede wszystkim strategicznie, tak żeby to on ucierpiał a nie Ty. Bo jak teraz wszystko powiesz to on się wyprze, będzie na pewno zaprzeczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwna54546
Wiem, że mówiąc cokolwiek na ten temat wyjde na zakochana idiotkę, która próbuje rozbić jego małżeństwo. I nie jestem puszczalska zapewniam cię. A co powiecie na jego temat??? Zawsze są obelgi na kochankę i niewierny mąż to co?? Ideał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×