Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naiwna54546

powiedzieć wszystkim że zdradza swoją żonę????

Polecane posty

"Zawsze są obelgi na kochankę i niewierny mąż to co?? Ideał?? " Zauważa się tego, kto najgłośniej krzyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hapens
niektórzy faceci zakochuja sie po slubie , nawet mężatki ,nie wiem jak rozumiecie zdrade ale moim zdaniem zdradzić można tylko sercem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwna54546
Juz zaprzecza. dlaczego mnie wyzywa?? Nie wiem. Może dlatego, że ostatnio powiedziałam nie. Może dlatego, że juz ma dość i chce nową kochankę. Nie wiem, jest zmienny jak pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale on sam do Ciebie dzwoni i Ciebie wyzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie wiem jak rozumiecie zdrade ale moim zdaniem zdradzić można tylko sercem.." Tylko sercem? O nie, słonko. Nie tylko. Zdradzić można też zmysłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uroczy Szymuś
Nie wyrugowano z języka polskie stwierdzeń typu: moja własna żona, mój własny mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwna54546
Właśnie nie chcę wychodzić na ofiarę. To jest najgorsze. Tylko dlaczego on ma mnie obrażać, jego kolega nazywa mnie głupią dziwką ( w sumie ma rację ) i mam na to spokojnie patrzeć i przytakiwać?? A on jest bezkarny w tym co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uroczy Szymuś
Przede wszystkim zdradza się kutasem i cipką. Facet z umową małżeńską, wsadza w kobietę, która nie stanowi strony umowy. To samo odnosi się do sytuacji odwrotnej, gdzie należy zamienić strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjuiytreyu
Ty chyba jednak nie masz swojego zycia :) Nadal zyjesz jego życiem . Powiedziec nie powiedziec oto jest pytanie . Zadaj sobie nastepne . Jak zmieni sie Twoje zycie w zależności czy powiesz ,czy nie ? Ludzie wiedzac ,ze on jest taki zly odwroca sie od niego czy od ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uroczy Szymuś
Widać, od czasów Moralności Pani Dulskiej niewiele się zmieniło. Mężczyzna rzuca kamieniem z domu, kobieta rzuca kamieniem do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwna54546
Pisał smsy. Troche już zaczęłam gadać, więc dzwonił żeby wyjaśnić sprawę. Padły słowa, które najbardziej mnie zabolały :" zostaw moją rodzinę w spokoju" . Paradoks. Wyzywa, ubliża a takie słowa mnie najbardziej zabolały. I groził, że jeśli coś powiem, to on tego tak nie zostawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie masz dowodów
nie masz smsów, maili nic? Zawsze jakieś slady zostają :) Skoro facet zdradza żone zachowuje sie jak ostatnie meskie przyrodzenia to nie dziwie się autorce ze ma ochote się odegrać. Zaszło między nimi co zaszło ale zeby wyzywać kogoś publicznie od głupich dziwek? No bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie masz dowodów
powiedziałabym mu że jeszcze jedno obraźliwe słowo i jego zona będzie miała podane wszystkie dowody zdrady na tacy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwna54546
Mówiąc o zdradzie, zrujnuje życie sobie i jemu. Jemu, bo rozwalę mu rodzinę a sobie, bo jak moża zadawać się z żonatym facetem. Czyli chyba już znam odpowiedz. Poczekam jeszcze trochę, zobaczę co będzie dalej robił. Na razie mam satysfakcje z tego że się boi. A to już wiele. Może mi nie uwierzycie, ale chciałabym żeby ułożyło mu się z zoną. Naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hapens
debil jak ich malo. ale skoro wiedzialas ze juz z kilkoma sie zadawal to rozsadkiem nie grzeszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hapens
jego zona , ty i inne zostalyscie przez niego skrzywdzone wszystkie. rozumiem gdybys byla jego pierwsza kochanka moglabym wtedy sadzic ze sie w tobie zakochal po slubie ale z tego co piszesz w jego oczach bylas tylko darmowa dziwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwna54546
Bo taki mieliśmy układ: tylko seks. To on pierwszy zaczął pisać, że kocha. Jak ja zaczęłam coś czuć, to zaczął powoli się odsuwać, więc chciałam to zakończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hapens
hahahaha ;D ja pierdole niektore kochanki to naprawde tempe cioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samo życie ...
Czy cos ci obiecywał ? Dlaczego go szantazujesz ? Złe na tym wyjdziesz ostrzegam - i pisze to jako kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorka nic nie zrobi. Zna swoje miejsce w szeregu. A ten topik to najwiecej na co ją stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×