Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ghbgfdddd

Jestem zarejestrowana w Urzędzie Pracy proszę o pomoc

Polecane posty

Gość ghbgfdddd

jestem zarejestrowana jako bezrobotna a podjęłam naukę w dziennej szkole policealnej czy mam się wyrejestrować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka krawiec
tak wyrejestruj sie zmniejszysz tym bezrobocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghbgfdddd
ubezpieczenie mam opłacić w szkole więc będę ubezpieczona no właśnie bo jak bym musiała się odhaczać w dzień w którym mam zajęcia to trochę bez sensu. a nie wiecie czy mogę dostać stypendium socjalne dlatego, że się uczę ? mam 22 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli byłaś zarejestrowana dłużej niż 6 mies urząd pracy w częsci może finansować studia stypendium nie jest zależne od wieku,musisz mieć tylko określony dochód na osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghbgfdddd
poziomko raz piszesz, że mam się wyrejestrować a teraz, że UP może finansować naukę więc zbaraniałam teraz mam niski dochód na osobę więc problem tylko tkwi w tym czy nie jest za późno na staranie się o stypendium, mamy już wrzesień a może wnioski składa się wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she24
tak, ponieważ osobą bezrobotną nie moze być osoba ucząca się w systemie dziennym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghbgfdddd
w Up jestem zarejestrowana od 3 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghbgfdddd
czyli wyrejestrować się i starać się o stypendium socjalne w gminie, tak ? bo jutro miałam odhaczyć się w UP , w takim razie nie pojadę i mnie wykreślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghbgfdddd
halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś na pomarańczowo
wykreślą Cię i przez następnych 120 dni nie będziesz mogła się zarejestrować ponownie. ze szkołą nie wypali, rzucisz albo cokolwiek i zostaniesz na lodzie, nawet bez ubezpieczenia. zadzwoń. można się wyrejestrować przez telefon, pani zapyta o powód, powiesz, że podejmujesz naukę w systemie dziennym. ot i wszystko. a dofinansowanie owszem jest, ale nie dla osób uczących się w systemie dziennym, bo taka osoba nie może być bezrobotną, a dofinansowują tylko bezrobotnych i o określonych, bardzo niskich dochodach. jak chcesz jakąś kasę, to idź na zaoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghbgfdddd
szkoły nie rzucę na 100 % więc niech mnie wykreślają w niektórych zawodach papierem ze studiów zaocznych można sobie podetrzeć dupę teraz pozostaje mi się dowiedzieć co ze stypendium socjalnym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghbgfdddd
moja szkoła nie wypłaca stypendium, już pytałam o to panią dyrektor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghbgfdddd
"1. Warunki otrzymania stypendium: Stypendium może zostać przyznane na wniosek osoby bezrobotnej bez kwalifikacji zawodowych, która w okresie 12 miesięcy od dnia zarejestrowania w Urzędzie Pracy m. st. Warszawy podjęła dalszą naukę: w szkole ponadgimnazjalnej dla dorosłych będącej szkołą publiczną lub niepubliczną o uprawnieniach szkoły publicznej, lub w szkole wyższej w systemie studiów niestacjonarnych i spełnia kryterium dochodu na osobę w rodzinie w rozumieniu przepisów ustawy o pomocy społecznej uprawniającego do świadczeń z pomocy społecznej." No właśnie niestacjonarnych, a dzienne to stacjonarne przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej sama się wyrejestruj w warszawie można zrobić to mailowo,faksem nie zawsze musisz osobiście oni bardzo chętnie cię wyrejestrują bo tu chodzi o statystyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghbgfdddd
jutro siostra jedzie się odhaczyć to może ona mnie wyrejestruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghbgfdddd
ta wyrejestruje mnie, osobiście trzeba pfff kij z taką siostrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×