Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lukrecja rampa

zespół za 3400. drogo?

Polecane posty

Gość lukrecja rampa

za 1 dzień, 4 osoby. nie chciałam oszczędzać na muzyce bo zależy mi żeby sie wszyscy dobrze bawili, ale nie ukrywam ze to duże obciązenie. mama radzi żebym znalazła zespół 3 osobowy i tańszy (kwestia ok. 1000zł) a ja już nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie jest źle
dla porównania 5500zł 5osobowy zespół na dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrecja rampa
hmmm, sama nie wiem...wiesz gdybym miałą większy budżet to bym sie nie zastanawiała, ale w naszej sytuacji nie wiem czy to nie jest zbytnia ekstrawagancja...bo bądź co bądź mogę znaleźć zespół 3 osobowy za 2500...nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi nika
nie, to nie jest drogo, ja płaciłam podobnie - 3300 za 4 osoby na jeden dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrecja rampa
aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest drogo, w moim regionie ceny zaczynają się od 2500. My mieliśmy zespół 3-osobowy i wzięli od nas 3500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamaJa2
U mnie bez problemu można znaleźć zespół za 2-2,5tys. za 2 dni. Poszukaj może jeszcze, popytaj innych o ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
My mieliśmy zespół 5 osobowy za 5000 , przyszli w 6ciu nawet ale to sami z siebie i było super nie zamieniłabym ich na żaden inny zespół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powied zto mamie
powiedz mamie że można postawić laptopa i jakiegoś kolegę, koszt 200zł za fatygę dla niego i flaszka na stół, żeby nie usnął z nudów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrecja rampa
ktos sie jeszcze wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ślub za 2 tyg i zespól 3-osobowy na jedna noc kosztuje nas 1600 zł.Śpiewają i graja tak,że dech zapiera1Babeczka wykonuje piosenki po angielsku normalnie jak oryginały. JA uważam ze za 1 noc 3400 zł to bardzo duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak to zorganizować
czyli 3 stówy taniej...a ja biorę ślub zimą więc to niby jeszcze poza sezonem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak to zorganizować
no ja już sama nie wiem...szczerze mówiąc początkowo planowałam wydać max 2500-2700, ten zespół mi się podoba ale te 3400 to dla mnie kurde dużo...sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viradaa
ja mialam zespol za 2400 4 osoby na 1 dzien. i byl bardzo fajny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak to zorganizować
no ja do do tej ceny również musze doliczyć talerzyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak to zorganizować
hmmm...a z dużego miasta jesteś? bo to pewnie też ma znaczenie, w mieście pewno ceny są wyższe. to już sama nie wiem...opłaca się czy lepiej poszukać czegoś tańszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrymi radami sypię z rękawa
My płaciliśmy 3200 zł za 3 osobowy zespół 13 h grania. Jeśli rzeczywiście warto to się opłaca. My akurat dalismy się naciągnąć. Fakt nagrania były super,polecany zespół z wielu źródeł a u nas odwalili totalna kaszanę. Powiem tylko,że wyszli z wesela całkiem wstawieni. Czy to świadczy o tym,ze dobrze się bawili? oni zapewne tak. Byłam u kilku znajomych,u których grały zespoły za 1500zł i dużo lepiej się wybawiłam niż na własnym weselu. Zastanów się czy warto przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak to zorganizować
no już mam w głowie kołowrotek i sama nie wiem co robić...w sumie to loteria...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrymi radami sypię z rękawa
W sumie tak. Ja bym drugi raz tyle nie zapłaciła. Czasem jest tak,że te tańsze zespoły dopiero co wchodzą na rynek,a są na prawdę dobre,nie ciągną wielkiej kasy żeby się móc wypromować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak to zorganizować
wiem, ale człowiek nigdy nie wie...tak naprawde jak będzie okaże się dopiero na weselu, wcześniej to wróżenie z fusów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrymi radami sypię z rękawa
Niestety masz rację. Ryzyk fizyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak to zorganizować
kurde, to co robić...brać ich czy ryzykowac jakichś tańszych?...kurde, nie wiem....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrymi radami sypię z rękawa
Możesz żałować każdej decyzji,więc moze wylosuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak to zorganizować
heh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
ja mam zespół 5 osobowy za 4200 ,13 godzin grania,nie szkoda mi kasy bo wiem że grają super,a muzyka na weselu to obok dobrego jedzenia równa się dobrej zabawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Videokramaż
Dyskusja jałowa jak większość tego typu, bo większośc tutaj nie odróżnia chałturników udających, że grają, bo lecących z podkładów od żywej kapeli w klasycznym składzie. Jestem videowcem od 20 lat i widziałem już chyba wszystko, poziom kapel jest tak zróżnicowany jak ceny za ich usługę, przy czym, o ile cena czasem jest nieadekwatna do jakości grania (widziałem kapele za 5 tys i "grające" z podkładu) jak i biorące 9 tys i robiące show, ale granie tak se choć na żywo. Przy tym wszystkim cudów jednak nie zaznałem nigdy i jak kapela jest tania, w 99% poziom jest słaby. Czasem owszem wchodzą młode kapele i biorą niedużo, nawet grają na żywo, ale co z tego, jak wyraźnie brak im ogrania, nie potrafią zagadać czy zabawić gości, albo grają wszystko 2 razy woniej lub mają beznadziejny wokal. Dobra kapela to nie tylko muzyka, ale i sposób prowadzenia imprezy, a pić to piją prawie wszyscy, oficjalnie, albo spod stolika, tylko jednym to przeszkadza grać, innym nie. Inna sprawa, że nieraz kapela beznadzieja a goście pijani przychodzili do stolika oooo ale super "gracie", więc jak ktoś nie potrafi odróżnić grania na żywo od udawania, a prowadzenie wesela jest mu obojętne, niech nie przepłaca, ale też niech nie będzie potem zdziwiony. Aha i nie ma co słuchać opinii gości, bo ci zawsze, chcąc być uprzejmi, powiedzą że kapela fajnie grała, przynajmniej do młodej pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiem
2 osobowy w swieta 25.12 zaplacilismy 2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×