Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kawusiakawka

Jaką kawę lubicie?

Polecane posty

Gość kawusiakawka

Rozpuszczalna czy parzoną?Macie ulubione marki? Ja z parzonych lubię Jacosb kronung albo zwykła Fort,a rozpuszczalne to dla mnie najlepsza Jacobs cronat gold.Teraz próbuje rozpuszczalną Maxwell House i nawet dobra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenity five
Ja lubie Carte Noire Espresso i Alta Rica z Nescafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cojakgdziekiedy
ja nie lubie kawy. nu chyba ze caffe latte light albo caffe latte cappucino z emmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nescafe classic rozpuszczalna z mlekiem i cukrem tylko i wyłącznie. Kiedyś piłam czarną tylko z cukrem ale odkąd zaszłam w ciąże parzonej w ogóle nie trawię i już chyba tak zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciąży piłam tylko zbożową inkę lub anatol ale tak to lubię nescafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię parzoną z Pedros, a z rozpuszczalnych najlepsza według mnie jest Nescafe, lubię tez orzechowe cappuccino z Mokate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesca góra
:) a parzona hmmm moga byc wszystkie byle nie takie biedronkowe:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakoszka kawy
kawe uwielbiam od zawsze chyba :) do tej pory ulubiona byla Nescafe Gold i Krupsy z ekspresu ale kilka dni temu kupilam kawe Davidoff i ludziska rewelacja!! Cos pysznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łatwiej powiedzieć jakiej nie lubię: zbyt słabej, jak jest za dużo mleka i niespecjalnie mi podchodzi nescafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jest tu ktoras z warszawy?
jacobs cronat gold, rozpuszczalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię żadnej kawy i w życiu piłam ją dwa razy, nawet nie wiem jaka to była. mój mąż też nie pija, trzymamy w domu tylko dla gości rozpuszczalną nescafe i jacobs zieloną prawdziwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście nie lubię kawy. Nie smakuje mi jakoś żadna. Piję tylko herbaty owocowe i herbaty miętowe czy ziołowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka-milka
ja ostatnio kupiłam jacobs millicano - to jakaś nowość bo rozpuszczalna z domieszką mielonej ale bardzo drobno - pychota, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_Hajduczek
Ja uwielbiam kawę świeżo paloną - tylko taka naprawde smakuje jak kawa. Kupuję w singleorigin.pl - gośc prowadzi bloga o kawie i widać, że naprawdę dużo o niej wie. I rzeczywiście świetnie pali kawę, jest niesamowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malka28
Dla mnie te kawy robione na ilość do tego dostępne w każdym sklepie odpadają, jak już chce wypić dobrą kawę to wolę ją zamówić w palarni np. https://www.blueorcacoffee.pl/Shop są one wypalane do 24h przed wysyłką, także dzięki temu zachowują swój aromat i smak. Mają ziarna z różnych zakątków świata jak m.in Brazylia, Peru, czy Etiopia. Fajnie, ze można też trochę poczytać o uprawach różnego typu kaw, bo wtedy widać jak wiele uwagi jest im poświęcanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
Dla mnie najlepsza mielona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×