Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sąsiad smieciarz i brudas

Mój sąsiad wyrzuca śmieci do lasu. Donieść na niego ?

Polecane posty

Gość sąsiad smieciarz i brudas

Sasiad mieszka kilka domow dalej, na tej samej ulicy. Dziś rano jechałam rowerem do pracy o 6 przez las jak zwykle i widzialam jak wyrzucał gruz(robi remont i buduje garaz) worki ze smieciami i jakies folie. On mnie nie widział.... Doniesc na niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assa tadarassa assa
Tak. Mam dość gruzu, starych wersalek, skutych kafelków i innego szajsu w lasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej Samiński
Błagam Cię na kolanach. Donieś na niego na policję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdadjmwjamwt
jasne ze tak, trzeba skonczyc to zasyfianie łąk i lasów. Gdzie nie pojdziesz tam puszki butelki ,linoleum, płytki, smiecie z domów, żelastwo. Masakra jakas, malo jest smietnikow w miastach? Mogliby juz tam wyrzucac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem na tak
trzeba z tym skonczyc, ze strachem przez uznaniem za donosiciela tak jak ktos napisał - las to nasz skarb, nasze dobro narodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba zacząć
Oczywiście, że tak !!! a najlepiej pozbierać te śmieci i wrzucić mu do mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedmowca nie lubi
Tak, bo to ciezkie przestepstwo. Zajmij sie swoja dupa co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanka Franka
Ja bym sie dwa razy nie zastanawiała .co za gad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uchylenie ttttt
TAK !!! Dość mam syfiarzy jak on, dzieki którym żyjemy w brudzie ! Pamietam jak nasza szkoła sprzątala las, ile tam znaleziska było ! Mandat nauczy go ze za wywóz sie płaci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej Samiński
Ja miałem taką sytuacje że zobaczyłem gruz w lesie. Zacząłem szperać i zobaczyłem że to gruz z przedszkola. Zgłosiłem to do zakładu oczyszczania miasta i za dwa dni wszystko znikło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frajer ma kase na remont
a las zasmiecac trzeba byc mentalnym debilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaaaano
pewnie, że donieść, szkoda, że jeszcze foty na dowód nie zrobiłaś... takiemu to wszystkie te śmieci powinni na podwórko zwalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa wszyscy jesteście tacy porządni a jak do parku ide to pod każdym krzakiem rolka zużytego papieru toaletowego na każdym zielonym skrawku psie odchody wszędzie butelki puszki i opakowania po batonach-bo do kubła ciężko trafić czy podejść 5metrów. Wszędzie gdzie się ludzie pojawią tam burdel po sobie zostawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej Samiński
Ja zawsze jak widzę śmiecie to ubieram moje rękawiczki które zawsze noszę i przeglądam te śmieci czy może znajdę jakieś wskazówki. A jak widzę że ktoś np pali ogień w lesie to dzwonię na policję mówiąc że towarzystwo ma narkotyki. Może to jest kłamstwo ale oni jak widzą policję szybko trzeźwieją i sprzątają bałagan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak wszystko się zgadza, ale powiedzcie proszę gdzie można oddać starą lodówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mu ze jak nie posprzata to doniesiesz. Nie baw sie w kabla i nie wyreczaj wladza. Bo to umacnia wladze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak wszystko się zgadza, ale powiedzcie proszę gdzie można oddać starą lodówkę.........................wrypać do lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pojmuję dlaczego ludzie się tak zachowują, przecież są firmy zajmujące się utylizacją, np ta:http://www.pgrproeko.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
donieść na s*******a. co innego jest kablować na jakieś rzeczy które nikomu nie szkodzą jak to robią niektórzy konfidenci (a które władza uznała za nielegalne) a co innego jest udupić s*******a który zamienia środowisko w którym wszyscy żyjemy w syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze tak. Co za flejtuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może po prostu porozmawiać? Upomnieć, powiedzieć? Niue widze sensu aby od razu donosić i mieć potem problemy czy coś. Ale rozumiem,że to może być wkurzające, zwłaszcza dla kogoś kto środowisko, segregację itp ma na uwadze. wszystko ma swoje miejsce, nawet zużyty stary telewizor się jeszcze może przydać - http://www.pgrproeko.pl - żarówki, baterie itp tez tu zbierają, szkoda, że mało kto o takich miejscach najwidoczniej wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem za donoszeniem od razu, sądze ze najpierw powinno sie dac kolesiowi do zrozumienia, że źle robi wywalając mu z powrotem na podwórko jego własne śmieci najlepiej ze stwierdzeniem- cześć sąsiad znalazłem twoje graty w lesie. Jak nie pomoże, to już zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ze jak porozmawiasz najpierw z sasiadem i ta rozmowa nie odniesie skutku po czym doniesiesz na niego do - to sie facet pokapuje ze od ciebie wyszlo i moze byc nieciekawie moze anonimowy list napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lesniczka
smieci w lasach jest niestety duzo, pracuje w nadlesnictwie i rocznie wydajemy ok. 30 tys. zl na zbieranie tego, utylizacje itp. stawiamy kosze i troche to pomaga, ale przeciez nie postawimy kosza pod kazdym drzewem. a taki kosz, worki, dogladanie go tez kosztuje. Mandaty straz lesna wystawia, jak kogos przylaie, albo znajdzie w smieciach rachunek jakis. albo jak na kamere sie nagraja (teraz kamer w lasach troche jest). tylko kasa z mandatow idzie do panstwa, a nie do nas. ale to kropla w morzu. Odkad jest ta segregacja odpadow, u nas jest jakby mniej smieci takich domowych, ale wlasnie odpady komunalne coraz czestsze no i lodowki, wersalki, wszystko mozna znalezc... Puszki, butelki wzdluz drog to juz nagminne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lesniczka
nie ma sensu pisac listu - na takiej podstawie nie mozna gosciowi dac mandatu, trzeba go zlapac za reke lub miec np. wyjety ze smieci jego rachunek, on sie przyznaje i przyjmuje mandat. Lepiej powiadom straz, ze cos takiego sie dzieje (radze dzwonic bezposrednio do straznikow, nry sa na stronach www nadlesnictw), moze kiedys sie zaczaja na niego. Ale tak naprawde walka ze smieciarzami jest trudna, bo trzeba zlapac za reke, na goracym uczynku, a to trudne. Rocznie robimy mase akcji z dziecmi i mlodzieza, sprzatanie swiata, konkursy, wpajamy maluchom juz, ze smiecenie jest zle. Ale co z tego jak widza przyklad rodzicow. Dorastakja i robia to samo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×