Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sprzedam_Nokie_C5

NOKIA C5 sprzedam do małej naprawy NAVI 5mp

Polecane posty

Gość Sprzedam_Nokie_C5

Sprzedam Nokię c5-00 Kupiłam go około września/października 2011 na Allegro za 450zł telefon był kupiony NOWY od kogoś kto prawdopodobnie kupił go w promocji i nie był mu potrzebny, ponieważ na fakturze jest cena 1zł. Telefon wizualnie w stanie BDB-. posiada mikro ryski z tyłu na klapce - jest metalowa więc wynika to ze zwykłego użytkowania (patrz foto) na wyświetlaczu jest jeszcze folia ochronna (telefon użytkowałam zawsze z folią na wyświetlaczu, kilka razy ją zmieniając) telefon zawsze noszony w ochronnym etui. Jedyne za co można by dać mały minusik to lekko starta farba (? powłoka bezbarwna ?) na jasnych guzikach u góry/koło nawigacyjnych - patrz foto. Nie przeszkadza to w używaniu i nie rzuca się w oczy technicznie - do wczoraj był w pełni sprawny. Rano jeszcze normalnie z niego korzystałam, a potem gdy chciałam zadzwonić to telefon już był wyłączony i nie szło go uruchomić. Nie wiadomo dlaczego wyłączył się i od tego momentu nie chce się uruchomić. nie spadł, nie był zalany ani nic podobnego. Po prostu sam wyłączył się i przestał działać. bateria sprawna - przy normalnym użytkowaniu wytrzymywała mi do 5-6 dni. ładowarka ładuje (sprawdzane na innej Nokii) Może to być coś z gniazdem ładowania ponieważ po wsadzeniu wtyczki od ładowarki czuć luz (nie wiem od czego, bo telefon nie spadł ani nie był uderzony) - i możliwe że bateria nie naładowała się do końca po czym jak padła to nie szlo już naładować na nowo. Ale nie daje 100% pewności, że to akurat to. (Może padł soft i trzeba jakoś go sformatować, albo coś innego). Może naprawa wyjdzie tanio, ale nie mam kiedy i gdzie tego sprawdzić więc sprzedaję. Ktoś na pewno za nieduże pieniądze jest to w stanie naprawić (np. w komisie, albo serwisie Nokii). Telefon sprzedaję więc jako uszkodzony i nie przyjmuję zwrotów i negatywów. U mnie od złotówki ! Być może koszt naprawy jest niewielki więc możesz mieć super telefon za niewielkie pieniądze ! Ogólnie telefon bardzo fajny. Posiada darmową nawigację Ovi, aparat 5mp robiący bardzo ładne zdjęcia, przeglądarke internetową, aplikacje typu Facebook, You Tube i dużo innych funkcji. Taki mini smartfon :) Menu łatwe, intuicyjne. telefon poleciłabym każdemu. W skład oferowanego zestawu wchodzi to co daje producent: - pudełko - instrukcja obsługi PL - karta gwarancyjna (niepodbita) - paragon (FV zakupu przez pierwszego właściciela) - karta 2 GB (nowa, nieżywana) - bateria - słuchawki Nokia (nigdy nie użyte) - ładowarka - kabel USB do połączenia z komputerem - GRATIS ! dodaję etui/pokrowiec na telefon chroniący przed zabrudzeniem i zadrapaniami Telefon BEZ simlocka - działa w każdej sieci. w razie pytań i ewentualnej chęci zakupu czy zdjęć proszę o kontakt (wraz z podaniem proponowanej ceny za telefon - należy doliczyć koszt wysyłki 14zł Paczka Priorytet) na kontodoallegro@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×