Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość AliorSync

KONTO W BANKU AKTYWNE OD ZARAZ

Polecane posty

Gość AliorSync

j/w Czy znacie jakiś bank, w którym konto jest aktywne zaraz po założeniu i można je założyć bez wizyty w banku? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AliorSync
Czyli nie ma takiego banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndmkmx
nie ma takiego banku, czyli sama sobie odpowiedziałas na pytanie. Gdyby tak było to każdy podając byle jakie dane mógłby sobie zakładac fałszywe konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tak do konca raczej
Obecnie bez chodzenia do banku można założyć większość dostępnych kont bankowych. Umowę przywozi kurier, podpisujemy, odwozi do banku i aktywują konto. To tak w uproszczeniu bo dowód osobisty trzeba pokazać najczęściej lub nawet czasem 2 dokumenty, czasem dać ksero dowodu. Ciekawy jest Sync Aliora bo można założyć właśnie w ten sposób (przez wizytę kuriera) ale jest też możliwość założenia konta bez wizyty kuriera (!)... Weryfikujemy swoją osobę dokonując przelewu z innego osobistego konta bankowego. Więc teoretycznie dokonując przelewu przez internet z innego konta dość szybko można uruchomić konto w Sync, ale w praktyce wątpię by to było "natychmiast". Właściciela konta trzeba po prostu zweryfikować bo można by robić na takim fałszywym koncie niezłe numery ;) Darmowe konto Sync: http://rachman.ebrokerpartner.pl/short/5bbp Konta bankowe, kredyty, pożyczki - porównania i rankingi http://porownania.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfdfgfh
są takie banki ale to są jakies banki typowo internetowe, i jak masz kase na takim koncie to dopiero mozesz ją przelac na "normalne" konto, ale nie moge sobie teraz przypomniec nazwy takich bankow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfdfgfh
osoby które keidys klikaly reklamki łudząc się, ze cos zarobią, pewnie wiedzą o czym mowię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaaaaa
nie ma to jak zarabiać przez polecanie stron...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Te Ka
do taaaaaaaaaaaaaaaaaa - no jasne, jak ktoś założy konto w Alior Sync poprzez stronę polecającego, to polecający dostanie co najmniej 40 zł. prowizji :P Mój kumpel wyciąga tak miesięcznie 5- 14 tysięcy, tyle, że na kredytach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfdfgfh
tak wlasnie o moneybookers mi chodzilo, konto mozna zalozyc w kilka minut ale prawde mowiac ja nigdy nie potrafilam poslugiwac sie tym kontem i przelewac z niego kasy na normalne konto, wiec nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam założyłam konto przez zwykły przelew z innego konta. hm wygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealne konto osobiste udało mi się wybrać, dzięki stronie Opiekun Finansowy Online – www.careww.pl. Dostępne jest tutaj rzetelne zestawienie wielu różnych ofert, które można szybko porównać i dobrać konto, które idealnie wpisuje się w nasze potrzeby. Strona pozwala także wybrać korzystną pożyczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz kosztów za prowadzenie konta, warto także zwracać uwagę na to, co dane konto nam oferuje. Na pewno przydatną usługą są przelewy ekspresowe Express Elixir. Umożliwiają one realizację przelewów międzybankowych w czasie liczonym w sekundach. Tutaj znajduje się więcej informacji na ten temat - http://www.expresselixir.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nest Konto to dobre, nowoczesne konto. Moja opinia o NEST Bank wynika przede wszystkim z tego, że nie muszę płacić za użytkowanie karty i mam za darmo wypłaty ze wszystkich bankomatów. I co dla mnie najważniejsze – ściągnąłem sobie aplikację mobilną i teraz mogę korzystać z konta za pomocą smartfona, co bardzo mi ułatwia życie, ponieważ dużo podróżuję. Polecam Smart Konto wszystkim, którzy cenią nowoczesne rozwiązania i nie potrzebują tradycyjnej bankowości. http://e-m2m.pl/5832f062967e3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Finansami zajmuje się od ponad 10 lat. Posiadam w ofercie kredyty, pożyczki, konta osobiste, kredyty konsolidacyjne, hipoteczne oraz wiele innych. Najlepsze warunki, negocjowane specjalnie dla państwa to mój atut! http://e-finanse.5v.pl/ Polecam, Sławomir Radzikowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BGŻ BNP PARIBAS Polecam otworzyć konto w tym banku. Wszystko jest za 0 zł !!! :) Link Polecony: http://e-m2m.pl/59fb14578cee4 :) - 0 zł za prowadzenie konta - 0 zł za kartę debetową do konta - 0 zł za wypłaty z bankomatów - 0 zł za wypłaty za granicą Załóż konto z mojego poleconego linku i otrzymaj bon do H&M Lub IKEA !!! :) Link Polecony: http://e-m2m.pl/59fb14578cee4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guśka9
gdzie najlepiej założyć konto bankowe za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejlora
@guśka - każdy bank założy Ci konto za darmo :P A tak na poważnie to chcesz mieć darmowe prowadzenie konta czy coś więcej? Ja mam konto optymalne w BGŻ i jestem z niego bardzo zadowolona. Szybko założyłam przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Założenie konta przez internet, jak to wygląda dokładnie ? Przysyłają Ci umowę a Ty po prostu im odsyłasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga1234polka
@elfik10 przywozi Ci ją kurier do podpisania, a potem zabiera i dostarcza do banku :) @bejlora a dlaczego konto optymalne akurat? Co Cię do niego przekonało ? @guśka9 teraz większość kont ma prowadzenie za darmo, bo w sumie tego oczekują klienci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guśka9
@beljora oczekuję darmowego założenia i prowadzenia konta, darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów @olga1234polka i co, kurier czeka aż się przeczyta i podpisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altjoga
@guska9 tak, dostajesz umowe, zapoznajesz się z nią i podpisujesz. prosta procedura - sam tak zakładałem konto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejlora
@guśka - To Ty wymagająca jesteś! :) Jak chodzi o bgż to Tobie bardziej podpasuje konto maksymalne, bo masz w nim własnie wypłaty ze wszystkich bankomatów w polsce i poza nią za darmo ;) I oczywiście prowadzenie za darmo. @Olga - przede wszystkim zadecydowało to że karta do konta jest darmowa niezależnie od ilości transakcji. To była karta przetargowa. @elfik - dokładnie z tą umową to wygląda tak, że wypełniasz cały wniosek o konto na stronie www banku i później czekasz na kuriera. Jeżeli mieszkasz w dużym mieście to nawet następnego dnia może już do Ciebie przyjechać. Takie rzeczy najczęsciej rozwożą rano. Czasem trzeba mieć skan dowodu przygotowany żeby kurier zabrał do banku. Poza tym musisz mieć oryginał dowodu żeby kurier sprawdził komu daje dokumenty. Potem przy nim podpisujesz papiery i on wkłada je do nowej koperty i przy tobie plombuje. Podpisujesz odebranie i wsio. On zabiera do banku a ty masz konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×