Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość AliorSync

KONTO W BANKU AKTYWNE OD ZARAZ

Polecane posty

Gość olekreks
@altjoga i po jakim czasie konto jest już aktywne? @beljora nawet jak nie wykonam transakcji w danym miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beljora
olekreks - konto jest aktywne w momencie jak dostaniesz dokumenty. A co do konta optymalnego to jest darmowe w 100% tak samo jak karta do konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość star999
beljora a w optymalnym nie można wypłacać z każdego bankomatu czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jege
@guśka9 i co, kurier czeka aż się przeczyta i podpisze? kurierzy przyjeżdzający do podpisania umowy nie spieszą się tak jak inni ;] Możesz spokojnie czytać , choć warunki wszelkie masz na stronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altjoga
@star999 Możesz wypłacać z ich bankomatów i z planetcash( bankomaty które sa już prawie wszędzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyki
@altjoga to prawda, planetcaschów ostatnio jest pełno, ale zastanawiam się jakie prowizje są nalicane jeżeli nie skorzystamy z tego bankomatu ??? @jege wiesz, kurier musi poczekać, bo w końcu musi zawieźć umowe do banku :) Chociaz sama nie wiem czy ufałabym takiemu kurierowi, co o tym myślicie? @beljora a karta kiedy staje się aktywna? Trzeba jakoś ją aktywować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadfy
@qwertki kartę zawsze aktywuje sie albo w bankomacie ale przy pierwszej transakcji w sklepie potwierdzając kodem pin @stimer a karta do konta też jest bezpłatna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajdamaja
Ja zakładałam ostatnio konto osobiste w nest bank https://www.nestbank.pl/indywidualny/konta.html i powiem, że wszystko udało się załatwić przez internet. Sprawnie, bez żadnych problemów. Czego np. kilka lat temu nie udało mi się zrobić w getin, gdzie kurier w ogóle nie dotarł z moją umową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anemon123
Ja mam konto osobiste w banku Raiffeisen. Najważniejsze to darmowe prowadzenie konta, darmowe bankomaty i bezpłatny pakiet przelewów. Mogę bankować smartfonem a konto jest oprocentowane już od pierwszej złotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@qwertyki taka jego praca no nie można przecież podejrzewać każdego że zrobi coś złego. Przecież przy Tobie zakleja kopertę więc myślę że nic złego nie może się stać z danymi. Poza tym gdyby to nie było dobre i bezpieczne rozwiązanie to by go nie wprowadzili

@werionika ja przy wyborze konta bankowego trochę wspomagałam się porównywarkami i dobrze na tym wyszłam. Mam to co chciałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarobek

Praca dodatkowa lub stała w internecie 💰💰
Zarobisz ok 1460zł w pierwszym tygodniu pracy na kilku prostych czynnościach!😱😱
Nie czekaj dłużej tylko kliknij w poniższy link
i zapisz się, a zobaczysz jakie to proste!😎😎
👇👇👇👇👇👇👇👇👇
http://bit.ly/prostyzarobek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczix

@elfik ludzie zaczynają już popadać w paranoję. wszędzie widzą tylko oszustów, złodziei. ehh, wszędzie taki człowiek może się pojawić i nie uchronimy się od tego. 

@elfik z porównywarek trzeba też umieć korzystać, nie ma co się sugerować tylko miejscem w rankingu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariaczi
2 godziny temu, Gość anczix napisał:

@elfik ludzie zaczynają już popadać w paranoję. wszędzie widzą tylko oszustów, złodziei. ehh, wszędzie taki człowiek może się pojawić i nie uchronimy się od tego.

Jak się sprawdza co się robi to nikt cię nigdy nie oszuka. Trzeba czytać, pytać i słuchać. Jeszcze nigdy odkąd żyję nikt mnie nie oszukał. Da sie? da.

Dnia 6.12.2018 o 12:11, elfik10 napisał:

 

@werionika ja przy wyborze konta bankowego trochę wspomagałam się porównywarkami i dobrze na tym wyszłam. Mam to co chciałam 

A czego chciałaś od konta i w jaki sposób te porównywarki pomogły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cegla
6 godzin temu, Gość mariaczi napisał:

A czego chciałaś od konta i w jaki sposób te porównywarki pomogły?

mi osobiscie pomgoly w ten sposob, ze mialem najwazniejsze informacje w jednym miejscu. jak cos wybralem przeszedlem do czytania szczegolowego juz na stronie banku.

6 godzin temu, Gość mariaczi napisał:

Jak się sprawdza co się robi to nikt cię nigdy nie oszuka. Trzeba czytać, pytać i słuchać. Jeszcze nigdy odkąd żyję nikt mnie nie oszukał. Da sie? da. 

tak, zlodziei nie brakuje niestety. najwazniejsze to patrz i czytaj co podpisujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukota
50 minut temu, Gość cegla napisał:

mi osobiscie pomgoly w ten sposob, ze mialem najwazniejsze informacje w jednym miejscu. jak cos wybralem przeszedlem do czytania szczegolowego juz na stronie banku.

 

tak, to się zgadza. Ja do tego dodaje czynnik ludzi, tzn opinie faktycznego uzytkowania znajomych 

 

Dnia 6.12.2018 o 12:11, elfik10 napisał:

@qwertyki taka jego praca no nie można przecież podejrzewać każdego że zrobi coś złego. Przecież przy Tobie zakleja kopertę więc myślę że nic złego nie może się stać z danymi. Poza tym gdyby to nie było dobre i bezpieczne rozwiązanie to by go nie wprowadzili

 

Jest mnóstwo zabezpieczeń . Bank nie oferował by czegoś takiego gdyby można było ot tak z marszu oszukać .przeciez oni na tym tez by starcili 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brał może ktoś z was kredyt odnawialny? Wyczytałam, że jest taka możliwość, jednak nie wiem, czy to jest lepsze od chwilówek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan7
Dnia 7.12.2018 o 23:06, Gość ukota napisał:

tak, to się zgadza. Ja do tego dodaje czynnik ludzi, tzn opinie faktycznego uzytkowania znajomych 

 

Jest mnóstwo zabezpieczeń . Bank nie oferował by czegoś takiego gdyby można było ot tak z marszu oszukać .przeciez oni na tym tez by starcili 

zgadzam sie, nie ma opcji na oszustwa wszystko jest bezpieczne :)

7 godzin temu, doris9 napisał:

Brał może ktoś z was kredyt odnawialny? Wyczytałam, że jest taka możliwość, jednak nie wiem, czy to jest lepsze od chwilówek? 

 

Zdecydowanie lepsze, napewno nizsze oprocentowanie niz na tych wszystkich chwilowkach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Gość jan7 napisał:

Zdecydowanie lepsze, napewno nizsze oprocentowanie niz na tych wszystkich chwilowkach..

Zdecydowanie lepsze rozwiązanie! Przecież % w niektórych placówkach chwilówek zwala z nóg 😮

 

20 godzin temu, doris9 napisał:

Brał może ktoś z was kredyt odnawialny? Wyczytałam, że jest taka możliwość, jednak nie wiem, czy to jest lepsze od chwilówek? 

Nie ma nad czym się zastanawiać tylko kredyt odnawialny 🙂 Pewnie też musiałaś się trochę postarać żeby dostać taki kredyt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisica
2 godziny temu, elfik10 napisał:

Zdecydowanie lepsze rozwiązanie! Przecież % w niektórych placówkach chwilówek zwala z nóg 😮

Chwilówki to w ogóle trocche słaba sprawa, zawsze się źle na nich wychodzi :<

 

2 godziny temu, elfik10 napisał:

Nie ma nad czym się zastanawiać tylko kredyt odnawialny 🙂 Pewnie też musiałaś się trochę postarać żeby dostać taki kredyt 

 w niektórych bankach mozna go otrzymac od razu po otworzeniu konta  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 9.12.2018 o 15:28, Gość Lisica napisał:

w niektórych bankach mozna go otrzymac od razu po otworzeniu konta  🙂

No ale tak czy siak zdolność kredytową jakoś musisz mieć co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość support
Dnia 9.12.2018 o 15:28, Gość Lisica napisał:

Chwilówki to w ogóle trocche słaba sprawa, zawsze się źle na nich wychodzi :<

to prawda, zawsze są jakies chaczyki. Lepiej wziać na jasnych warunkach w konkretnym banku, a najlepiej swoim.

 

Dnia 9.12.2018 o 15:28, Gość Lisica napisał:

 w niektórych bankach mozna go otrzymac od razu po otworzeniu konta  🙂

ciekawa sprawa :) masz jakis konkretny na mysli ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Gość support napisał:

to prawda, zawsze są jakies chaczyki. Lepiej wziać na jasnych warunkach w konkretnym banku, a najlepiej swoim.

Czy ja wiem czy jakieś haczyki ? Jedynym haczykiem jest po prostu wysokie oprocentowanie. Bierzesz jakąś tam kwotę, a później musisz oddać x razy tyle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzon
Dnia 12.12.2018 o 11:53, elfik10 napisał:

Czy ja wiem czy jakieś haczyki ? Jedynym haczykiem jest po prostu wysokie oprocentowanie. Bierzesz jakąś tam kwotę, a później musisz oddać x razy tyle ...

a no właśnie, to zlodziejstwo i ogromne oprocentowanie. Ja mam opcje kredytu odnawialnego, tam jest tylko 10%. To dobra oferta w porownaniu do chwilowek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżej
Dnia 7.12.2018 o 13:03, Gość anczix napisał:

@elfik ludzie zaczynają już popadać w paranoję. wszędzie widzą tylko oszustów, złodziei. ehh, wszędzie taki człowiek może się pojawić i nie uchronimy się od tego. 

@elfik z porównywarek trzeba też umieć korzystać, nie ma co się sugerować tylko miejscem w rankingu 

To tez nie bierze sie znikąd taki straszek. Ale racja, zdrowy rozsądek , tego nam brakuje 

 

Dnia 9.12.2018 o 13:26, elfik10 napisał:

Zdecydowanie lepsze rozwiązanie! Przecież % w niektórych placówkach chwilówek zwala z nóg 😮

 

Nie ma nad czym się zastanawiać tylko kredyt odnawialny 🙂 Pewnie też musiałaś się trochę postarać żeby dostać taki kredyt 

300%- 400% a czasem i 2000% ... trzeba uważać , czytać co się bierze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasio
Dnia 11.12.2018 o 17:31, Gość support napisał:

to prawda, zawsze są jakies chaczyki. Lepiej wziać na jasnych warunkach w konkretnym banku, a najlepiej swoim.

 

ciekawa sprawa 🙂 masz jakis konkretny na mysli ??

Bgż pewnie. /widzałem te ofertę przy koncie osobistym 

Dnia 13.12.2018 o 21:34, Gość dzon napisał:

a no właśnie, to zlodziejstwo i ogromne oprocentowanie. Ja mam opcje kredytu odnawialnego, tam jest tylko 10%. To dobra oferta w porownaniu do chwilowek.

no złodziejstwo, ale co zrobisz. Ciekawe w jakim czasie uruchomić można ten kredyt odnawialny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Konta w Nest Banku, które jest darmowym kontem bankowym. W jego ramach za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut), poprzez kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę), w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×