Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alora33

moje dziecko w przedszkolu

Polecane posty

Witam wszystkich Rodziców!!! Mam pewien problem, otóż mój syn (3,5 roku) od września poszedł do przedszkola. Od początku jest nastawiony na nie. Pierwsze dni to było "wycie" w domu, przed wyjściem do przedszkola, potem już w samym przedszkolu. Na szczęście dość szybko się uspokajał (tak twierdzą panie). Jednak mój problem nie w tym, że płacze, ale w tym, że cały dzień potrafi smutny przesiedzieć na krzesełeczku twierdząc, że on czeka aż mamusia po niego przyjdzie (to też wiem od opiekunek). Nie bawi się z nikim, nawet jak wychodzą na plac zabaw to on siedzi przy pani. Nie muszę chyba wspominać jak mi jest ciężko i smutno wiedząc, że on nie ma żadnej uciechy z tego, że jest wśród dzieci. Mało tego, do jednej grupy chodzi razem z synem mojej siostry, a więc znają się od urodzenia (9 dni różnicy), a mimo to nie chce się z nim bawić. Powiedzcie mi drogie Mamusie i Tatusiowie czy Wy też mieliście podobny problem??? I jak mam sobie z tym problemem poradzić??? Z góry dziękuję za wszelkie porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mój miał podobne schizy
myślę, że potrzebuje więcej czasu, na razie nie ma co panikować.... jak po 2 miesiącach się nie zaaklimatyzuje to bym się zaczęła zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze, ze mną czy rodzenstwiem nikt sie tak nie pieprzył i fochy nie byly brane pod uwage, dzieki temu matka ani ojciec nie musiał rezygnowac z pracy bo ktores z gówniarzy cyrki robiło W życiu dziecka nie bede miec, jak czytam co tu sie wyrabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wielki problem ,nie ma co
ale problem masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co znow temat zakladasz
ten sam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×