Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maaalaaa miiiiiiiiiiiiiiiiiiii

kapela na wesele Łęczna

Polecane posty

Gość maaalaaa miiiiiiiiiiiiiiiiiiii

czy ktos z Was mial moze do czynienia z zespolem PLAYER z Łęcznej? jakies opinie na temat tego zespolu?? a moze znacie dobry zespol na wesele z tych okolic? dzieki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaalaaa miiiiiiiiiiiiiiiiiiii
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala smutna krolewna
grali na weselu mojej kuzynki w Cycowie, bylo zajebiscie! na prawde grali hit za hitem. do tego stopnia mi sie spodobalo, ze podpisalam z nimi umowe na 2013 rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damm it
byłam raz na weselu z nimi. przykro mi, ale raczej przykro się tego słuchało... bez polotu, fałsze, muza prosta, tak łooooo......było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam na weselu w tamty roku gdzie grali w Albertowie, wszystko na jedno kopyto, muzyka jakby puszczana z dyskietek. nic specjalnego, jesli ktos chce nudne wesele z muzyka niedopasowana do wymagan gosci to polecam wlasnie ten zespol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zespol to ma byc kilku grajkow co beda GRALI na instrumentach na zywo a nie dwoch staczy od noszenia gratow. dobra nazwa Player, wciskasz Play w laptopie i muzyka leci :) to juz wole DJa zatrudnic na wesele przynajmniej szopki nie robi, nie udaje, ze gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwazam ze zespol najlepszy w okolicy ! krotkie rpzerwy kontak z goscmi plus zabawy dobrane do bawiacych sie! robia konkursy w czasie wesela przebieraja sie jak i gosci! to z***b!!! polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawde POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola i piotrek szyc
witam zespół z którym naprawwdę można w 100% omówić i dogadać przebieg swojego wesela! grali u nas w tym roku we wrześniu...naprawdę zrobili tak jak chcieliśmy....oczepiny pod bawiących się gości...podziękowanie również świetnie zaaranżowaliśmy! polecam bo naprawde potrafią bawić ludzi. Muzyka dokładnie taka jak chcieliśmy z mężem! a przerwy naprawdę niedługie. Z całego serca polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej zatrudnic prawdziwych muzykow a nie zespol Playback ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola i Przemek
Zespol godny polecenia gral dla nas tak j chelismy. DUZO nowosci i wesole ocepiny.. Nam sie podobalo dlatego POLECAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc patrycja
witam W sobotę bawiliśmy się w Lublinie na weselu z tym zespołem i naprawdę nam się podobało....grali za stołami...zabawiali towarzystwo, a przerwy to robili do ciepłych posiłków. Oczepiny zabawne - krótkie, nie przeciągali na siłę.....NAPRAWDĘ POLECAM:) niestety na nasz termin byli już zajęci....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marek
zespół godny polecenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika i tomek
dla osób które się zastanawiają nad wyborem tego zespołu szczerze mogę polecić ich usługi! grali u nas w czerwcu na weselu i wszyscy goście byli zadowoleni. Repertuar ustaliliśmy jaki nam odpowiadał ,zabawy również oczepiny były omówione....robili wszystko tak jak chcieliśmy. Przerwy do ciepłych posiłków i co ważne - nie grali smętów. Bardzo aktywni jeżeli chodzi o przebieg sytuacji na sali....goście śpiewali - zespół od razu wychodził za stoły! SZCZERZE POLECAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VOLTA33
jak dla mnie jeden z lepszych zespołów w okolicy - osobiście POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola303003
Mogę polecić zespół Arem z Łęcznej. Na żywo i nawet im fajnie wychodzi prowadzenie imprezy. http://zespol-arem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość09
Arem??a co to za nazwa???!jakiś zakład pogrzebowy???!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta Skubiszewska
Konkurencja :) niestety mogę się wypowiedzieć bo osobiście byłam na weselach gdzie grał Player i Arem....I SZCZERZE PRZYZNAJE że Arem  dopiero zaczyna.... Nie ma takiego podejścia do gości jak Player...I w dodatku ta dziewczyna okropnie śpiewa! !!Player szeroki repertuar ....I doświadczenie.... wiele zależy od gatki. ..Player wymiata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta i Marek
Bardzo bardzo dziękujemy zespołowi Player za doskonałą zabawę na naszym weselu 22.04.17r. Wszyscy goście fantastycznie się bawili co jest Wasza zasługą!!! DZIĘKUJEMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zespół Player grał u nas w tą niedziele na weselu - jesteśmy meega zadowoleni. Ciągle pełny parkiet gości, którzy byli również zachwyceni doborem zespołu. Z czystym sumieniem polecamy każdemu zespół Player z Łęcznej :) pozdrowienia od Magdaleny i Irka z Bychawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziekujemy za wspaniałą zabawe na weselu "Nad Rozlewiskiem"... Mamy nadzieję że spotkamy się jeszcze na innych imprezach...Bylo super..Goraco polecamy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś szuka czy zespołu czy fotografa można łatwo znaleźć to wszystko w jednym miejscu: http://oferia.pl/wykonawcy/rozrywka-imprezy. Zawsze jednak trzeba pamiętać, że takie rzeczy rezerwuje się długo przed weselem bo z dnia na dzień jest naprawdę ciężko szczególnie w okresie letnim kiedy tych wesel jest naprawdę o wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edgar i Edyta
Najlepszy zespół pod słońcem!Rozkręcili nasze wesele, cała sala balowała do białego rana!wokal Doroty bajka!!!DZIĘKUJEMY jeszcze raz! Wesele w "Dworze Anna" w Jakubowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×