Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani Czkawka

Coś we mnie pękło - SZUKAM MIŁOŚCI! :)

Polecane posty

Przeanalizowałam się trochę i doszłam do wniosku,że to jest to czego pragnę - czysta eteryczna miłość,bez pożądania, albo ze stłumionym pociągiem. On ma być piękny, ale dobry i czysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuły Roman
Czarno to widzę, pasztecie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o lula mój wzór :classic_cool: a Tobie jak idzie? ile to już razem jesteście? ja mam nadzieję,że wytrwam i znajdę kiedys faceta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic czyli konsekwencja
Dziewczyno, przestań pierdolić. Rzadko używam tego słowa, ale tym razem wydało mi się adekwatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha gorszego wzoru nie moglas sobie znalezc :P a znalazlas jakis obiekt tych czystych westchnien? mi jakos leci (i ja latam), juz sie nie moge doczekac pazdziernika i powrotu na uczelnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu tak mówisz? już nie jestes wzorem cnoty/wiernosci i nie wiem czego jeszcze by tam na uczelnie?! :O ja też nie mogę sie doczekać :O a raczej nie chce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym poznać Pana z którym będę spędzać smętne jesienne wieczory na oglądaniu m jak miłość i wspólnym wdychaniu woni zmokniętego psa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bylam kiedys? :D szkoda troche, ze zaden zwiazek nie jest idealny a ja juz chce wrocic, chociaz nie powiem - tegoroczne wakacje tez mi odpowiadaja, chociaz wiecej jestem w podrozy niz gdzies na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoj tez nie jest idealny?! :( myslalam,że jest :( :( to teraz sie zastanawiam czy warto jednak inwestowac w zwiazki czy lepiej dalej robic to co robie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rób to, co robisz ;)
🖐️ ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staramy sie, zeby byl idealny i mimo ostatnich sprzeczek nie zamienilabym tego zwiazku na zaden inny :) jak znajdziesz kogos kto bedzie ci odpowiadal to oczywiscie, ze inwestuj w zwiazek a co teraz robisz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to flirtuję z kim popadnie itp :D chociaz nie wiem...jak krecilam niby powazniej z jednym to i tak nadal za jego plecami usmiechalam sie do innych, wiec chyba jestem do niczego 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to by znaczyło,że podświadomie czułam to do każdego :D to by też tłumaczyło wszystkich ludzi, którzy zdradzają :D nie wiem czy jest na świecie taki mężczyzna/chłopiec który wystarczyłby mi jeden na całe życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i Ty jemu
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie slusznie. i ja jemu... zastanawiam sie jaki by do mine pasowal? taki rozrabiaka jak ja? czy dojrzały stateczny? czy brunet? czy blondyn? a może jednak dwóch? albo trzech :O :O wakacje...wróciłam z nich2 tyg temu albo 3 i juz nigdzie nie wyjezdam :( :( a Twoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grecja,Grecja i jeszcze raz Grecja nie szukaj milosci, jak bedzie chciala to sama sie znajdzie ;) mi sie dotychczas podobali blondyni, jednak na blondyna nie trafilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o skizto kolejny wzorzec związkowej dziewczyny! :) też monogamia sie znudziła? :( zamiast mnie zachęcic do statecznosci to wpychacie mnie w odmęty dzikich piranii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ja już pół roku mam na liczniku :D:D Ale związek wymaga wielu wyrzeczeń. Jakby się skończył(czego bardzo nie chcę) to nigdy wiecej żadnych zobowiazan :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mojego 5 minutowego przesłania skrócę się do: wiele moich kolezanek w wieku 20-24 lata juz sie pozaręczało (co nie znaczy,że ich fagasy kiedykolwiek je poślubią, ale jednak :classic_cool:) co najgorsze moja najbrzydsza kolezanka obawiam sie,że też bedzie miec boya...wówczas bede na przegranej pozycji 😭 i oto co moge zrobic (MUSZE:() wynalezc faceta na pokaz, dla rodzicow - mlodego,porzadnego, - dla kolezanek - przystojny, wylansowany, meski, dla siebie..- brzydki,stary gruby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szejk Omar Abdullah Bhatti
Ja nie brać kobieta która nie uprawiać miłość grecka :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×