Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alina1234

Pomocy!!!!!! Beta hcg!! Wahania! ciąża?, escapelle

Polecane posty

Gość alina1234

Nie mam pojęcia co się dzieje. Sprawa wyglada tak ostatnia miesiączka 1 sierpnia. 15 sierpnia stosunek, 16 escapelle. 3 wrzesień beta hcg 11, 4 wrzesień beta 3,8, 6wrzesień beta 5,10 wrzesień beta hcg 22, 12 wrzesień beta 5,4, 13 wrzesień beta 22. Żadne inne hormony ani tabletki nie przyjmowane. Lekarz ciąży nie widzi, nie wie co sie dzieje. Cały czas powtarzam badania nie wiem co sie dzieje;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latdwes
o kurde dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina1234
Lekarze mówią ze to nie ma wpływu, bład w laboratorium tez nie bo za dużo tych błędów. Ciąża? Przecież jedyny stosunek był 15 sierpnisa wiec beta poowinna być rzędu kilku tysiecy. co sie dzieje?;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syndyk maj
Ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina1234
Czy ktos słyszał o czyms podobnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azu
torbiela nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina1234
na usg dopochwowym nie stwierdzono...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda przed aborcją
ciaza poza maciczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolololoooo
a objawy ciąży sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina1234
SSama nie wiem czy sa czy je wyszukuje juz z tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ldm
Escapelle to końska dawka hormonów m to jakby komuś dać w ryj a siniaki zwalić na ugryzienie komara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina1234
Czyli to nie wina ciąży tylko escapelle? po 4 tyg od zażycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina1234
Nic wie nie wyjasniło. Po luteinie przyszedł okres beta była mniejsza niz jeden potem jeszcze skontrolowałam i nadal sie wahała to 20 to 5. Ciazy nie widac. lekarz powiedział ze to jaies wahania hormonalne i ze nie wie od czego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, słuchajcie pomóżcie mi bo zaraz zwariuje, kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia zlał się we mnie, było to akurat 31 listopada w nocy, jak wiadomo 1 listopada jest wszystko pozamykane i nie mogłam iść kupić tabletki escapelle, w sumie dopieo tabletke wziełam 3 listopada jakieś 65 godzin, okres powinnam dostać wczoraj tj 6 listopada nic nie ma. dodam że miałam wtedy dni niepłodne, strasznie się boje, nie wiem co mam robic to czekanie jest najgorsze... pomóżcie mi bo zwariuje, mam upławy tak jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam sie ze bede miala tak samo jak ty. tez jestem po escapelle. jestem po trzech badaniach krwi na beta hcg i w odstepach tygodniowych wygladaly one tak: 0,5 mIU potem 31.7 i ostatnio 1.1. lekarz na usg nie wykryl zadnych oznak ciazy w ten poniedzialek a miesiaczki ani sladu! tylko kilkudniowe plamienie po esc i mala brazowa plamka dzien po stosunku. stosunek byl 14.10. escapelle 23 godziny po. ostatni okres 16.09. jak sie czujesz psychicznie? ja juz jestem wyczerpana i nadal sie boje ze to moze byc to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina1234
Wiesz ja popadłąm w straszna paranoje. ten stosunek mialam 2,5 miesiaca temu wiec na usg było by to juz dawno wykrywalne. lekarz powidizał ze nic nie widzi i nie ma szans zeby ciaza si w cuowny sposób pojawiła na usg w 13 czy któyms tam tygodniu. ale ja popadlam w jakas ciaze urojona chyaba cały czas wyszukuje objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azza
Czytałam że hcg pojawia sie w przypadku pewnych nowotworów narządów rodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz jakies ktore wydaja ci sie obiektywne? mi np widocznie urosly piersi. nudnosci tez sa faktem. mam tez byc moze tylko wrazenie ze brzuch sie powiekszyl i nie jest juz taki miekki. ciekawe czy jest wiecej takich przypadkow jak my. jesli tak to ciekawa jestem jak wygladaly historie innych pan ze zmiennym poziomem hcg po Escapelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina1234
Ja szukalam w necie i nie ma takich przypadkow.. Bylam u wielu lekarzy bo popadlam w paranoje i wiem ze to ze na usg nic nie widac powinno mnie ispokoic ale moja psychika waryjuje chociaz teraz jest juz lepiej bo liczac od miesiaczki byla bym teraz jakos w 14 tyg wiec nie ma mozliwosci zeby lekarz w ten pon na usg tego nie widzial w. . a Tb powiem tyle ze beta jcg przyrasra dwukrotnie co 2 dni a takie wahania w prawidlowej ciazy sie nie zdazaja. ale wez sb idz jutro na badania i zobaczysz co jest. a ja sadze i tak wlasnie mi powiedziala lekarka jchyba najmadrzejsza u jakiej bylam ze maszyny ktore odczytuja wyniki tych badan myla beta hcg z inymi podobnymi hormonami i stad takie dziwne wartosci. ale u mnie gdzies tam w glowie nadal jest przeswiadczenie ze to moze ciaza:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj sie Alinko! ja cie swietnie rozumiem. mecze sie juz ponad 3 tygodnie i nadal nic nie wiadomo. ciesze sie ze sie tu znalazlysmy :) gdyby cos nowego sie dzialo u ciebie to daj znac prosze, ja tez bede pisac. badanie powtorze w poniedzialek bo nie mam za bardzo kasy na robienie co 2, 3 dni. boje sie tez ze ostatni wynik (1.1) mogl byc spowodowany bledem w laboratorium i te jednostki tak naprawde mozna juz liczyc w setkach :) na 19.11 mam skierowanie na badanie od lekarza wiec zrobia mi je bezplatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina1234
To daj koniecznie znac jak wyszlo. Trzymaj sie i nie musl o tym caly czas i przede wszystkim staraj sie nie czytac jakis glupot na roznuch forach o to byl moj wielki blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina1234
I jestes juz spokojna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojna bede jak dostane okresu :) ale przyznam ze troche mi ulzylo... martwia mnie te wszystkie objawy: brak okresu, powiekszone piersi, nudnosci, zeby mi sie nagle bardzo zaczely psuc, jak nigdy drazni mnie dym papierosowy a smakuja mi bardziej niz wczesniej zdrowe rzeczy. i moglabym tak wymieniac... poza tym skad to hcg u mnie sie wzielo... jednym slowem totalna schiza ciazowa - oby tylko. a jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azza
ciekawa1515, wychodzi na to że masz jakieś problemy hormonalne. Hormony działają też w czasie ciąży więc stąd te objawy które ci podchodza pod ciążowe. Escapelle to potężna dawka hormonów więc nie ma się co dziwić że wszystko ci się pokręciło w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×