Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laura2233e

możliwe ,ze olał mnie po propozycji spotkania?

Polecane posty

Spotykam sie z pewnym facetem od 3 miesiecy.. wczesniej to on proponował spotkania. teraz na ostatnim spotkaniu pytał sie mnie kiedy sie spotkamy. ja odpowiedziałam ,ze mam nadzieje ,ze niedlugo... wczoraj mu zaproponowałam spotkanie ja pierwsza i opowiedział ,ze nie wie czy sie da rade wyrwać w tym miesiacu ,ale da znac i od wczoraj sie nie odzywa ... bywało tak ,ze sie nie odzywał długo np cały dzien ,ale mnie to zaniepokoiło Mozliwe,ze sie tym jakoś zraził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranoja jest moja
Wszystko jest możliwe, ale uważam, że niepotrzebnie dramatyzujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ci zależy to nie wchodź mu w dupę i nie stawiaj go na piedestale bo to zazwyczaj wywołuje odwrotny skutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham jesien
jesli to bylby powod jego nieodzywania sie, to ja juz nie wiem:O ale wiesz co?wez sie wyluzuj, p[o co sie tak spinasz. i na urode szkodzi i na relacje z facetami, luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem bo może uznał ,ze mi zalezy i mu sie odechciało? nie rozumiem tego ,ale... poza tym to on jak narazie ciagle proponował spotkania wiec uznałam ,ze nic sie nie stanie jak tym razem ja to zrobie szczegolnie ,ze mu powiedziałam ,ze sprawdze grafik w pracy i ustalimy. i wczoraj mu napisałam wlasnie ,ze sprawdziłam grafik i mam czas wtedy i wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wg Ciebie to ,ze mu zaproponowalam spotkanie to już ,, weszłam mu w d**e?' Tego nie powiedziałem Zastanawia mnie tylko jedno? Dlaczego tak na siłę chcesz sobie spierdolić ten dzien dziwnymi myślami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda kobieta z ciebie ;) masz prawo snuć takie wizje ... Zresztą "umartwianie się" masz wpisane w swoją kobiecą naturę radzę ci zaczekać a jesli dzisiaj sie nie odezwie to po prostu jutro do niego najzwyklej na swiecie zadzwoń i sie spytaj co z naszym spotkaniem ... niedomówienia i domysły to najprostszy sposób na zjebanie sobie dania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chgw
raczej to zbieg okolicznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dck
a znasz zasadę, że jak facetowi zależy, to się i odezwie i znajdzie sposób, żeby się spotkać? ile razy się widzieliście w trakcie tych 3 miesięcy i z jaką częstotliwością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dck
aha i nigdy nie stosuj się do rad regresa, pieprzy takie bzdury, że głowa boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chgw
4 razy w ciagu 3 miesiecy? Kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i nigdy nie stosuj się do rad regresa, pieprzy takie bzdury, że głowa boli" na którym temacie dałem ci popalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura inaczej czego oczekujesz po stworzeniu tego tematu tu na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chgw
tak czy siak nie ma powodu do paniki odezwie sie. przeciez milczy tylko 1 dzien, kobieta wrzuc na luz, bo zejdziesz na zawal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok :) Tak myślałem :) Musisz sie wygadać = będzie ci lepiej Rada? Już ci wczesniej ją dałem W tym temacie nie da się już więcej nic napisać jedynie co,to można w kółko powtarzac to samo Radzę wyluzować i wyjść sobie na spacer po podziwiać piękną jesień dziękuję za uwagę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×