Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZDOŁOWANA88

CO JEST TEGO POWODEM . NIE MAM SIŁY .WAGA

Polecane posty

Gość ZDOŁOWANA88

CZEŚĆ MAM PROBLEM DUZY PROBLEM POWIEM W SKRÓCIE 3LATA TEMU ZACZĘŁAM WALKĘ Z WAGĄ SZŁO MI ŚWIETNIE Z 78KG DOSZŁAM DO 48-50KG PRZY 160CM CZUŁAM SIĘ ŚWIETNIE ENERGICZNA WESOŁA I W OGÓLE PROWADZIŁAM DIETĘ 1200 AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA WSZYSTKO CO BYŁO MOŻLIWE , ROZSTAŁAM SIE Z DŁUGOLETNIA MIŁOŚCIA ZAŁAMAŁAM SIĘ - ALE NIE TOPIŁAM SMUTKÓW W CZEKOLADACH NIC Z TYCH RZECZY A UTYŁAM NIE WAŻE SIĘ BO WAGA TO MÓJ WRÓG WIDZE PO MOICH SPODENKACH ZA TAMTYCH CZASÓW WBIĆ SIĘ WBIJĘ ALE TO TYLE NA TYM . NIE CZUJĘ SIĘ SEX . NA 2012 ROK POSTANOWILAM ZE WROCE DO TEJ WAGI I DO TEJ PORY NIC PO MIMO ROZNYCH DIET WSPOMAGACZY SPORTU (POWIEM ZE NAWET BARDZIEJ SIĘ KATUJE NIŻ WTEDY) NIE MAM JUZ SIŁ CWICZE 6 RAZY W TYG SA TO 35 MIN CARDIO ROWEREK, ORBITEK CZY SKAKANKA A POZNIEJ CWICZENIA NA UDA BRZUCH MALO JEM BARDZO MAŁO BO CZASEM Z 600KCLA CZASME 1200 OWOCE WARZYWA NIE WIEM CO MAM ROBI DO TEJ PORY POWINNY BYC JAKIES EFEKTY A TU NIC NA 12 .10 MAM DIABETOLOGA MOZE ON MI POMOZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDOŁOWANA88
diabetolog(wiem że on bardziej od cukrzycy) ale moze on mi cos doradzi w sumie też diety ustala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to wszystko jasne
Zamordowałaś swój metabolizm jedząc 1200 kcal i ćwicząc codziennie, to skrajna głupota:O Powinnaś jeść 1800 minimum na redukcji. Ciężko ci będzie z twego wyjść bez przytycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dck
wielkie litery oznaczaja w necie krzyk! kiedy wy sie tego wreszcie nauczycie! pisz normalnie! za krótko kardio. spalanie tłuszczu zaczyna się dopiero po 30 minutach, a ty wtedy kończysz. jak chcesz schudnać, właściwie możesz sobie odpuścić inne ćwiczenia niż kardio, a najlepiej tylko biegaj, bo to jest najskuteczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDOŁOWANA88
załatwiam sie na to wszystko bardzo dobrze nie mam z tym problemów może mało pije bo co to jest 4 filizanki herbaty zielonej czy czerwonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDOŁOWANA88
wiem po 30 min pala się cukry a później tłuszcze ale ogólnie robie to samo co kiedys tylko częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDOŁOWANA88
boże, wszedłam przed chwilą na wagę i...50kg. :(:(:(:(:( jestem zdołowana, jak w nicku... ;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurka Wodnaaaaa
50 kg.to super waga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDOŁOWANA88
to nie jest śmieszne jak się pamięta jakim się było zgrabnym a jakim się jest teraz zwlaszcza ze od dziecka się nie było atrakcyjną bo waga 80kg przy 160 nie wygląda apetycznie wiec jak miałam 50 czułam siee pod każdym względem dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDOŁOWANA88
PRZCIEŻ WŁAŚNIE KRZYCZĘ, BŁAGAM O POMOC, WRZESZCZE, WIĘC WEŹ SIĘ ODPIWRDOL OD TYCH LITER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDOŁOWANA88
boże, wszedłam przed chwilą na wagę i...50kg. jestem zdołowana, jak w nicku... ;/// to nie mój wpis tylko kogos kto ma suuuper humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki tematu :/
ważysz 50 kg i masz doła ? to do psychologa się wybierz, a nie do diettyka :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDOŁOWANA88
tak i co w tym takiego dziwnego?!!! niedawno ważyłam 48, czwórka na początku to super sprawa a teraz co? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDOŁOWANA88
duze czy małe nie maja znaczenia chodzi o wpis i odpowiedź i czasem pomoc kompetentnej osoby a nie jaja czy wyzwiska i głupie teksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki tematu :/
no to masz 50 :/ to ile ty w końu chcesz wazyć ? 35 ? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDOŁOWANA88
48 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki tematu :/
chodzi ci tylko o 2 kg ? ewidentnie masz problem ze swoja psychika, postrzeganem siebie i tym powinnaś się zająć a nie katowaniem dietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDOŁOWANA88
1,5 roku temu miałam 50 bylam happy teraz mam z 10 kg wiecej i tu bol mój jest pierwszy wpis ktos sie podszywa inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDOŁOWANA88
2 kg to dużo w gruncie rzeczy, więc nie widzę powodu do podśmiechujek z waszej strony :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki tematu :/
czyli że ważysz 60 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×