Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta ..... . ..

Mój mąż jest czarnoskóry. Jak tutaj może panować takie zacofanie i jak mogą

Polecane posty

Gość Żonaty :;;;;;;; ;:
A kim ty jesteś by nam rozkazywać śmieciu jak ty zerem jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwakwarakwa.....
Wlasnie dzieki temu, ze wy, Polaczki, nie macie ani klasy, ani szacunku do waszych kobiet, one szukaja milosci gdzies indziej. Nic tylko slysze tu wyzwiska od kures, szmat...a nawet mi sie cytowac nie chce. A dlaczego aoutorka jest k**wa? Ma jednego meza, jest mu wierna i go kocha. Czy moze lepiej jest byc pustym plastikiem z tipsami, osiedlowa obciagara, ktora kazdemu dresowi obciagnie, najwazniejsze ze jest bialy. Nie. To wlasnie taka osiedlowa niunia jest k**wa, a nie porzadna dziewczynka, ktora zwiazala sie z dobrym mezczyzna. Jestescie ograniczeni umyslowo. Wlasnie takich jak wy Hitler powinien zagazowac a Stalin wystrzelac. Pie**olone Polaczki, ani to przystojne, ani madre, ani zaradne, dwie lewe rece do roboty w domu, ani w lozku nie sa dobrzy, nie maja zadnych manier. Typowa polska patologia. Najbrzydsze alfonsy sa z Polski i taka jest prawda. Na tle mezczyzn z innych krajow wypadacie marnie. Jestecie oblesni, brudni, macie syf za paznokciami i nie zmieniacie gaci i skarpet. Macie zolte i dziurawe zebiska i j**ie wam z pyska. I wy chcecie cos wyrwac? Zreszta, sami chcielibyscie jakas mulatke czy inna Rihanne, ale zadna na was nie spojrzy, macie ZERO jakiekokolwiek powodzenia. I tak, ksywa POLACZEK do was pasuje i na zawsze przylgnie, bo idiotow wlasnie tak sie nazywa - POLACZKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WPWW
Żonaty, mówisz sam o sobie?:) Zresztą nigdy nie widziałem ładnej dziewczyny z bambusem, a pary multi-kulti niestety często widuję.:O Najczęściej są to brzydkie "dziewczyny", a w najlepszym wypadku przeciętne. Murzynki są brzydkie więc brzydka kobieta białej rasy, będzie dla takiego atrakcyjna, więc takie pasztety nie mając szans u normalnych facetów, lecą na czarnuchów, a później w necie kozaczą, jakie to są światowe. Po prostu żenada.:o Coś z dedykacją dla multi-kulti http://www.youtube.com/watch?v=wgKzzv2MHyQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UK i Irlandia
Wlasnie wrocilam z drugiej zmiany na zmywaku. potwornie sie dzisiaj wkurwilam. jakas murzynka mnie wkurzyla w resturacji, bo kliknela na mnie palcem, jak na sluzbe. Ale balam sie jej cos powiedziec, wiadomo, ze by mi strzelila w pysk, wiec przylecialam potulnie a potem musialam myc po niej talerze :( Ale czego sie nie robi dla kasy... Przynajmniej moge sobie pojechac do Polski 2x do roku i udawac madame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwakwarakwa.....
WPWW Posluchales juz dziecko drogie wystarczjaca duzo hip hopowych przyspiewek? A zebiska wyszorowales? Kutasa umyles? I ja cie blagam alfonsie, nie zakladaj skarpet gdy nosisz sandaly, wygladasz wtedy jak typowy polski wiesniak. I jeszcze jedno - znam bardzo duzo mieszanych par, i wszystkie Polki, ktore znam to naprawde atrakcyjne laski. Wasze dziamolenie bierze sie tylko i wylacznie z zazdrosci, bo tez byscie chcieli, zeby jakas zagraniczna babka na was leciala. Niestety, na was nawet zadna nie poleci nawet dla glupiej wizy czy seksu. Toc to brzydkie jak chuj, te Polactwo. Zwlaszcza Polaczki w Anglii, no ja cie nie moge, leje z takich przyglupow. Tylko ida i "kurwa mac", "pokurwilo cie"... typowa polska wiocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WPWW
Po pierwsze nie słucham hip-hopu, bo to muzyka murzynów, po drugie nie noszę sandałów. Jeśli cię interesuje czego słucham, to proszę bardzo. Słucham RAC, Oi!, oraz Heavy, Speed, Thrash, Death, Black Viking i Pagan Metalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol ll l ll
Słuchasz najgorszej wiochy gatunku, ale czego można się było spodziewać po bezużytecznym i bezproduktywnym śmieciu, który nie przyczynia się do rozwoju cywlilizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwakwarakwa.....
Ojej, to pewnie nosisz glany i wala ci stopy. Ubierasz sie na czarno, masz tatuaze, jestes chudy i wysoki, masz przydlugawe, tluste wlosy i kolczyki w sutku, jezorze, po 5 w uchu, w brwi i jeden na chuju. Mam racje? a fuuuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WPWW
Ciekawe, czego ty słuchasz leszczyku? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WPWW
Noszę harringtonkę i golę glace na zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol ll l ll
ty pizdusiu do odtrzału, leszczyku to możesz do swojego tatusia mówić, który wyhodował takie tępe gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WPWW
Nadal nie odpowiedziałeś na moje pytanie, lewaczku.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lklkdsgsdg
rozmowa na poziomie POLCZYN :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol ll l ll
Bo na pytania gówna nie odpowiadam i z jakimś gnojkiem o moim prywatnym guście rozmawiać nie będę :) śmieciu-pizdusiu, won już stąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WPWW
Gnojka to sobie w rodzinie poszukaj lewaczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.a.d.e.l.n.e
WPWW mam nadzieje ze jak komus wyjedziesz po kolorze to ta osoba zlozy na CIEBIE DONIESIENIE A SPRAWA JEST SCIGANA Z URZEDU:) a co pseudo-dam rasistek co wyjezdzaja do uk..i tak jestescie nikim..tania sila robocza dla Anglikow... a mulatki i afrykanki sa piekne bo maja duuuuze powodzenie wsrod bialych facetow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wybitni ludzie w historii
Autorka wypisała listę "wybitnych czarnoskórych". jedno pytanie - w jakich latach oni żyli? Nie chce się mi wpisywac w Google ich nazwisk, jako że prawie wszyscy są malo znani. Ale zapewne chodzi o XX i XXI wiek. A teraz np. grecki uczony Archimedes 287-212 p.n.e., chiński filozof Konfucjusz 551-479 p.n.e. polski astronom Mikołaj Kopernik 1473-1543 No i co? Nie sztuka wykształcić się na współczesnym "białym" amerykańskim uniwersytecie i być "wybitnym" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie że też wam się chce
tak wzajemnie obrażać i poniżać na ileś stron tym bardziej że w ogóle się nawzajem nawet na oczy nie widzieliście. Kompletny bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da się znieść tego pierdzielenia. "Najlepiej" pojechał "to co piszecie" - jego mózg to syf i malaria. A co Polacy nie kolonizowali wschodu? To dopiero była degrengolada moralna. Potem dopiero się ocknęli po rzeziach na kresach za co nas tam miały te narody. A co było w 1938? Hitler napadł na Czechosłowację, a myśmy im nie pomogli, tylko jeszcze doje..li i zabrali Zaolzie, Spisz i Orawę. A WIlno to co? Mamy jakieś pretensje do innych, ale sami nie byliśmy ok wobec innych, i sami żeśmy doprowadzili do takiej sytuacji, że nasza "koalicja" anty-hitlerowska to była Albania. Tylko nam się wydaje, że coś jeszcze znaczymy, że jesteśmy lokalnym mocarstwem w tej części Europy, czy że nas tu lubią. Uczmy się od Czechów, bo oni mają całkiem fajny i uczciwy kraj. Co do rasizmu, to brak mi słów. Jasne, że nie lubię niektórych czarnych bo mają wszystko gdzieś, są gorszymi rasistami, choć nas od nich wyzywają, gdy sami robią jaja nadające się na krzesło elektryczne (Simon Moll). Ale bez przesady. Znam parę czarnoskórych Polaków, którzy są lepszymi patriotami i ludźmi niż 2/3 połowa naszego społeczeństwa (a i tak się spotykają z rasizmem od osób choćby z jednej szkoły). Dobrze, że jeszcze mieszkam na południu Polski - koło KRK, bo tam jest jeszcze jakaś cywilizacja, ale jak bym miał mieszkać w tej "reszcie" Polski to bym dawno stąd wyjechał. Syf i malaria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce zmienic naziwsko
oto jak zachowuja sie polscy faceci: jakis czas temu bylam ze znajomymi na imprezie, ktos mi ukradl torebke, wszyscy widzieli kto to a moj kolega zamiast mu ją wyrwac bo mial blizej to stał jak słup bez ruchu i bez słowa. ciota pieprzona zatkało go i ja musiałam biec za tym dziadem. a w pracy to pierwszy jest do ustawiania wszystkich i cwaniakowania, ze jak prezes nie zaplaci mu nadgodzin to mu naj**ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz czarny
na zawsze czarny nie wybieli suki pies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest Polska
Zacofana. Nawet jak sie jest z kims ze Wschodu np. Ukrainy to rodzina / sasiedzi moga dziwnie patrzec. To sa debile, co nigdy nic nie widzieli, wiec wsystko co dla nich nieznane jest wrogie. Rasisci nie sa ludzmi najwyzszych lotow, nawet jesli po studiach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest Polska
raz czarny wez ty sie zamknij rasistko. "Wyjechalas" na azyl polityczny z takimi poogladami? No watpie ;) mozesz przestac sciemniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemkaaaa
dann reden wir deutsch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azylantka
to prawda raz czarny na pokolenia czarny nigdy sie bialy z czarnuchem nie urodzil skaza na pokolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest Polska
I wlasnie powinni deportowac cie do Polski. Smutne, ze Polacy tacy jak ty psuja nam, normalnym, opinie i robia z nas zacofanych rasistow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azylantka
ze wzielas murzyna nie znaczy ze wszyscy musimy byc czarni ;) lubisz sie ruchac ? ja wole z polakiem moim mezem, ma wiekszego i grubszego niz twoje murzyniatko, ....a i dzieci biale beda nie czarne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azylantka rzeczywiscie
masz maly rozumek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość max
Murzyni śmierdzą gównem chyba się nie myjesz,gratuluję fack seksu i produkcji okazów do zoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×