Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boszzzzz..

Jak mnie wnerwia to zaklamanie w programach typu "Dlaczego ja" czy "Trudne spraw

Polecane posty

Gość boszzzzz..

Juz nawet nie chodzi o beznadziejna gre aktorska, ile o kompletna niewiedze osob tworzacych te programy. Juz szczegolnie sposoby rozwiazywania wszelkich problemow maja sie nijak do rzeczywistosci i tylko ludzi w blad wprowadzaja! Jak juz tworza cos takiego to powinni zadbac o to, zeby pokazywac prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria problem
Podaj jakiś przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosta sprawa bo na pewno
oprócz polsatu masz też inne programy. Nie podoba sie- nacisnąć coś innego na pilocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenada nocna
a wątki z dupy kosmity w modzie na sukces tez cie tak bulwersuja???:D:D: kobieto, to wymyslone baje, nie wiadomosci dnia, ogarnij sie:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicku escu
a jednak ludzie to oglądają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniooo ciekawskiii =)
żona-swojego-męża to nie ogladaj ! ps. troche tolerancji oto powyżej przykład wypowiedzi opartej na kretyńskim założeniu, że krytyka wyklucza tolerancję radzę zaglądnąć do słownika i stwierdzić, że tolerować, to zaledwie znosić a nie jak się to powszechnie wydaje: aprobować, przyjmować jako coś dla wręcz nam miłego co dzień media ględzą o tolerancji, de facto nawołując do uznania jakiegoś zjawiska, za normę i piętnując jednocześnie, tych, którzy pozostają w istocie tolerancyjni, ale nie przychylni, aprobujący ze słowa tolerancja zrobiono zaklęcie, którym się straszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadza się to racja
z tą tolerancją. Np. mnie wkurza to rzekome nawoływanie do tolerancji dla gejów a w rzeczywistości wygląda to tak że oni nie uznają półśrodków. Masz aprobować homoseksualizm czyli popierać, przyklaskiwać temu, a jak tego nie robisz tzn. że jesteś homofobem i chujem i od razu agresja. Tam tolerancję mylą z przyklaśnięciem jakiemuś zjawisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego ja, urkyta prawda
rozmowy w toku ,robia wode z mozgu i promouja patologie jako zachowanie normalne dlaczego mam to tolerowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×