Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość serdecznie_polecam

zespół muzyczny

Polecane posty

Gość serdecznie_polecam

Witam Was kochane Słuchajcie jeśli poszukujecie zespołu z kujawsko-pomorskiego to serdecznie polecam zespół BASTET z Torunia. Świetnie poprowadzili imprezę, goście byli zadowoleni, bardzo ich chwalili. Nie wzięli drogo a grali naprawdę dobrze no i najważniejsze na żywo. Bardzo podobało mi się jak dziewczyna poprowadziła oczepiny. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaBąk
Serdecznie polecam zespół z Dęblina Retro Band. Świetnie bawią za stołami co uwielbiają wszyscy na każdym weselichu. No i te wokale. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecam

https://brygadapracujaca.pl.tl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia

Zespół który ja mogę polecić gorąca to afroband zespół który nie ma sobie równych przy nich zabawa nigdy się nie kończy muzyka idealnie dobrana każdy z gości znalazł coś dla siebie a dzięki super nagłośnieniu było nas słychać wszędzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

tak również potwierdzą afroband to świetny zespół ich repertuar jest świetny a nagłośnienie również sprzęt bardzo profesjonalny wokalistka w zespole jak i wokalista są świetni w tym co robią widać że oddają całe serce grając na imprezie! super 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom, które rozglądają się za odpowiednim zespołem muzycznym polecam skontaktować się z firmą www.artmargot.pl Zrzeszają oni wielu utalentowanych artystów, DJów i zespołów muzycznych. Tam na pewno znajdziecie coś co będzie pasować do waszego wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Również miałam okazje się bawić przy zespole afroband super świetna opraw muzyczna! Zabawa z nimi była super! Nie było końca ;-) polecam każdemu ten zespół! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz

Tak również bawiłem się przy zespole afroband i musze przyznać że zabawa to była 10/10 i świetna oprawa muzyczna same hity!!!! nie było nudów ten zespół naprawdę sprawia że wesele to nie tylko wesele ale coś więcej !! super było  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli zależy wam na profesjonalnym zespole muzycznym to polecam wam skontaktować się z firmą www.artmargot.pl Oni zrzeszają wiele zespołów, DJów i innych utalentowanych artystów. Tam na pewno znajdziecie coś co będzie pasowało do waszego gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tak afroband to super zespół potwierdzam bawiłem sie przy ich muzyce to była najlepsza zabawa!!1 muzyka która grają jest super!! bardzo szeroki repertuar!! co daje wielki plus super 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Ja na weselu brata bawiłam się z zespołem muzycznym Fiesta z Lublina i przyznam szczerze, że byłam mega pozytywnie zaskoczona. Pięknie grali, ciekawe piosenki i ich aranżacje, a dodatkowo świetne prowadzenie zabawy. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

Hmm bawiłam się przy zespole afroband super oprawa muzyczna zabawa była aż do białego rana a zabawa była na najwyższym poziomie!! polecam ten zespół są świetni sprzęt który posiadają wymiata 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mayvon to najlepszy zespół na taka okazje! Super prowadzenia bardzo miła obsługa i wszystko dogada w najmniejszym szczególe polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tereska

Zgadzam się w 100%, również polecam zespół Myvon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana

Myvon zapewniają najlepszą oprawę muzyczną jaka w ogóle jest możliwa, szalałam z nimi aż do białego rana, nigdy aż tak dobrze się nie bawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda
Dnia 27.11.2019 o 07:30, Gość Roksana napisał:

Myvon zapewniają najlepszą oprawę muzyczną jaka w ogóle jest możliwa, szalałam z nimi aż do białego rana, nigdy aż tak dobrze się nie bawiłam.

płacicie podatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crysalis

Odpowiednia oprawa muzyczna? To tylko zespół Myvon 😄 Nie zawiedziecie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość us.
1 godzinę temu, Gość Crysalis napisał:

Odpowiednia oprawa muzyczna? To tylko zespół Myvon 😄 Nie zawiedziecie się.

Wystawiacie fakturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia

pomyślcie tez o jakiś ciekawych atrakcjach, na przykład zespół speedbar, to jest dopiero ciekawa zabawa !  Dają naprawdę genialne show do tego robią koktaile, a lider zespołu jest v-ce mistrzem świata 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki

Warto zdecydowanie postawić na zespół Myvon!! Zespół szanuje swój czas, pieniądze państwa młodych i z ogromnym szacunkiem podchodzą do gości. Robią krótkie przerwy, oczepiny nie są wulgarne, grają na życzenie, a repertuar mają naprawdę imponujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mayvon to zespół który faktycznie dać czadu potrafi. Nie wyobrazam sobie zabawy z kimś innym 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz tutaj kilka coverów – freshliveband.pl/. Grali na moim weselu i miło wspominam. Do tej pory czasami sobie wracam do niektórych utworów. Wokalista z bardzo ciekawym głosem, momentami ciarki przechodzą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×