Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niekrytykujsprawdz

MODLITWY, dzięki którym możesz rozmawiać i zbliżyć się do Boga.

Polecane posty

Gość Niekrytykujsprawdz

Nie musisz przekonywać innych, że wierzysz lub nie wierzysz w istnienie Boga. Masz wybór. Możesz zastanowić się przed samym sobą po co żyjesz, czy zło i dobro istnieje.. To Twój wybór ale by podjąć właściwą decyzję trzeba poznać za i przeciw. Pamiętaj, nigdy nie słuchaj innych. Ty sam wiesz co jest dla Ciebie najlepsze! Pod spodem modlitwy dzięki którym, możesz niejako rozmawiać z Bogiem. a tutaj link do stron poświęconym orędziom. http://www.internetgebetskreis.com/pl/ http://paruzja.info/oredzia Światowe proroctwa dotyczące Księgi Apokalipsy Proroctwa odnoszące się do światowego wydarzenia "Ostrzeżenia" (oświetlenia sumienia), jak zostało objawione dzieciom w Garabandal w Hiszpanii w 1961 roku, według europejskiej wizjonerki Marii Bożego Miłosierdzia, odbędą się wkrótce. Otrzymała ponad 420 orędzi jako zbiór boskich objawień od Matki Bożej, Jezusa Chrystusa i Boga Ojca, nieprzerwanie od 9 listopada 2010 roku. Jezus Chrystus, jak ona mówi, powróci teraz dla ocalenia ludzkości w cudownym światowym wydarzeniu, podczas którego nasze grzechy zostaną nam objawione w tym celu, aby móc nawrócić się przed Powtórnym Przyjściem Chrystusa. Krucjata Modlitwy (76) Modlitwa ateistów Jezu, pomóż mi przyjąć miłość Boga, tak jak zostanie mi on ukazana. Otwórz moje oczy, mojego ducha, moje serce i moją duszę, abym mógł zostać uratowany. Pomóż mi uwierzyć i wypełnij moje serce Twoją miłością. I wtedy podtrzymaj mnie i zachowaj mnie od dręczących wątpliwości. Amen. Krucjatę Modlitwy (75) Przekazuję Ci Moje Cierpienie, Mój Jezu www.ostrzezenie.net Jezu, łączę mój ból i cierpienie z tym, które Ty przecierpiałeś w czasie Swej Agonii na Kalwarii. Każdą zniewagę na mnie rzuconą oferuję Tobie. Każde urąganie i każdy słowny atak, przez które cierpię, ofiaruję Tobie w hołdzie Ukoronowania Ciebie Cierniami. Każdą niesprawiedliwą krytykę mojej osoby ofiaruję Tobie na cześć Twojego upokorzenia przed Piłatem. Każde fizyczne cierpienie, zadawaną mi rękami innych, ofiaruję Tobie na cześć Twojego biczowania przy Słupie. Każdą obelgę, która mnie dotyka, ofiaruję Tobie na cześć okrutnej fizycznej tortury, którą przecierpiałeś w czasie Ukoronowania Cierniem, kiedy przeszyte zostało Twoje Oko. Za każdym razem, gdy staję się Twoim odbiciem, udziel mi Twego Nauczania, a kiedy ze mnie drwią, pozwól mi pomóc Ci w drodze na Kalwarię. Dopomóż mi wykorzenić z siebie pychę i nigdy się nie bać przyznać, że Cię kocham, Drogi Jezu. A kiedy wszystko wydaje się być w moim życiu beznadziejne, Drogi Jezu, wesprzyj mnie odwagą, przypominając mi, że dobrowolnie pozwoliłeś Siebie ukrzyżować w tak nikczemny i okrutny sposób. Pomóż mi powstać i być poczytywanym za prawdziwego Chrześcijanina, prawdziwego żołnierza w Twojej armii, pokornego i o skruszonym sercu na pamiątkę Ofiary, jakiej dokonałeś dla mnie. Trzymaj mnie za rękę, Drogi Jezu, i pokaż mi, jak moje własne cierpienie może natchnąć innych, aby włączyli się do Twojej armii dusz, które myślą podobnie i Ciebie kochają. Pomóż mi przyjąć cierpienie i ofiarować je Tobie jako dar, aby ocalić dusze w tej ostatecznej bitwie przeciwko tyranii złego. Amen. Jezus dla Ludzkości Litania (2) O Łaskę Wybawienia www.ostrzezenie.net O Ojcze Najwyższy w Niebie! Kocham Cię. Oddaję Ci cześć. Panie, zmiłuj się. Panie, przebacz nam nasze winy. Uwielbiam Cię. Wychwalam Cię. Dziękuję Ci za wszystkie Twoje specjalne Łaski. Błagam Cię o Łaskę Wybawienia od ognia piekielnego dla tych, których kocham. (Proszę tu wymienić wszystkich, którzy są na waszej liście.) Ofiaruję Ci Moją wierność już na zawsze. Tobie, o Najwspanialszy Ojcze Niebieski, Stwórco wszystkiego, Stwórco wszechświata, Stwórco ludzkości. Ty jesteś początkiem wszystkiego, co istnieje. Ty jesteś źródłem Miłości, Ty jesteś samą Miłością. Kocham Cię. Oddaję Ci cześć. Padam przed Tobą na ziemię. Błagam Cię o Miłosierdzie dla wszystkich tych dusz, które Cię nie znają, które nie oddają Ci czci, które odrzucają Twą Miłosierną Dłoń. Powierzam się Tobie z moim umysłem, ciałem i duszą, abyś ujął je w Swoje Dłonie i ocalił od złego. Błagam Cię, abyś otworzył Bramy Raju, tak aby wszystkie Twoje dzieci mogły nareszcie się zjednoczyć i objąć dziedzictwo, które Ty przygotowałeś dla nas wszystkich. Amen. Modlitwa Krucjaty (74) o Dar Rozeznania www.ostrzezenie.net O Matko Boża, dopomóż mi przygotować moją duszę na przyjęcie Daru Ducha Świętego. Weź mnie jak dziecko, za rękę, i poprowadź na drogę Daru Rozeznania dzięki mocy Ducha Świętego. Otwórz moje serce i naucz mnie, jak poddać swe ciało, umysł i duszę. Uwolnij mnie od grzechu pychy i módl się, aby zostały mi przebaczone wszystkie grzechy z przeszłości, tak aby moja dusza została oczyszczona i abym stał się zdolny, aby móc otrzymać Dar Ducha Świętego. Dziękuję Ci, Matko Zbawienia, za Twoje wstawiennictwo i oczekuję z miłością w moim sercu na ten Dar, za którym tak radośnie tęsknię. Amen. "Pragnę, abyście wszyscy rozpoczęli nową litanię modlitwy o ochronę przed fałszywym prorokiem i odmawiali ją raz dziennie, począwszy od zaraz. Modlitwy Krucjat muszą zostać posegregowane w różne kategorie i odmawiane w miarę waszych możliwości." ( ---> Orędzie z serii Ostrzeżenie, 2012.08.19, 22.56, www.ostrzezenie.net ) Oto ta pierwsza z Litanii (1) Jezusa dla Ludzkości: O ochronę przed fałszywym prorokiem Najdroższy Jezu, ocal nas przed oszustwem fałszywego proroka. Jezu, zmiłuj się nad nami. Jezu, ocal nas od prześladowań. Jezu, zachowaj nas od antychrysta. Panie, zmiłuj się nad nami. Chryste, zmiłuj się nad nami. Najdroższy Jezu, osłoń nas Swoją Drogocenną Krwią. Najdroższy Jezu, otwórz nasze oczy na kłamstwa fałszywego proroka. Najdroższy Jezu, zjednocz swój Kościół. Jezu, ochroń nasze sakramenty. Jezu, nie dozwól fałszywemu prorokowi podzielić Twojego Kościoła. Najdroższy Jezu, pomóż nam odrzucić kłamstwa podane nam za prawdę. Jezu, daj nam Siłę. Jezu, daj nam Nadzieję. Jezu, napełnij nasze dusze Duchem Świętym. Jezu, zachowaj nas od bestii. Jezu, obdarz nas darem rozpoznania, tak abyśmy mogli nieustannie podążać ścieżką Twojego prawdziwego Kościoła, na wieki wieków. Amen. Modlitwę Krucjaty (73) za Młode dusze, za Młode dzieci www.ostrzezenie.net O Jezu, pomóż mi ocalić dusze młodych ludzi na całym świecie. Za przyczyną Twej łaski dopomóż im w ujrzeniu prawdy o Twoim istnieniu. Sprowadź je do Twojego Najświętszego Serca i otwórz ich oczy na Twoją Miłość i Miłosierdzie. Ocal ich od ognia piekielnego i okaż Miłosierdzie ich duszom za sprawą mojej modlitwy. Amen. Modlitwa Krucjaty (72) Modlitwa Ucznia www.ostrzezenie.net Drogi Jezu, jestem gotów, aby siać Twoje Święte Słowo. Daj mi odwagę, siłę i wiedzę do przekazywania Prawdy, aby jak najwięcej dusz przybyło do Ciebie. Zabierz mnie do Twojego Najświętszego Serca i osłoń mnie Twą Najdroższą Krwią, tak abym został napełniony łaskami służącymi do szerzenia nawróceń ku zbawieniu wszystkich Bożych dzieci w każdym zakątku świata, niezależnie od ich wyznania. Zawsze Ci ufam. Twój umiłowany uczeń........... (wstaw swoje imię). Amen. Modlitwę Krucjaty (71) Modlitwa o ocalenie nas od prześladowań www.ostrzezenie.net O Jezu, ratuj Boże dzieci przed Antychrystem. Obroń nas przed planami kontrolowania ziemi. Panie, wybaw nas od prześladowań. Obroń ciemne dusze przed Antychrystem, aby mogły się wykupić w Twoich Oczach. Dopomóż nam w przezwyciężaniu naszych słabości. Umocnij w nas ducha, abyśmy powstali i prowadzili jeden drugiego, maszerując w Twojej Armii ku Bramom Raju. Potrzebuję Cię, Drogi Jezu. Kocham Cię, Drogi Jezu. Oddaję Chwałę Twojej Obecności na ziemi. Unikam ciemności. Uwielbiam Ciebie i poddaję siebie Tobie ciałem i duszą, abyś mógł ujawnić mi Prawdę o Swojej Obecności, a ja żebym mógł miał do Ciebie zaufanie. Nigdy nie przestanę ufać Mojemu Miłosierdziu, w żadnym czasie. Amen. Krucjatę Modlitwy (70) Modlitwa za Duchownych, aby pozostali niewzruszeni i wierni Świętemu Słowu Boga: www.ostrzezenie.net O Najdroższy Jezu, dopomóż Twoim wyświęconym sługom rozpoznać, jak w łonie Twojego Kościoła postępuje schizma. Pomóż Twoim wyświęconym sługom pozostać niezłomnymi i wiernymi Twemu Świętemu Słowu. Nie dopuść nigdy, aby światowe ambicje przyćmiły ich czystą miłość do Ciebie. Udziel im łask, by pozostali czyści i pokorni wobec Ciebie i aby czcili Twoją Najświętszą Obecność w Eucharystii. Dopomóż i poucz wszystkie te wyświęcone sługi, które mogą się okazać zbyt letnimi w ich miłości do Ciebie i rozpal na nowo ogień Ducha Świętego w ich duszach. Dopomóż im rozpoznać, że pokusa, z którą staną oko w oko, służy temu, aby ich rozproszyć. Otwórz ich oczy, aby nieustannie widzieli Prawdę. Błogosław im, Drogi Jezu, w tym czasie i okryj ich Twoją Najdroższą Krwią, by zachować ich bezpiecznie od krzywdy. Obdarz ich siłą, aby oparli się zwodom szatana, gdyby byli kuszeni, aby zaprzeczyć istnieniu grzechu. Amen. Krucjata Modlitwy (69) Modlitwa do Boga Ojca, by przyjąć Jego Bożą Wolę www.ostrzezenie.net Boże Ojcze Wszechmogący, przyjmuję Twoją Bożą Wolę. Dopomóż Twoim dzieciom, by i one Ją przyjęły. Wstrzymaj szatana, aby nie miał możliwości odbierania Twoim dzieciom prawa do Twojego Dziedzictwa. Nigdy nie dopuść, abyśmy zaprzestali walki o nasze dziedzictwo w Raju. Usłysz nasze prośby o wygnanie szatana i jego upadłych aniołów. Proszę Cię, Drogi Ojcze, o oczyszczenie ziemi Twoim Miłosierdziem i o to, abyś nas osłonił Twoim Duchem Świętym. Kieruj nami podczas tworzenia Twojej Najświętszej Armii, aby wyposażyć ją w moc, pozwalającą na wygnanie bestii na zawsze. Amen. Modlitwa Krucjaty (68) Ochroń mnie od wpływu szatana www.ostrzezenie.net Matko Boga, Matko Zbawienia, okryj mnie Twym najświętszym płaszczem i ochroń Moją rodzinę od wpływu szatana i jego upadłych aniołów. Pomóż mi nieustannie ufać Boskiemu Miłosierdziu Twojego umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa. Podtrzymaj mnie w mojej miłości do Niego i nie pozwól, abym odszedł od Prawdy Jego nauczania, niezależnie od tego, ile pokus stanie przede mną. Amen. Modlitwa Krucjaty (67) Uchroń Moje dzieci przed królem kłamstwa: www.ostrzezenie.net Proszę Cię, drogi Jezu, błagam Cię, uchroń moje dzieci przed królem kłamstwa. Poświęcam moje dzieci (tu proszę podać imiona) Twojemu Najświętszemu Sercu i proszę Cię, oświeć ich dusze mocą Twojej Najdroższej Krwi i daj im bezpieczne schronienie w Twoich Ramionach, aby nie stała im się żadna krzywda. Proszę Cię, abyś w czasie aktu Rozświetlenia ich Sumienia otworzył ich serca i wlał w ich dusze Twojego Świętego Ducha, aby zostali oczyszczeni z każdej nieprawości. Amen. Modlitwa dla Ateistów na czas Ostrzeżenia Ci z was, którzy twierdzicie, że jesteście ateistami, usłyszcie teraz Moja obietnicę. Kocham Was i nigdy nie poddam się w Mojej walce, by was ocalić ze szpon oszusta, szatana, który czyni was ślepymi na Prawdę. Kiedy nadejdzie ten czas i ujrzycie w czasie Ostrzeżenia swoje grzechy przed własnymi oczami, proszę wypowiedzcie te słowa: Jezu, pokaż mi Prawdę i ocal mnie od złego. Prawdziwie żałuję za moje grzechy i proszę Cię, przyjmij mnie teraz i okaż mi światło Twego Miłosierdzia. Amen. Krucjata Modlitwy (66) dla duchowieństwa: Pomóż mi pozostać wiernym Twojemu Najświętszemu Słowu www.ostrzezenie.net O, pomóż mi, Drogi Jezu, pozostać wiernym Twojemu Najświętszemu Słowu o każdym czasie. Daj mi siłę, bym mimo przeciwności utrzymał w mocy Prawdę Twojego Kościoła. Napełnij mnie łaską, abym udzielał Sakramentów Świętych w taki sposób, jak Ty nas tego nauczyłeś. Pomóż mi karmić Twój Kościół Chlebem Życia i pomóż, bym pozostał Ci wierny nawet wówczas, kiedy mi się tego zabroni. Uwolnij mnie z tej oszukańczej sieci, którą mogę napotkać, głosząc prawdziwe Słowo Boże. Osłoń wszystkie Swoje wyświęcone sługi swą Najdroższą Krwią, tak abyśmy pozostali odważni, oddani i niewzruszeni w naszej lojalności wobec Ciebie, Naszego Umiłowanego Zbawiciela, Jezusa Chrystusa. Amen. Modlitwa Krucjaty (65) Za tych w grzechu śmiertelnym www.ostrzezenie.net O Drogi Jezu, Zbawicielu ludzkości, poprzez Twoje Boskie Miłosierdzie błagam Cię o łaskę uniewinnienia dla tych wszystkich biednych dusz pogrążonych w grzechu, które mogą być wzięte z tej ziemi w czasie Ostrzeżenia. Przebacz im ich grzechy na pamiątkę Twej Męki. Błagam Cię, abyś użyczył mi tej specjalnej łaski dla zadośćuczynienia za ich grzechy. Ofiaruję się Tobie umysłem, ciałem i duszą jako pokutę za zbawienie ich dusz, i aby przynieść im życie wieczne. Amen. Krucjata Modlitwy (64) Zbaw moich braci i moje siostry www.ostrzezenie.net O mój najdroższy Zbawicielu, Jezu Chryste, przyjmij mój dar modlitwy i wyrzeczenia, aby pomóc uratować moich braci i moje siostry z więzienia ciemności, w którym się znajdują. Zezwól, abym dopomógł w zbawieniu ich dusz. Błagam Cię, przebacz im ich grzechy, oraz proszę o to, aby ich dusze zostały wypełnione Duchem Świętym, tak aby pobiegły do Twoich ramion jako do schronienia, którego tak rozpaczliwie potrzebują, zanim nie zostaną utracone na zawsze. Ofiaruję Ci za te dusze w pokornej służbie i dziękczynieniu mój dar. Amen. Krucjata Modlitwy (63) Chroń mnie w tej wędrówce: ( www.ostrzezenie.net ) Moja kochana Matko Zbawienia, proszę Cię o modlitwę, aby Pokarm Życia, który przyjmuję, chronił mnie w tej wędrówce, tak abym mógł dopomóc w uratowaniu wszystkich dzieci Bożych. Proszę o pomoc dla wszystkich, którzy są oszukiwani przez fałszywych idoli i fałszywych bogów, aby otworzyli swoje oczy na prawdę o Śmierci Twojego Syna na Krzyżu, której celem jest ratowanie każdego dziecka Bożego i przyprowadzenie wszystkich do życia wiecznego. Amen. Krucjata Modlitwy (62) Za Zagubionych i Bezradnych Grzeszników ( www.ostrzezenie.net ) O Jezu, pomóż mi, gdyż jestem grzesznikiem zagubionym, bezradnym i stojącym w ciemności. Jestem słaby i brakuje mi odwagi, aby Cię szukać. Daj mi siłę, by wołać teraz do Ciebie, żebym mógł się przebić przez ciemność mojej duszy. Doprowadź mnie do Twojego światła, Drogi Jezu, i przebacz mi. Pomóż mi ponownie stać się zdrowym i przywróć mnie Twojej Miłości, pokojowi i Życiu Wiecznemu. Ufam Ci całkowicie i proszę Cię, żebyś mnie przyjął z umysłem, ciałem i duszą, gdyż oddaję się Twojemu Bożemu Miłosierdziu. Amen Krucjata Modlitwy (61) O powstrzymanie powstania Jednego Światowego Rządu ( www.ostrzezenie.net ) O Drogi Ojcze Niebiański, wspominając Ukrzyżowanie Twojego Umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa, błagamy Cię, abyś uchronił nas, Twoje dzieci, od Ukrzyżowania, jakie w celu zniszczenia Twoich dzieci planowane jest przez antychrysta i jego zwolenników. Daj nam łaski, których potrzebujemy, by odmówić przyjęcia Znaku Bestii i obdarz nas pomocą, która jest nam niezbędna do walki ze złem na świecie. Złem rozpowszechnianym przez tych, którzy podążają drogą szatana. Błagamy Cię, Drogi Ojcze, ochroń wszystkie Twoje dzieci w tych strasznych czasach i uczyń nas wystarczająco silnymi, aby powstać i w każdej chwili głosić Twoje Święte Słowo. Amen. Krucjata Modlitwy (60) Modlitwa o nawrócenie rodzin podczas Ostrzeżenia ( www.ostrzezenie.net ) O Drogi, Słodki Jezu, łagam o miłosierdzie dla dusz z mojej rodziny (tu wymień ich imiona). Ofiaruję Ci moje cierpienia, moje doświadczenia i moje modlitwy, aby zbawić Ich dusze od ducha ciemności. Niech żadne z Twoich dzieci nie zaprze się Ciebie ani nie odrzuci Twojej Dłoni Miłosierdzia. Otwórz ich serca, splatając je z Twoim Najświętszym Sercem, aby mogli starać się o przebaczenie konieczne do ich zbawienia od ognia piekielnego. Daj im szansę zadośćuczynienia, aby mogli zostać nawróceni promieniami Twojego Bożego Miłosierdzia. Amen. Krucjata Modlitwy (59) Przyrzeczenie wierności Bożej Woli ( www.ostrzezenie.net ) O Boże Najwyższy, o Ojcze Niebiański, przyrzekam, że będąc Ci na stałe wiernym, będę okazywał Ci cześć i posłuszeństwo we wszystkim, co zgodne jest z Twoją Bożą Wolą na ziemi. Ofiaruję Ci przez wzgląd na Świętą Krew Twojego Jednorodzonego, kochanego Syna, Prawdziwego Mesjasza, w imieniu wszystkich dusz, mój umysł, moje ciało i moją duszę, abyśmy mogli się zjednoczyć w Twoim Niebiańskim Królestwie, które właśnie nadchodzi, i aby Twoja Boska Wola spełniała się tak na ziemi, jak i w Niebie. Amen Maryja Panna: Czerwiec Miesiącem Krucjaty Nawrócenia. Orędzie z serii Ostrzeżenie, 2012.05.31, 21.00 Krucjata Modlitwy (58) Krucjaty o Nawrócenia: O drogi Jezu wzywam Cię do objęcia wszystkich dzieci Bożych i obmycia ich Twoją Najdroższą Krwią Niech każda kropla Twojej Krwi obmyje każdą duszę i uchroni ją od zła Otwórz serca wszystkich, zwłaszcza zatwardziałych dusz i tych, które Cię znają, ale są splamione Grzechem Pychy, aby upadły i prosiły o zalanie ich dusz światłem Twojej Miłości Otwórz ich oczy na Prawdę, aby brzask Twego Bożego Miłosierdzia, rozlał się na nich i rozświetlił promieniami Twojego Miłosierdzia. Nawróć wszystkie dusze poprzez łaski, o które Cię teraz proszę Drogi Jezu (podaj swoją intencję) Błagam Cię o Miłosierdzie i ofiaruję Ci ten dar postu jeden dzień Każdego tygodnia tego miesiąca czerwca, na przebłaganie za wszystkie grzechy. Amen. "Dzieci, musicie pościć jeden dzień w każdym tygodniu miesiąca czerwca. Musicie codziennie odmawiać Mój Różaniec i Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Jeżeli, dzieci, tak postąpicie, uratujecie miliony dusz przez Miłosierdzie Mojego Syna, Jezusa Chrystusa." Krucjata Modlitwy (57) Modlitwa dla Duchowieństwa: ( www.ostrzezenie.net ) Jezu, pozwolił mi usłyszeć Twoje wołanie O, Mój drogi Jezu, Otwórz moje uszy na dźwięk Twojego głosu, Otwórz moje serce na Twoje miłosierne wołanie, Wypełnij moją duszę Duchem Świętym, Abym mógł Cię rozpoznać w tym czasie. Ofiaruję Ci moje pokorne posłuszeństwo we wszystkim, O co mnie poprosisz. Pomóż mi dostrzec prawdę, w niej wzrastać, odpowiadać Ci i podążać za Twoim głosem, abym pomógł Ci zbawić Dusze wszystkich ludzi. Twoja wola jest dla mnie rozkazem. Daj mi odwagę, bym pozwolił Ci prowadzić mnie, Abym mógł unieść zbroję potrzebną do prowadzenia Twojego Kościoła do Twojego Nowego Królestwa. Amen. Krucjatą Modlitwy (56) Jest ona przeznaczona dla Kapłanów, pragnących Obrony Świętej Eucharystii: ( www.ostrzezenie.net ) O Drogi Ojcze, w imię Twojego Drogiego Syna, Który ofiarował Siebie na Krzyżu za całą ludzkość, Pomóż mi pozostać wiernym Prawdzie. Okryj mnie Przenajdroższą Krwią Twojego Syna i daj mi Łaski, abym nadal służył Ci w wierze, zaufaniu i szacunku przez resztę mojej posługi. Nigdy nie pozwól mi odejść od prawdziwego znaczenia Ofiary Mszy Świętej ani od celebrowania Eucharystii dla Twoich dzieci. Daj mi siłę do reprezentowania i karmienia Twojego stada w taki sposób, w jaki musi być ono karmione Ciałem, Krwią, Duszą i Bóstwem Twojego Syna, Jezusa Chrystusa, Zbawiciela ludzkości. Amen. Módlcie się tą Krucjatą Modlitwy (55) by przygotować się do Ostrzeżenia: ( www.ostrzezenie.net ) O mój Drogi Jezu, Proszę otwórz serca Wszystkich dzieci Bożych Na dar Twojego Wielkiego Miłosierdzia. Pomóż im zaakceptować Twoje Boże Miłosierdzie Z miłością i wdzięcznością, Aby stały się pokorne przed Tobą, I proszę o przebaczenie ich grzechów, Żeby mogły stać się częścią Twojego Chwalebnego Królestwa. Amen. Krucjata Modlitwy (54) Modlitwa do Ojca, aby osłabić wpływ III Wojny Światowej ( www.ostrzezenie.net ) O, Ojcze Niebieski, w imię Twojego Umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa, Który wiele wycierpiał za grzechy ludzkości, prosimy, pomóż nam w tych trudnych czasach, w których przyszło nam żyć. Pomóż nam przetrwać prześladowania, planowane przez chciwych władców i tych, którzy chcą zniszczyć Twoje Kościoły i Twoje dzieci Błagamy Cię, Drogi Ojcze, abyś pomógł nakarmić nasze rodziny i uratować życie tych, którzy będą zmuszeni do wojny wbrew ich woli. Kochamy Cię, Drogi Ojcze. Błagamy Cię, abyś pomógł nam w potrzebie. Wyratuj nas z uchwytu antychrysta. Pomóż nam przetrwać jego znak, znamię Bestii, poprzez odmówienie jego przyjęcia. Pomóż tym, którzy Cię miłują, pozostać wiernymi Twojemu Świętemu Słowu w każdym czasie, abyś Mógł obdarzyć nas łaskimi potrzebnymi do przetrwania w Ciele i Duszy. Krucjata Modlitwy (53) Modlitwa Kościoła Katolickiego http://www.geniusz.net/ O, Boże Ojcze W imię umiłowanego Syna Twojego Błagamy Cię, daj siłę i potrzebne łaski By pomóc kapłanom przeciwstawić się prześladowaniom i aby wytrwali Pomóż im być wiernym prawdzie Nauczania Twojego Syna, Jezusa Chrystusa i by nigdy nie zrezygnowali, nie osłabli ani nie podawali nieprawdy o istnieniu Świętej Eucharystii. Amen Krucjata Modlitwy (52): Modlitwa do Ojca ( www.ostrzezenie.net ) Mój najdroższy Ojcze, oto wzywam Cię W imieniu Twojego drogiego Syna I na pamiątkę Jego Męki na Krzyżu. Ty, Boże Najwyższy, Stwórco świata i wszystkiego, co istnieje, dzierżysz nasze zbawienie w Twoich Świętych Rękach. Obejmij wszystkie Twoje dzieci, W tym także te, które Cię nie znają, I te, które Cię znają, ale się od Ciebie odwracają. Przebacz nam nasze grzechy i ochroń nas przed prześladowaniami szatana i jego armii. Weź nas w Twoje ramiona i napełnij nas nadzieją, Której potrzebujemy, aby zobaczyć drogę prawdy. Amen. (51) Modlitwa Krucjaty: O Dar Ducha Świętego Och, przyjdź Duchu Święty, Ześlij Twój Dar Miłości, Mądrości i Umiejętności Na moją pokorną duszę. Napełnij mnie Światłem Prawdy, Abym mógł rozeznać Prawdę Boga Od kłamstw rozpowszechnianych przez szatana i jego anioły. Pomóż mi pochwycić pochodnię i rozpowszechniać Płomień zrozumienia do wszystkich tych, których spotkam Przez Chrystusa, Pana Naszego. Amen. (50) Jezu, pomóż mi wiedzieć, kim jesteś Och kochany Jezu, pomóż mi wiedzieć, kim jesteś. Przebacz mi, że dotąd nie rozmawiałem z Tobą. Pomóż mi odnaleźć pokój w tym życiu i zobaczyć Prawdę o życiu wiecznym. Ukój moje serce. Ułagodź moje zmartwienia. Daj mi pokój. Teraz otwórz moje serce, abyś mógł wypełnić moją duszę miłością. Amen. (49) Modlitwą Krucjaty: Przysięga lojalności dla chrześcijańskich duchownych Och Jezu, ja jestem Twoim pokornym sługą Ja ślubuję moją miłość i lojalność wobec Ciebie. Błagam cię, daj mi znak, że to Ty do mnie wołasz. Pomóż mi otworzyć swoje oczy i świadczyć o Twojej obietnicy. Pobłogosław mnie łaską Ducha Świętego Abym nie został oszukany przez tych, którzy twierdzą, Że przychodzą w Twoim Imieniu, lecz którzy nie mówią prawdy. Ukaż mi prawdę. Dozwól mi odczuć Twoją miłość Tak, abym mógł spełnić Twoją Najświętszą Wolę. Ja proszę Cię z pokornym sercem, abyś pokazał mi sposób, W jaki mogę Ci pomóc uratować dusze ludzkości. Amen. (48) Modlitwa Krucjaty o łaskę głoszenia Powtórnego Przyjścia Chrystusa Och Mój Jezu, udziel mi łaski głoszenia Twojego Świętego Słowa do całej ludzkości, aby dusze mogą być uratowane. Wylej Twojego Ducha Świętego nade mną, Twoim pokornym sługą, żeby Twoje Święte Słowo mogło być słyszane i akceptowane, szczególnie przez te dusze, które najbardziej potrzebują Twojego Miłosierdzia. Pomóż mi, abym o każdym czasie oddawał hołd Twojej Świętej Woli i nigdy nie obraził ani nie potępił tych, którzy odrzucają Rękę Twojego Miłosierdzia. Amen. (47) Modlitwa Krucjaty - Aby ponownie rozpalić moją miłość do Jezusa Och błogosławiona Matko, Matko Odkupienia dla całego świata, módl się, aby moja miłość do Jezusa mogła się ponownie rozpalić. Pomóż mi poczuć płomień Jego miłości tak, żeby wypełniła ona moją duszę. Pomóż mi kochać bardziej Jezusa. Módl się, żeby moja wiara, miłość i oddanie dla Niego stały się silniejsze. Rozwiej wszelkie wątpliwości, które mnie torturują i pomóż mi zobaczyć jasno Boże Światło Prawdy, które promienieje od Twojego umiłowanego Syna, Odkupiciela całej ludzkości. Amen. (46) Modlitwy Krucjaty: Uwolnij mnie od łańcuchów szatana Och Jezu, ja jestem zagubiony, Jestem zdezorientowany i czuję się jak więzień Złapany w sieć, z której nie mogę uciec. Jezu ufam Tobie, że przyjdziesz mi z pomocą I uwolnisz mnie od łańcuchów szatana i jego demonów. Pomóż mi, bo jestem zagubiony. Potrzebuję Twojej miłości, aby otrzymać siłę dla Uwierzenia w Ciebie i zaufania Tobie. Wtedy zostanę ocalony od tego zła, będzie mi Pokazane światło, i nareszcie odnajdę pokój, miłość i szczęście. Amen. (45) Pokonać wszystkie negatywne myśli Och Jezu, ja tak mało wiem o Tobie. Ale proszę, pomóż mi otworzyć swoje serce, wtedy pozwolę Ci wejść do mojej duszy, abyś mógł mnie uzdrowić, pocieszyć i napełnić Twoim pokojem. Pomóż mi poczuć radość, pokonać wszystkie negatywne myśli i nauczyć się sposobu abym zrozumiał, jak sprawić Ci radość i wejdę do Twojego Nowego Raju, gdzie będę mógł żyć z Tobą na wieki wieków życiem miłości, radości i wspaniałości. Amen. (44) O siłę, aby bronić swojej wiary przed Fałszywym Prorokiem. Drogi Jezu, daj mi siłę, bym skoncentrował się na Twoich naukach i w każdej chwili głosił Twoje Święte Słowo. Nigdy nie pozwól mi, abym poddał się pokusie oddawania czci Fałszywemu Prorokowi, który będzie próbował zaprezentować się jako będący Tobą. Proszę, podtrzymuj silną moją miłość do Ciebie. Daj mi łaski rozeznania, tak, że nigdy nie zaprzeczę Prawdzie zawartej w Świętej Biblii, nie ważnym jak wiele będzie mi prezentowanych kłamstw, aby zachęcić mnie do odwrócenia się od Twojego prawdziwego Słowa. Amen. (43) Modlitwa Krucjaty "Uratuj dusze podczas Ostrzeżenia" O Boże Ojcze Wszechmogący, w Imię Twojego ukochanego Syna, Jezusa Chrystusa, oraz dla upamiętnienia Jego Śmierci na Krzyżu dla uratowania nas od grzechów, ja błagam Cię, uratuj dusze, które są poza możliwością pomocy samym sobie, a które być może umrą w grzechu śmiertelnym podczas Ostrzeżenia. Na przebłaganie za cierpienia Twojego umiłowanego Syna, ja pragnę Cię przekonać, abyś przebaczył tym, którzy nie są w stanie starać się o wybawienie, bo nie będą wystarczająco długo żyli, aby prosić Twojego Syna Jezusa o Miłosierdzie dla uwolnienia ich od grzechu. Amen (42) Modlitwa Krucjaty: Poszczę, aby nie dopuścić do wprowadzenia Waluty Jednego Świata. O Boże Najwyższy, ofiaruję Ci mój dar postu, tak, że będziesz mógł powstrzymać kleszcze zła na świecie, Jakie są planowane, aby zagłodzić mój kraj, [pozbawiając go] żywności, oraz Chleba Życia. Przyjmij moją ofiarę i wysłuchaj moich błagań za inne narody, aby uchronić je od Cierpień zaplanowanych przez antychrysta. Uratuj nas, Ukochany Panie, od tego zła i ochroń naszą wiarę, Abyśmy mogli składać Ci hołd jako wolni, czego potrzebujemy, aby móc kochać cię i wielbić na wieki wieków. Amen (41) Modlitwa za dusze niewierzących O Mój Jezu, pomóż Swoim biednym dzieciom, które są ślepe na Twoją obietnicę Odkupienia. Błagam Cię, abyś z pomocą moich modlitw i cierpień, otworzył oczy tych, którzy nie wierzą, a wtedy będą mogli dostrzec Twoją czułą Miłość i pobiec o ochronę w Twoje Święte Ramiona. Pomóż im zobaczyć prawdę i szukać przebaczenia dla wszystkich swoich grzechów, tak, aby mogli być uratowani i byli pierwszymi, którzy przekroczą bramy Nowego Raju. Modlę się za te biedne dusze mężczyzn, kobiet i dzieci i przynaglam Cię, abyś odpuścił im ich grzechy. Amen (40) Modlitwa dla duchowieństwa o przygotowanie dusz na Powtórne Przyjście O Mój Jezu, ja jestem tylko pokornym sługą i potrzebuję, abyś mnie poprowadził dla przygotowania dusz na Twoje Chwalebne Powtórne Przyjście. Pomóż mi nawrócić dusze i przygotować je zgodnie z Twoją Świętą Wolą, tak, aby się nadawały do wejścia do Nowego Nieba i Ziemi, które obiecałeś całej ludzkości poprzez Swoją śmierć na Krzyżu. Daj mi łaski, jakich potrzebuję, abym mógł przekazywać spragnionym duszom Twoje Słowo i nigdy nie zrzekł się mojego obowiązku wobec Ciebie, drogi Jezu, któremu złożyłem przyrzeczenie swojej wierności poprzez moje Święte Śluby. Amen (39) O dar udzielania pomocy duszom O Jezu, Mój ukochany Odkupicielu, proszę Cię, abyś mnie okrył Twoim Duchem Świętym, tak, że będzie dany mi autorytet mówienia o Twoim Najświętszym Słowie, dla przygotowania wszystkich dzieci Boga na Twoje Powtórne Przyjście. Błagam Cię, Panie Jezu, o wszelkie łaski, jakich potrzebuję, abym mógł dotrzeć do wszystkich wyznań, wiar i narodowości, gdziekolwiek pójdę. Pomóż mi mówić Twoim językiem, uspokajać biedne dusze Twoimi ustami i kochać wszystkie dusze tą szczególną Bożą Miłością, która wypływa z Twojego Najświętszego Serca. Pomóż mi ratować dusze tak bliskie Twojemu Sercu i pozwól mi pocieszyć cię, drogi Jezu, gdy zagubione dusze kontynuują odrzucanie Twojego Miłosierdzia. Jezu, bez Ciebie jestem niczym, ale przy Twojej wspaniałomyślnej pomocy będę walczył w Twoje Imię, aby pomóc uratować całą ludzkość. Amen (38) O ocalenie Kościoła Katolickiego Matka Boża - 20 marca 2012: „Modlitwa powinna być odmawiana codziennie, przez cały miesiąc, aby zapewnić, że święci kapłani Boga nie dadzą się wciągnąć w niegodziwe oszustwo, jakie jest planowane przez fałszywego proroka i jego zwolenników O Błogosławiona Matko Ocalenia, prosimy, módl się w tych trudnych czasach, za Kościół Katolicki i za naszego ukochanego papieża Benedykta XVI, aby złagodzić jego cierpienie. Prosimy Cię, Matko Ocalenia, abyś okryła wyświęcone sługi Boga Twoim świętym płaszczem, tak, a by otrzymali oni łaski bycia silnymi, wiernymi i odważnymi podczas prób, jakie przed nimi stoją. Módl się również, aby opiekowali się swoją trzodą, zgodnie z prawdziwymi naukami Kościoła Katolickiego. O Święta Matko Boga, udziel nam, tym, którzy są Twoją Resztą Kościoła na ziemi, daru kierowania, abyśmy mogli pomóc prowadzić dusze ku Królestwu Twojego Syna. Prosimy Cię, Matko Ocalenia, chroń uczniów Twojego Syna z dala przed oszustem, gdy starają się poszukiwać zabezpieczenia swoich dusz, aby być godnymi przekroczenia bram Nowego Raju na Ziemi. Amen (37) Modlitwa Krucjaty o zjednoczenie wszystkich dzieci Boga O drogi Jezu, zjednocz w miłości wszystkich Twoich ukochanych uczniów, abyśmy mogli na całym świeciegłosić prawdę o Twojej obietnicy wiecznego odkupienia. Modlimy się, aby te oziębłe dusze, które boją się ofiarować Ci samych siebie w myśli, ciele i duszy, zrzuciły zbroję pychy, otworzyły swoje serca dla Twojej miłości i stały się częścią Twojej świętej rodziny na ziemi. Ogarnij wszystkie te zagubione dusze, drogi Jezu, i pozwól naszej miłości, jako braciom i siostrom, podźwignąć ich z pustyni i zabrać z nami do łona Miłości i Światła Trójcy Przenajświętszej. W Twoje Święte Ręce składamy całą naszą nadzieję, zaufanie i miłość. Błagamy Cię, rozszerz rozmiar naszego oddania się, abyśmy mogli pomóc uratować więcej dusz. Amen (36) Pomóż mi czcić prawdziwego Boga Jezu, pomóż mi, bo jestem zagubiony i zdezorientowany. Ja nie znam prawdy o życiu po śmierci. Przebacz mi, jeśli Cię obraziłem oddawaniem czci fałszywym bogom, które nie są prawdziwym Bogiem. Uratuj mnie, pomóż mi dostrzec z jasnością prawdę i uratuj mnie od ciemności mojej duszy. Pomóż mi przyjść do światła Twego Miłosierdzia. Amen. (35) Modlitwa za dusze, o wejście do Raju O Mój Jezu, pomóż mi wesprzeć Cię w uratowaniu Reszty Twoich dzieci na ziemi. Ja modlę się, żebyś Ty, za przyczyną Twojego Miłosierdzia, uratował dusze przed duchem ciemności. Przyjmij moje utrapienia, cierpienia i smutki w tym życiu, dla ocalenia dusz od ognia piekielnego. Napełnij mnie łaskami, bym mógł ofiarować Ci te cierpienia z miłością i radością w sercu, abyśmy mogli wszyscy, jako jedność, zjednoczyć się w miłości do Trójcy Przenajświętszej i żyć z Tobą w Raju, jako jedna święta rodzina. Amen (34) Mój dar postu dla Jezusa O Mój Jezu, pomóż mi na mój mały sposób Naśladować Twoje życie ofiary, aby ocalić ludzkość. Pozwól mi zaofiarować Ci dar postu przez jeden dzień w tygodniu w czasie Wielkiego Postu dla ocalenia całej ludzkości, Aby mogła przekroczyć bramy Nowego Raju na Ziemi. Ja ofiaruję Ci moje poświęcenie, kochany Jezu, z miłością i radością w moim sercu, aby pokazać Ci rozmiar mojej miłości. Tą ofiarą błagam Cię o ocalenie każdej duszy, która pozbawiła się łaski. Amen. (33) Potwierdzenie przyjęcia Pieczęci Powstańcie teraz i zaakceptujcie Moją Pieczęć, Pieczęć Boga Żywego. Odmówcie tą modlitwę Krucjaty (33), dla potwierdzenia przyjęcia Mojej pieczęci i zaakceptowania jej z miłością, radością i wdzięcznością. O Mój Boże, Mój kochający Ojcze, z miłością i wdzięcznością akceptuję Twoją Bożą Pieczęć Ochrony. Twoja Boskość przejmuje w posiadanie na wieczność moje ciało i duszę. Ja skłaniam się przed Tobą w pokornej wdzięczności, Mój umiłowany Ojcze, i ofiarowuję Ci moją głęboką miłość i lojalność. Ja błagam Cię o ochronienie mnie i moich bliskich tą szczególną Pieczęcią! I ja składam moje życie dla służenia Ci na wieki wieków! Kocham Cię, Drogi Ojcze! Przynoszę Ci pocieszenie w tych czasach, Drogi Ojcze! Ofiaruję Ci Ciało i Krew, Duszę i Bóstwo najmilszego Syna Twojego Na przebłaganie za grzechy świata i dla ocalenia wszystkich Twoich dzieci. Amen. (32) Modlitwa o STOP dla aborcji w Irlandii O Matko Ocalenia, módl się za Swoje dzieci w Irlandii, aby zapobiec niegodziwemu aktowi aborcji, jaki jest nam narzucany. Ochroń ten religijny naród przed jeszcze większym zatonięciem w rozpaczy, oraz przed ciemnościami, jakie okrywają nasz kraj. Uwolnij nas od diabła, który chce zniszczyć Twoje jeszcze nienarodzone dzieci. Módl się, żeby owi przywódcy mieli odwagę i słuchali tych, którzy kochają Twojego Syna, dla postępowania zgodnie z naukami Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen (31) O zastopowanie nikczemności europejskich przywódców O Mój Jezu, zezwól, aby moja modlitwa wezwała Twojego Ducha Świętego i aby zstąpił On na tych przywódców kierowanych pożądaniem, chciwością, skąpstwem i pychą dla zastopowania prześladowania Twoich niewinnych dzieci! Ja proszę Cię o powiedzenie STOP dla biedy, głodu i wojen wyniszczających Twoje dzieci! I ja modlę się, żeby europejscy przywódcy otworzyli swoje serca dla prawdy o Twojej Miłości! Amen (30) Specjalna modlitwa udzielona przez Boga Ojca O Mój Ojcze Przedwieczny, Boże Stwórco Wszechświata, w Imię Twojego drogiego Syna, Ja błagam Cię, pozwól nam kochać Cię więcej. Pomóż nam być odważnymi, silnymi i nieustraszonymi w obliczu przeciwności. Przyjmij nasze ofiary, cierpienia i próby, jako dar przed Twoim Tronem, dla uratowania Twoich dzieci na ziemi. Zmiękcz serca dusz nieczystych. Otwórz ich oczy na prawdę o Twojej Miłości, aby mogły dołączyć do wszystkich Twoich dzieci w Raju na ziemi, jaki Ty z miłością stworzyłeś dla nas, podług Twojej Bożej Woli. Amen (29) O ochronienie praktykowania chrześcijaństwa O Panie Mój, Jezu Chryste, ja proszę Cię, abyś wylał Swojego Ducha Świętego nad wszystkie Twoje dzieci. Ja błagam Cię, przebacz tym, którzy w swoich duszach hołdują nienawiści wobec Ciebie. Ja modlę się, żeby ateiści otworzyli swoje zatwardziałe serca podczas Twojego Wielkiego Miłosierdzia. Modlę się też o to, żeby Twoje dzieci, które Cię kochają, mogły z poczuciem godności oddawać Ci cześć, Wznosząc się ponad wszelkie prześladowania. Ja proszę, napełnij wszystkie Swoje dzieci darem Twojego Ducha, aby mogły powstać z odwagą i poprowadzić Twoją armię do ostatecznej bitwy przeciw szatanowi, jego demonom i wszystkim tym duszom, które są niewolnikami jego fałszywych obietnic. Amen (28) Modlitwa o zjednoczenie wszystkich dzieci Boga O Boże Najwyższy, upadamy przed Tobą na kolana, prosząc usilnie o zjednoczenie wszystkich Twoich dzieci w walce o zachowanie Twoich kościołów chrześcijańskich na ziemi. Nie dozwól, aby różnice między nami, były powodem naszego podziału w tym czasie wielkiej apostazji na świecie. Za przyczyną naszej miłości do Ciebie, ukochany Ojcze, błagamy Cię o udzielenie nam łask, abyśmy kochali jeden drugiego w Imię Twojego Umiłowanego Syna, Naszego Odkupiciela, Jezusa Chrystusa. My wielbimy Cię! My kochamy Cię! My jednoczymy się, aby walczyć o siłę dla zachowania Twoich kościołów chrześcijańskich na ziemi w trakcie doświadczeń, jakim może będziemy musieli stawić czoła w latach, które nadchodzą. Amen (27) Modlitwa o pokój na świecie O Mój Jezu, ja błagam o Miłosierdzie dla tych, którzy cierpią z powodu straszliwych wojen. Ja proszę, żeby pośród tych torturowanych narodów, które są ślepe na prawdę o Twoim istnieniu, został zaprowadzony pokój. Proszę, okryj te narody mocą Ducha Świętego, aby powstrzymały swoje dążenie do władzy nad niewinnymi duszami. Miej Miłosierdzie nad wszystkimi Twoimi krajami, które są bezsilne wobec złych okrucieństw, jakie ogarniają cały świat! Amen (26) Modlitwa Różańcem Świętym Matki Bożej ---> Różaniec Święty + 30 Modlitw Krucjaty.doc (123,5 kB) (25) Modlitwa o ochronę wizjonerów Matki Bożej O Boże Najwyższy, ja oręduję u Ciebie o zapewnienie ochrony wszystkim Twoim świętym posłańcom na świecie. Modlę się, żeby byli oni ochraniani przed nienawiścią innych. Proszę, żeby Twoje Najświętsze Słowo szybko rozchodziło się po całym świecie. Ochraniaj Twoich posłańców przed oszczerstwami, nadużyciami, kłamstwami i wszelkiego rodzaju niebezpieczeństwem. Ochraniaj ich rodziny i przez cały czas osłaniaj ich Duchem Świętym, aby te posłania, które oni dają światu, były rozważane z sercem pokornym i skruszonym. Amen !(24) Pan Jezus objawia odpust zupełny całkowitego rozgrzeszenia ! Posłanie Pana Jezusa dla Marii Bożego Miłosierdzia, wtorek, 31 stycznia 2012, godz. 21:30 Niechaj odmawiają tę modlitwę przez siedem kolejnych dni, i otrzymają dar całkowitego rozgrzeszenia oraz moc Ducha Świętego. „O Mój Jezu, Ty jesteś światłem ziemi! Ty jesteś płomieniem, który dotyka wszystkich dusz! Twoje Miłosierdzie i Miłość nie znają granic! My nie jesteśmy godni ofiary, jaką Ty poniosłeś przez Swoją śmierć na Krzyżu! My wiemy jednak, że Twoja Miłość dla nas jest większa niż miłość, jaką my mamy dla Ciebie. Udziel nam, O Panie, daru pokory, abyśmy zasługiwali na Twoje Nowe Królestwo! Napełnij nas Duchem Świętym, abyśmy mogli maszerować naprzód i prowadzić Twoją armię, Dla proklamowania prawdy Twojego Świętego Słowa i przygotowania naszych braci i sióstr Do Chwały Twojego Powtórnego Przyjścia na ziemię! My oddajemy Ci cześć! My wysławiamy Ciebie! My oferujemy samych siebie, nasze smutki, nasze cierpienia, jako dar dla Ciebie, aby ocalić dusze! My kochamy Ciebie, Jezu! Miej Miłosierdzie dla wszystkich Twoich dzieci, gdziekolwiek one się znajdują! AMEN ---------> Posłania dla Marii Bożego Miłosierdzia styczeń 2012 + Teologia w pytaniach i odpowiedziach Ks. Michał Kaszowski.doc (45 kB) (23) Modlitwa o bezpieczeństwo dla Papieża Benedykta. O Mój Ojcze Przedwieczny, w Imię Twojego umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa, oraz cierpień, jakie On przeszedł, aby ocalić świat od grzechu, Ja modlę się teraz, żebyś ochronił Twojego Świętego Wikariusza, Papieża Benedykta, Głowę Twojego Kościoła na ziemi. Tak więc również i on może pomóc w ocaleniu Twoich dzieci i wszystkich Twoich wyświęconych sług od bicza szatana i panowania jego upadłych aniołów, które krążą po ziemi, kradnąc dusze. O Ojcze, ochroń Twojego Papieża, aby Twoje dzieci mogły być kierowane po właściwej drodze do Nowego Raju na ziemi. Amen. (22) Modlitwa do odmawiania przez duchownych katolickich O Mój umiłowany Jezu, zachowaj mnie silnym i rozpal płomień mojej miłości do Ciebie w każdej chwili mojego dnia. Nigdy nie pozwól, żeby ten płomień miłości do Ciebie migotał albo zgasł. Nigdy nie pozwól mi osłabnąć, gdy nadejdzie pokusa. Udziel mi potrzebnych łask, żebym był wierny mojemu powołaniu, mojej pobożności, mojej wierności, i abym stał na straży nauczania ortodoksyjnego Kościoła Katolickiego. Ja ofiarowuję Ci moje posłuszeństwo o każdym czasie. Ja składam moje zobowiązanie walczenia w Twojej armii, tak, żeby Kościół Katolicki mógł znowu powstać w Chwale, aby powitać Cię, kochany Jezu, na Twoje Powtórne Przyjście. Amen Krucjata Modlitwy (21) Modlitwa dziękczynna do Boga Ojca Wychwalamy Cię i dziękujemy Ci, O Święty Boże, Wszechmogący Stwórco ludzkości, za miłość i współczucie, jakie masz dla ludzkiej natury. Dziękujemy Ci za Dar Ocalenia, jakim obdarzyłeś Twoje słabe dzieci. Błagamy Cię, O Panie, abyś ocalił tych, którzy postępują za diabłem, i aby ich serca otworzyły się dla prawdy ich życia wiecznego życia. Amen. Krucjata Modlitwy (20) M-twa aby powstrzymać Anty-chrysta Och Boże Ojcze, w Imię Twojego drogiego Syna, Ja wołam do Ciebie, żebyś zapobiegł usidleniu przez Anty-chrysta dusz Twoich dzieci. Ja błagam Cię, Ojcze Wszechmogący, abyś powstrzymał go przed terroryzowaniem Twoich dzieci. Ja błagam Cię, abyś go powstrzymał od splugawienia Twojego stworzenia i proszę Cię byś miał miłosierdzie nad tymi biednymi duszami, które będą wobec niego bezsilne. Wysłuchaj mojej modlitwy drogi Ojcze i uratuj Swoje dzieci od tego strasznego zła. Krucjata Modlitwy (19) Modlitwa za młodych ludzi Matko Ocalenia, Ja proszę Ciebie żebyś się modliła o Miłosierdzie dla młodych dusz, które są w tak straszliwej ciemności, że nie rozpoznają Twojego umiłowanego Syna, kiedy On przyjdzie, żeby zbawić całą ludzkość. Nie pozwól, aby przepadła nawet jedna dusza! Nie pozwól, aby nawet jedna dusza odrzuciła Jego Wielkie Miłosierdzie. Ja modlę się, Matko, żeby wszyscy zostali ocaleni i proszę Ciebie żebyś okryła te dusze Twoim Świętym Płaszczem, aby zapewnić im ochronę, jakiej potrzebują przed oszustem. Krucjata Modlitwy (18) M-twa o STOP dla Anty-Chrysta - 11 styczina 2012 O ukochany Jezu uratuj świat przed Anty-Chrystem. Wspomagaj nas przeciw niegodziwości i zasadzkom szatana. Uratuj od zła ostatnie resztki Twojego Kościoła. Daj wszystkim Twoim kościołom moc i łaski potrzebne by bronić się przed wojnami i prześladowaniem planowanymi przez szatana i jego armię terrorystów. Amen. Krucjata Modlitwy (17) Modlitwa do Matki Ocalenia 1 stycznia 2012 Och Niepokalane Serce Maryi Matki Ocalenia i Pośredniczki Wszystkich Łask! Ty, która będziesz miała udział w ocaleniu ludzkości od nikczemności szatana, módl się za nami! Matko Ocalenia módl się, aby wszystkie dusze mogły być uratowane i przyjęły Miłość i Miłosierdzie okazywane przez Twojego Syna Pana Naszego Jezusa Chrystusa, który przychodzi po raz wtóry, aby uratować ludzkość i dać nam szansę wiecznego ocalenia. Amen. Krucjata Modlitwy (16) Modlitwa o pozostanie mocnym czasie Ostrzeżenia 31 grudnia 2011 Och Mój Jezu zachowaj mnie silnym podczas tego procesu Twojego Wielkiego Miłosierdzia Daj mi łaski potrzebne, aby stać się małym w Twoich oczach Otwórz moje oczy na prawdę o Twojej obietnicy Wiecznego Zbawienia Przebacz mi moje grzechy i pokaż mi Swoją miłość i rękę przyjaźni Przygarnij Mnie w ramiona Świętej Rodziny, tak, abyśmy wszyscy mogli ponownie stać się jednością Ja kocham Cię Jezu i obiecuję od dnia dzisiejszego, że będę głosił Twoje Święte Słowo bez strachu w moim sercu i w czystości duszy na wieki wieków. Amen. Krucjata Modlitwy (15) Podziękowanie za Dar Bożego Miłosierdzia 19 grudnia 2011, godz. 19:30 „Och Mój Ojcze Niebieski! Z głębokim uznaniem oddajemy Ci cześć za ofiarę, jaką złożyłeś, gdy posłałeś na świat Zbawiciela. Z radością i dziękczynieniem ofiarujemy Ci w pokornej wdzięczności naszą modlitwę za dar, jaki dajesz teraz Swoim dzieciom, Dar Bożego Miłosierdzia. Zlituj się nad nami Boże Najwyższy, abyśmy się stali godnymi i z wdzięcznością zaakceptowali to Wielkie Miłosierdzie. Amen. (14) Modlitwa o zbawienie dusz 14 grudnia 2011 „Och Ojcze Wszechmogący, Boże Najwyższy Proszę miej miłosierdzie wobec wszystkich grzeszników Otwórz ich serca ażeby zaakceptowali zbawienie i otrzymali obfitość łask Usłysz moje prośby o moją własną rodzinę i zapewnij, że każdy z nich znajdzie uznanie w Twoim kochającym Sercu Och Boże Ojcze Niebieski ochroń wszystkie Twoje dzieci na ziemi od wojny jądrowej lub innych aktów, które są planowane, aby zgładzić Twoje dzieci Zachowaj nas od wszelkiej krzywdy i ochroń nas Oświeć nas, żebyśmy otworzyli nasze oczy dla usłyszenia i przyjęcia prawdy o naszym zbawieniu bez jakiegokolwiek lęku w naszych duszach. (13) Modlitwa o uwolnienie dla odrzucających Jesusa podczas Ostrzeżenia 11 grudnia 2011 Och Ojcze Niebieski przez miłość Twojego umiłowanego Syna Jezusa Chrystusa, Którego Męka na Krzyżu wybawiła nas od grzechu, ja proszę, zbaw wszystkich tych, którzy wciąż odrzucają Jego Rękę Miłosierdzia. Zalej ich dusze, Drogi Ojcze, oznakami miłości. Ja błagam Cię, Ojcze Niebieski, wysłuchaj mojej modlitwy i zbaw te dusze od wiecznego potępienia. Za przyczyną Twojego Miłosierdzia pozwól im być pierwszymi, którzy wejdą do Nowej Ery Pokoju na Ziemi. Amen. Modlitwa o powstrzymanie wprowadzenia w Europie nowej waluty 9 grudnia 2011 Boże Ojcze, w Imię Twojego umiłowanego Syna Jezusa Chrystusa, ja błagam Cię, ażebyś powstrzymał tę obrzydliwość kontrolowania Twoich dzieci. Proszę ochraniaj wszystkie Twoje dzieci w tych strasznych czasach, abyśmy mogli znaleźć pokój i godność żyjąc naszym życiem wolnym od diabła. Krucjata Modlitwy (12) Modlitwa, aby uniknąć grzechu pychy Sobota, 03 grudnia 2011, godz. 19:40 "Och Mój Jezu pomóż mi uniknąć grzechu pychy, gdy mówię w Twoim Imieniu. Przebacz mi, jeśli kiedykolwiek poniżyłem kogoś w Twoje Święte Imię. Pomóż mi słyszeć Jezu gdy mówi Twój głos, i napełnij mnie Twoim Duchem Świętym, abym mógł rozeznać prawdę Twojego słowa, gdy Ty wołasz do ludzkości. Amen ". (11) Powstrzymaj nienawiść wobec wizjonerów 30 listopada 2011 O Przenajświętsze Serce Jezusa proszę powstrzymaj nienawiść i zazdrość, jakie panują pośród Twoich uczniów wobec Twoich prawdziwych wizjonerów w tych czasach. Ja modlę się, abyś słyszał moją modlitwę i dał wizjonerom siłę, jakiej potrzebują, aby głosić Twoje Najświętsze Słowo do niewierzącego świata. Amen. (10) Nieść płomień Twojej miłości 29 listopada 2011 Pomóż nam kochany Jezu, wzrastać bez lęku w Twoje Imię, aby nieść płomień Twojej Miłości do wszystkich narodów. Daj nam, Twoim dzieciom, siłę, w obliczu nadużyć, jakich będziemy świadkami pośród wszystkich tych, którzy nie wierzą prawdziwie w Twoje miłosierdzie. Amen ". Krucjata Modlitwy (9) Ofiarowanie cierpienia jako dar Poniedziałek, 28 listopada 2011, godz. 20:30 O Przenajświętsze Serce Jezusa! Naucz mnie, w Twoje święte Imię, zaakceptować zniewagi, kiedy głoszę z pokorną wdzięcznością Twoje Słowo. Naucz mnie zrozumieć, jak upokorzenie, ból i cierpienie prowadzą mnie bliżej do Twojego Przenajświętszego Serca. Dozwól mi zaakceptować takie próby z miłością i hojnością ducha, abym mógł przedłożyć je jako dary tak cenne. Krucjata Modlitwy (8) Spowiedź Posłanie Pana Jezusa dla Marii Bożego Miłosierdzia, wtorek, 22 listopada 2011, godz.22:30 „Ja, Jezus, Wasz Król i Zbawiciel, podaję teraz Moją modlitwę dla odbycia spowiedzi. Ta modlitwa powinna być odmówiona podczas Ostrzeżenia oraz po Ostrzeżeniu, aby błagać o łaskę przebaczenia grzechów. Najdroższy Jezu, proszę o przebaczenie wszystkich moich grzechów oraz bólu i krzywd, jakie wyrządziłem innym. Ja pokornie modlę się o łaski, abym mógł uniknąć ponownego obrażenia Ciebie, i ofiarować Ci pokuty zgodnie z Twoją Najświętszą Wolą. Ja błagam o przebaczenie wszelkich przyszłych wykroczeń, które mógłbym popełnić i które spowodują Twój ból i cierpienie. Zabierz mnie ze Sobą do Nowej Ery Pokoju, abym mógł na wieczność stać się częścią Twojej rodziny. Ja kocham Cię Jezu! Ja potrzebuję Ciebie! Ja oddaję Tobie cześć, oraz wszystkiemu temu, do czego Ty dążysz! Pomóż mi Jezu, abym mógł być godzien wejścia do Twojego Królestwa! Wasz Zbawiciel Jezus Chrystus Krucjata Modlitwy (7) Modlitwa za tych, którzy odrzucają Miłosierdzie Posłanie Pana Jezusa dla Marii Bożego Miłosierdzia, wtorek, 22 listopada 2011, godz.20:00 Moja najmilsza córko, Moje przyjście, aby zbawić ludzkość po raz kolejny, jeszcze przed Sądem Ostatecznym, jest tak bliskie. Moja radość jest zabarwiona głębokim cierpieniem z powodu tych dusz, które odrzucą Moje Miłosierdzie. Ty, Moja córko, musisz walczyć razem z Moją armią tych umiłowanych dzieci krzyża, aby zbawić te dusze. To jest modlitwa, jaką muszą odmawiać, aby błagać o miłosierdzie dla dusz w ciemności. Jezu, ja chcę Cię przekonać, żebyś przebaczył tym grzesznikom, których dusza jest tak ciemna, że odrzucą światło Twojego Miłosierdzia. Przebacz im Jezu, błagam Cię, dla odkupienia ich z grzechów, z których tak bardzo trudno będzie im się samym wydobyć. Zalej ich serca promieniami Twojego Miłosierdzia i daj im szansę powrotu do Twojej owczarni! Wasz ukochany Jezus Krucjata Modlitwy, (6) Modlitwa o powstrzymanie Anty-Chrysta Posłanie Pana Jezusa dla Marii Bożego Miłosierdzia, wtorek, 22 listopada 2011, godz.11:00 Och Jezu, ja modlę się, aby Bóg w Swoim Miłosierdziu uniemożliwił Anty-Chrystowi i jego niegodziwej armii spowodowanie terroru i wywołanie nędzy i cierpienia Twoich dzieci. My modlimy się, aby został on powstrzymany, i żeby można było uniknąć Ręki Kary dzięki nawróceniu, które zostanie osiągnięte podczas Ostrzeżenia. Krucjata Modlitwy, (5) Chwała Bogu Najwyższemu Posłanie Pana Jezusa dla Marii Bożego Miłosierdzia, poniedziałek, 21 listopada 2011, godz.19:00 Moja córko świat powinien ofiarować tą specjalną modlitwę w uwielbieniu i dziękczynieniu Bogu Ojcu za Miłosierdzie, jakim On obdarza cały świat. Och Ojcze Przedwieczny, przynosimy Ci nasze modlitwy w radosnym dziękczynieniu za Twój drogocenny dar Miłosierdzia wobec całej ludzkości. Radujemy się i przedkładamy Ci, najwspanialszy Królu, nasze uwielbienie i adoracje za Twoje kochające i czułe Miłosierdzie. Ty, Bóg Najwyższy, jesteś naszym Królem, i za ten dar, który teraz nam przynosisz, my upadamy do Twych stóp w pokornym poddaństwie. Prosimy, Boże, zmiłuj się nad wszystkimi Swoimi dziećmi! Wasz Jezus Krucjata Modlitwy (4) Zjednocz wszystkie rodziny Posłanie Pana Jezusa dla Marii Bożego Miłosierdzia, niedziela, 20 listopada 2011, godz. 18:00 Moja córko, ta modlitwa jest ważna, bo pomoże utrzymać razem rodziny, tak, aby mogły pozostać jako jedność w Moim Nowym Królestwie Raju na ziemi. Panie Jezu, zjednocz wszystkie rodziny podczas Ostrzeżenia, tak, aby mogły otrzymać odwieczne zbawienie. Ja modlę się, aby wszystkie rodziny pozostały w zjednoczeniu z Tobą, Jezu, tak, aby mogły odziedziczyć Twój Nowy Raj na Ziemi. Krucjata Modlitwy (3) Uwolnij świat od strachu Posłanie Pana Jezusa dla Marii Bożego Miłosierdzia, sobota, 19 listopada 2011, godz. 19:00 Moja wielce umiłowana córko, teraz wyposażę cię w modlitwę o uwolnienie świata od strachu. Och Mój Panie, Jezu Chryste, błagam Cię, abyś uwolnił świat od lęku, który odrywa dusze od Twojego kochającego Serca. Ja modlę się, żeby dusze, które będą przeżywały autentyczny lęk podczas Ostrzeżenia, powstrzymały się, i pozwoliły Twojemu Miłosierdziu zalać swoje dusze, tak więc oswobodzone, będą mogły kochać Cię w taki sposób, w jak powinny. Krucjata Modlitwy (2) Modlitwa za globalnych dyktatorów Posłanie Pana Jezusa dla Marii Bożego Miłosierdzia, piątek, 18 listopada 2011, godz. 21:00 Moja wielce ukochana córko, dzisiaj przynaglam Moich uczniów do zaoferowania tej modlitwy, dla zbawienia tych biednych dzieci, które są dręczone przez przywódców swoich własnych krajów, którzy z kolei podlegają dyktatowi sił globalnych, nie od Boga. Mój Ojcze Przedwieczny, w Imię Twojego umiłowanego Syna Jezusa Chrystusa, proszę, ażebyś ochraniał Swoje dzieci przed prześladowaniami ukartowanymi przez globalne siły przeciwko niewinnym narodom. Modlę się o wybaczenie grzechów tych dusz, które są przyczyną tej nędzy i cierpienia, tak, aby mogły one zwrócić się do Ciebie z sercem pokornym i skruszonym. Proszę, daj Swoim torturowanym dzieciom siłę, aby przetrzymały te cierpienia, na przebłaganie za grzechy świata, przez Chrystusa Pana Naszego Amen. Krucjata Modlitwy (1) "Mój dar dla Jezusa, aby zbawić dusze" Posłanie Pana Jezusa dla Marii Bożego Miłosierdzia, czwartek, 17 listopada 2011, godz. 21:00 Moja ukochana córko, poproś Moje dzieci aby odmawiały te modlitwy od teraz aż do Ostrzeżenia. Moi uczniowie są proszeni, aby odmawiali te modlitwy, które będę ci dawał każdego dnia, aby zbawić dusze. To jest pierwsza modlitwa: Mój najdroższy Jezu, który kochasz nas tak bardzo, pozwól mi w mój skromny sposób, pomóc zbawić Twoje cenne dusze. Miej miłosierdzie dla wszystkich grzeszników, bez względu na to, jak bardzo ciężko Cię obrażają. Pozwól mi, przez modlitwę i cierpienie, pomóc tym duszom, które mogą nie przetrwać Ostrzeżenia, aby mogły starać się o miejsce obok Ciebie w Twoim Królestwie. Wysłuchaj mojej modlitwy, O słodki Jezu, abym mógł pomóc Ci [odnieść] zwycięstwo nad tymi duszami, za którymi tęsknisz. O Najświętsze Serce Jezusa, ja ślubuję Moją wierność wobec Twojej Najświętszej Woli przez wszystkie czasy! Twój Zbawiciel Jezus Chrystus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Modlitwa Krucjaty (68) Ochroń mnie od wpływu szatana www.ostrzezenie.net Matko Boga, Matko Zbawienia, okryj mnie Twym najświętszym płaszczem i ochroń Moją rodzinę od wpływu szatana i jego upadłych aniołów. Pomóż mi nieustannie ufać Boskiemu Miłosierdziu Twojego umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa. Podtrzymaj mnie w mojej miłości do Niego i nie pozwól, abym odszedł od Prawdy Jego nauczania, niezależnie od tego, ile pokus stanie przede mną. Amen. Modlitwa Krucjaty (67) Uchroń Moje dzieci przed królem kłamstwa: www.ostrzezenie.net Proszę Cię, drogi Jezu, błagam Cię, uchroń moje dzieci przed królem kłamstwa. Poświęcam moje dzieci (tu proszę podać imiona) Twojemu Najświętszemu Sercu i proszę Cię, oświeć ich dusze mocą Twojej Najdroższej Krwi i daj im bezpieczne schronienie w Twoich Ramionach, aby nie stała im się żadna krzywda. Proszę Cię, abyś w czasie aktu Rozświetlenia ich Sumienia otworzył ich serca i wlał w ich dusze Twojego Świętego Ducha, aby zostali oczyszczeni z każdej nieprawości. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Krucjata Modlitwy (66) dla duchowieństwa: Pomóż mi pozostać wiernym Twojemu Najświętszemu Słowu www.ostrzezenie.net O, pomóż mi, Drogi Jezu, pozostać wiernym Twojemu Najświętszemu Słowu o każdym czasie. Daj mi siłę, bym mimo przeciwności utrzymał w mocy Prawdę Twojego Kościoła. Napełnij mnie łaską, abym udzielał Sakramentów Świętych w taki sposób, jak Ty nas tego nauczyłeś. Pomóż mi karmić Twój Kościół Chlebem Życia i pomóż, bym pozostał Ci wierny nawet wówczas, kiedy mi się tego zabroni. Uwolnij mnie z tej oszukańczej sieci, którą mogę napotkać, głosząc prawdziwe Słowo Boże. Osłoń wszystkie Swoje wyświęcone sługi swą Najdroższą Krwią, tak abyśmy pozostali odważni, oddani i niewzruszeni w naszej lojalności wobec Ciebie, Naszego Umiłowanego Zbawiciela, Jezusa Chrystusa. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Modlitwa Krucjaty (65) Za tych w grzechu śmiertelnym www.ostrzezenie.net O Drogi Jezu, Zbawicielu ludzkości, poprzez Twoje Boskie Miłosierdzie błagam Cię o łaskę uniewinnienia dla tych wszystkich biednych dusz pogrążonych w grzechu, które mogą być wzięte z tej ziemi w czasie Ostrzeżenia. Przebacz im ich grzechy na pamiątkę Twej Męki. Błagam Cię, abyś użyczył mi tej specjalnej łaski dla zadośćuczynienia za ich grzechy. Ofiaruję się Tobie umysłem, ciałem i duszą jako pokutę za zbawienie ich dusz, i aby przynieść im życie wieczne. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Krucjata Modlitwy (64) Zbaw moich braci i moje siostry www.ostrzezenie.net O mój najdroższy Zbawicielu, Jezu Chryste, przyjmij mój dar modlitwy i wyrzeczenia, aby pomóc uratować moich braci i moje siostry z więzienia ciemności, w którym się znajdują. Zezwól, abym dopomógł w zbawieniu ich dusz. Błagam Cię, przebacz im ich grzechy, oraz proszę o to, aby ich dusze zostały wypełnione Duchem Świętym, tak aby pobiegły do Twoich ramion jako do schronienia, którego tak rozpaczliwie potrzebują, zanim nie zostaną utracone na zawsze. Ofiaruję Ci za te dusze w pokornej służbie i dziękczynieniu mój dar. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Krucjata Modlitwy (63) Chroń mnie w tej wędrówce: ( www.ostrzezenie.net ) Moja kochana Matko Zbawienia, proszę Cię o modlitwę, aby Pokarm Życia, który przyjmuję, chronił mnie w tej wędrówce, tak abym mógł dopomóc w uratowaniu wszystkich dzieci Bożych. Proszę o pomoc dla wszystkich, którzy są oszukiwani przez fałszywych idoli i fałszywych bogów, aby otworzyli swoje oczy na prawdę o Śmierci Twojego Syna na Krzyżu, której celem jest ratowanie każdego dziecka Bożego i przyprowadzenie wszystkich do życia wiecznego. Amen. Krucjata Modlitwy (62) Za Zagubionych i Bezradnych Grzeszników ( www.ostrzezenie.net ) O Jezu, pomóż mi, gdyż jestem grzesznikiem zagubionym, bezradnym i stojącym w ciemności. Jestem słaby i brakuje mi odwagi, aby Cię szukać. Daj mi siłę, by wołać teraz do Ciebie, żebym mógł się przebić przez ciemność mojej duszy. Doprowadź mnie do Twojego światła, Drogi Jezu, i przebacz mi. Pomóż mi ponownie stać się zdrowym i przywróć mnie Twojej Miłości, pokojowi i Życiu Wiecznemu. Ufam Ci całkowicie i proszę Cię, żebyś mnie przyjął z umysłem, ciałem i duszą, gdyż oddaję się Twojemu Bożemu Miłosierdziu. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Krucjata Modlitwy (61) O powstrzymanie powstania Jednego Światowego Rządu ( www.ostrzezenie.net ) O Drogi Ojcze Niebiański, wspominając Ukrzyżowanie Twojego Umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa, błagamy Cię, abyś uchronił nas, Twoje dzieci, od Ukrzyżowania, jakie w celu zniszczenia Twoich dzieci planowane jest przez antychrysta i jego zwolenników. Daj nam łaski, których potrzebujemy, by odmówić przyjęcia Znaku Bestii i obdarz nas pomocą, która jest nam niezbędna do walki ze złem na świecie. Złem rozpowszechnianym przez tych, którzy podążają drogą szatana. Błagamy Cię, Drogi Ojcze, ochroń wszystkie Twoje dzieci w tych strasznych czasach i uczyń nas wystarczająco silnymi, aby powstać i w każdej chwili głosić Twoje Święte Słowo. Amen. Krucjata Modlitwy (60) Modlitwa o nawrócenie rodzin podczas Ostrzeżenia ( www.ostrzezenie.net ) O Drogi, Słodki Jezu, łagam o miłosierdzie dla dusz z mojej rodziny (tu wymień ich imiona). Ofiaruję Ci moje cierpienia, moje doświadczenia i moje modlitwy, aby zbawić Ich dusze od ducha ciemności. Niech żadne z Twoich dzieci nie zaprze się Ciebie ani nie odrzuci Twojej Dłoni Miłosierdzia. Otwórz ich serca, splatając je z Twoim Najświętszym Sercem, aby mogli starać się o przebaczenie konieczne do ich zbawienia od ognia piekielnego. Daj im szansę zadośćuczynienia, aby mogli zostać nawróceni promieniami Twojego Bożego Miłosierdzia. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Krucjata Modlitwy (59) Przyrzeczenie wierności Bożej Woli ( www.ostrzezenie.net ) O Boże Najwyższy, o Ojcze Niebiański, przyrzekam, że będąc Ci na stałe wiernym, będę okazywał Ci cześć i posłuszeństwo we wszystkim, co zgodne jest z Twoją Bożą Wolą na ziemi. Ofiaruję Ci przez wzgląd na Świętą Krew Twojego Jednorodzonego, kochanego Syna, Prawdziwego Mesjasza, w imieniu wszystkich dusz, mój umysł, moje ciało i moją duszę, abyśmy mogli się zjednoczyć w Twoim Niebiańskim Królestwie, które właśnie nadchodzi, i aby Twoja Boska Wola spełniała się tak na ziemi, jak i w Niebie. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Maryja Panna: Czerwiec Miesiącem Krucjaty Nawrócenia. Orędzie z serii Ostrzeżenie, 2012.05.31, 21.00 Krucjata Modlitwy (58) Krucjaty o Nawrócenia: O drogi Jezu wzywam Cię do objęcia wszystkich dzieci Bożych i obmycia ich Twoją Najdroższą Krwią Niech każda kropla Twojej Krwi obmyje każdą duszę i uchroni ją od zła Otwórz serca wszystkich, zwłaszcza zatwardziałych dusz i tych, które Cię znają, ale są splamione Grzechem Pychy, aby upadły i prosiły o zalanie ich dusz światłem Twojej Miłości Otwórz ich oczy na Prawdę, aby brzask Twego Bożego Miłosierdzia, rozlał się na nich i rozświetlił promieniami Twojego Miłosierdzia. Nawróć wszystkie dusze poprzez łaski, o które Cię teraz proszę Drogi Jezu (podaj swoją intencję) Błagam Cię o Miłosierdzie i ofiaruję Ci ten dar postu jeden dzień Każdego tygodnia tego miesiąca czerwca, na przebłaganie za wszystkie grzechy. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Krucjata Modlitwy (57) Modlitwa dla Duchowieństwa: ( www.ostrzezenie.net ) Jezu, pozwolił mi usłyszeć Twoje wołanie O, Mój drogi Jezu, Otwórz moje uszy na dźwięk Twojego głosu, Otwórz moje serce na Twoje miłosierne wołanie, Wypełnij moją duszę Duchem Świętym, Abym mógł Cię rozpoznać w tym czasie. Ofiaruję Ci moje pokorne posłuszeństwo we wszystkim, O co mnie poprosisz. Pomóż mi dostrzec prawdę, w niej wzrastać, odpowiadać Ci i podążać za Twoim głosem, abym pomógł Ci zbawić Dusze wszystkich ludzi. Twoja wola jest dla mnie rozkazem. Daj mi odwagę, bym pozwolił Ci prowadzić mnie, Abym mógł unieść zbroję potrzebną do prowadzenia Twojego Kościoła do Twojego Nowego Królestwa. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Krucjatą Modlitwy (56) Jest ona przeznaczona dla Kapłanów, pragnących Obrony Świętej Eucharystii: ( www.ostrzezenie.net ) O Drogi Ojcze, w imię Twojego Drogiego Syna, Który ofiarował Siebie na Krzyżu za całą ludzkość, Pomóż mi pozostać wiernym Prawdzie. Okryj mnie Przenajdroższą Krwią Twojego Syna i daj mi Łaski, abym nadal służył Ci w wierze, zaufaniu i szacunku przez resztę mojej posługi. Nigdy nie pozwól mi odejść od prawdziwego znaczenia Ofiary Mszy Świętej ani od celebrowania Eucharystii dla Twoich dzieci. Daj mi siłę do reprezentowania i karmienia Twojego stada w taki sposób, w jaki musi być ono karmione Ciałem, Krwią, Duszą i Bóstwem Twojego Syna, Jezusa Chrystusa, Zbawiciela ludzkości. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebuję porady...
Jestem praktykującą katoliczką-tercjanką z Bukowiny i już kolana mnie bolą od klęczenia. :( W TV jest dużo reklam, ale czy można im wierzyć? ARTRESAN i 4FLEX to dwa specyfiki najbardziej reklamowane, ale w żadnej reklamie nic nie mówią o zbawiennym działaniu na kolana obciążone podczas klęczenia! :( Chcę sobie podarować odrobinę luksusu i kupić jeden z tych specyfików, ale nie stać mnie na eksperymentowanie. Czy macie jakieś doświadczenia i czy możecie mi coś doradzić? Proszę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Módlcie się tą Krucjatą Modlitwy (55) by przygotować się do Ostrzeżenia: ( www.ostrzezenie.net ) O mój Drogi Jezu, Proszę otwórz serca Wszystkich dzieci Bożych Na dar Twojego Wielkiego Miłosierdzia. Pomóż im zaakceptować Twoje Boże Miłosierdzie Z miłością i wdzięcznością, Aby stały się pokorne przed Tobą, I proszę o przebaczenie ich grzechów, Żeby mogły stać się częścią Twojego Chwalebnego Królestwa. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
nie wierzyć reklamom, iśc do apteki i prosić o tani i skuteczny środek na dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Krucjata Modlitwy (54) Modlitwa do Ojca, aby osłabić wpływ III Wojny Światowej ( www.ostrzezenie.net ) O, Ojcze Niebieski, w imię Twojego Umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa, Który wiele wycierpiał za grzechy ludzkości, prosimy, pomóż nam w tych trudnych czasach, w których przyszło nam żyć. Pomóż nam przetrwać prześladowania, planowane przez chciwych władców i tych, którzy chcą zniszczyć Twoje Kościoły i Twoje dzieci Błagamy Cię, Drogi Ojcze, abyś pomógł nakarmić nasze rodziny i uratować życie tych, którzy będą zmuszeni do wojny wbrew ich woli. Kochamy Cię, Drogi Ojcze. Błagamy Cię, abyś pomógł nam w potrzebie. Wyratuj nas z uchwytu antychrysta. Pomóż nam przetrwać jego znak, znamię Bestii, poprzez odmówienie jego przyjęcia. Pomóż tym, którzy Cię miłują, pozostać wiernymi Twojemu Świętemu Słowu w każdym czasie, abyś Mógł obdarzyć nas łaskimi potrzebnymi do przetrwania w Ciele i Duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytałam, żeby nie było ;) ale przewijając trafiłam na dziwny fragment- Jezusowi przebiło oko podczas koronowania cierniami?? ---> "Każdą obelgę, która mnie dotyka, ofiaruję Tobie na cześć okrutnej fizycznej tortury, którą przecierpiałeś w czasie Ukoronowania Cierniem, kiedy przeszyte zostało Twoje Oko."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Krucjata Modlitwy (53) Modlitwa Kościoła Katolickiego http://www.geniusz.net/ O, Boże Ojcze W imię umiłowanego Syna Twojego Błagamy Cię, daj siłę i potrzebne łaski By pomóc kapłanom przeciwstawić się prześladowaniom i aby wytrwali Pomóż im być wiernym prawdzie Nauczania Twojego Syna, Jezusa Chrystusa i by nigdy nie zrezygnowali, nie osłabli ani nie podawali nieprawdy o istnieniu Świętej Eucharystii. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
słowa te wymawia wizjonerka znana jako Matka Bożego Miłosierdzia. Dostaje Ona orędzi, przepowiednie w których opisywana jest nie tylko nasza przyszłość ale i wyjaśniana jest przeszłość. Fragment ten to wyjaśnienie, co na prawde działo się z Jezusem podczas jego ukrzyżowania. Wszystkie tego typu informacje są na stronie http://ostrzezenie.wordpress.com/2011/12/ To link do bezpośrednich orędzi dawnaych dla Marii Bożego Miłosierdzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rób okłady z kapusty
"Jestem praktykującą katoliczką-tercjanką z Bukowiny i już kolana mnie bolą od klęczenia. :( W TV jest dużo reklam, ale czy można im wierzyć? ARTRESAN i 4FLEX to dwa specyfiki najbardziej reklamowane, ale w żadnej reklamie nic nie mówią o zbawiennym działaniu na kolana obciążone podczas klęczenia! :( Chcę sobie podarować odrobinę luksusu i kupić jeden z tych specyfików, ale nie stać mnie na eksperymentowanie. Czy macie jakieś doświadczenia i czy możecie mi coś doradzić? Proszę......" Rewelacja! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Krucjata Modlitwy (52): Modlitwa do Ojca ( www.ostrzezenie.net ) Mój najdroższy Ojcze, oto wzywam Cię W imieniu Twojego drogiego Syna I na pamiątkę Jego Męki na Krzyżu. Ty, Boże Najwyższy, Stwórco świata i wszystkiego, co istnieje, dzierżysz nasze zbawienie w Twoich Świętych Rękach. Obejmij wszystkie Twoje dzieci, W tym także te, które Cię nie znają, I te, które Cię znają, ale się od Ciebie odwracają. Przebacz nam nasze grzechy i ochroń nas przed prześladowaniami szatana i jego armii. Weź nas w Twoje ramiona i napełnij nas nadzieją, Której potrzebujemy, aby zobaczyć drogę prawdy. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
(51) Modlitwa Krucjaty: O Dar Ducha Świętego Och, przyjdź Duchu Święty, Ześlij Twój Dar Miłości, Mądrości i Umiejętności Na moją pokorną duszę. Napełnij mnie Światłem Prawdy, Abym mógł rozeznać Prawdę Boga Od kłamstw rozpowszechnianych przez szatana i jego anioły. Pomóż mi pochwycić pochodnię i rozpowszechniać Płomień zrozumienia do wszystkich tych, których spotkam Przez Chrystusa, Pana Naszego. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
(50) Jezu, pomóż mi wiedzieć, kim jesteś Och kochany Jezu, pomóż mi wiedzieć, kim jesteś. Przebacz mi, że dotąd nie rozmawiałem z Tobą. Pomóż mi odnaleźć pokój w tym życiu i zobaczyć Prawdę o życiu wiecznym. Ukój moje serce. Ułagodź moje zmartwienia. Daj mi pokój. Teraz otwórz moje serce, abyś mógł wypełnić moją duszę miłością. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr s. Fiutancja z wizytacją
Rano kawka , a wieczorem Żubr. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
49) Modlitwą Krucjaty: Przysięga lojalności dla chrześcijańskich duchownych Och Jezu, ja jestem Twoim pokornym sługą Ja ślubuję moją miłość i lojalność wobec Ciebie. Błagam cię, daj mi znak, że to Ty do mnie wołasz. Pomóż mi otworzyć swoje oczy i świadczyć o Twojej obietnicy. Pobłogosław mnie łaską Ducha Świętego Abym nie został oszukany przez tych, którzy twierdzą, Że przychodzą w Twoim Imieniu, lecz którzy nie mówią prawdy. Ukaż mi prawdę. Dozwól mi odczuć Twoją miłość Tak, abym mógł spełnić Twoją Najświętszą Wolę. Ja proszę Cię z pokornym sercem, abyś pokazał mi sposób, W jaki mogę Ci pomóc uratować dusze ludzkości. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
(48) Modlitwa Krucjaty o łaskę głoszenia Powtórnego Przyjścia Chrystusa Och Mój Jezu, udziel mi łaski głoszenia Twojego Świętego Słowa do całej ludzkości, aby dusze mogą być uratowane. Wylej Twojego Ducha Świętego nade mną, Twoim pokornym sługą, żeby Twoje Święte Słowo mogło być słyszane i akceptowane, szczególnie przez te dusze, które najbardziej potrzebują Twojego Miłosierdzia. Pomóż mi, abym o każdym czasie oddawał hołd Twojej Świętej Woli i nigdy nie obraził ani nie potępił tych, którzy odrzucają Rękę Twojego Miłosierdzia. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
(47) Modlitwa Krucjaty - Aby ponownie rozpalić moją miłość do Jezusa Och błogosławiona Matko, Matko Odkupienia dla całego świata, módl się, aby moja miłość do Jezusa mogła się ponownie rozpalić. Pomóż mi poczuć płomień Jego miłości tak, żeby wypełniła ona moją duszę. Pomóż mi kochać bardziej Jezusa. Módl się, żeby moja wiara, miłość i oddanie dla Niego stały się silniejsze. Rozwiej wszelkie wątpliwości, które mnie torturują i pomóż mi zobaczyć jasno Boże Światło Prawdy, które promienieje od Twojego umiłowanego Syna, Odkupiciela całej ludzkości. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr s. Fiutancja z wizytacją
chyba ciebie poyebało, jak można rozmawiać z Bogiem, chyba w psychiatryku, albo na odwyku jest kilku Bogów. Jakaś schizofreniczka, coś perdoli od rzeczy a ta głupia wkleja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
(46) Modlitwy Krucjaty: Uwolnij mnie od łańcuchów szatana Och Jezu, ja jestem zagubiony, Jestem zdezorientowany i czuję się jak więzień Złapany w sieć, z której nie mogę uciec. Jezu ufam Tobie, że przyjdziesz mi z pomocą I uwolnisz mnie od łańcuchów szatana i jego demonów. Pomóż mi, bo jestem zagubiony. Potrzebuję Twojej miłości, aby otrzymać siłę dla Uwierzenia w Ciebie i zaufania Tobie. Wtedy zostanę ocalony od tego zła, będzie mi Pokazane światło, i nareszcie odnajdę pokój, miłość i szczęście. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
(45) Pokonać wszystkie negatywne myśli Och Jezu, ja tak mało wiem o Tobie. Ale proszę, pomóż mi otworzyć swoje serce, wtedy pozwolę Ci wejść do mojej duszy, abyś mógł mnie uzdrowić, pocieszyć i napełnić Twoim pokojem. Pomóż mi poczuć radość, pokonać wszystkie negatywne myśli i nauczyć się sposobu abym zrozumiał, jak sprawić Ci radość i wejdę do Twojego Nowego Raju, gdzie będę mógł żyć z Tobą na wieki wieków życiem miłości, radości i wspaniałości. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
(44) O siłę, aby bronić swojej wiary przed Fałszywym Prorokiem. Drogi Jezu, daj mi siłę, bym skoncentrował się na Twoich naukach i w każdej chwili głosił Twoje Święte Słowo. Nigdy nie pozwól mi, abym poddał się pokusie oddawania czci Fałszywemu Prorokowi, który będzie próbował zaprezentować się jako będący Tobą. Proszę, podtrzymuj silną moją miłość do Ciebie. Daj mi łaski rozeznania, tak, że nigdy nie zaprzeczę Prawdzie zawartej w Świętej Biblii, nie ważnym jak wiele będzie mi prezentowanych kłamstw, aby zachęcić mnie do odwrócenia się od Twojego prawdziwego Słowa. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×