Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

masih ad-dajjal al-khóhik

po 3 latach nieobecności w ukochanej ojczyźnie w końcu do niej zawitam...

Polecane posty

Gość złośliwa pinda
krk czy wawa? a w jakim kontekście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otóż mój kolejny problem brzmi: pobyt spędzony na Rzeszowszczyźnie nie do końca spełnia moje oczekiwania., a że będzie krótko i nie mam czasu na odwiedzenie dwóch miast, mam dylemat taki, że nie wiem gdzie spędzić weekend. :O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa pinda
A byłaś już w którymś z nich? Wiesz mniej więcej, co byś chciała zobaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gay dk
jak nie wiesz czy warszawa czy krakow to wychujaj do krakowa 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna kutwa
bo ja wiem... w krk mieszkam od 4 lat i jakoś znaczących zmian w tym okresie nie zauważyłam :o ­ a może wybierz jakieś inne miasto, którego nie miałaś jeszcze okazji zwiedzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkać od lat 4, a nie będąc tam tyle samo to jest różnica. ZAUWAŻALNA :) mam nadzieję 😴 ­ w końcu Polska to progresywne państwo, prawda? :D :D :D ostatnio na ten przykład, będąc w Krakowie zostałam napadnięta i pobita, dlatego mam chęć powtórzyć ten 'kulturalny' eksperyment. :classic_cool: ­ z drugiej strony w Warszawie, nie miałam żadnych przykrych wydarzeń, wręcz przeciwnie! więc może powinnam kilka sprowokować? :classic_cool: ­ i jak tu podjąć decyzję? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za taką mordę, nie dziwne, że po ryju dostałaś. W warszawie nic cię złego nie spotkało, gdyż tutaj mnóstwo przyjezdnych wsiunek z głupimi ryjami, ludzie się przyzwyczaili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna kutwa
Akurat jeśli chodzi o nasz kraj, to powiedziałabym, że mamy tu raczej w każdej dziedzinie pogłębiającą się recesję, ale może właśnie ten brak zmian ucieszy Cię bardziej? Czyż nie lepsza jest świadomość, że nic się nie zmieniło, i ta możliwość powrotu w znajome, trwałe i niezmienne środowisko, dająca wspaniałe poczucie bezpieczeństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezpieczeństwo to dom, niezależnie od miejsca. ojczyste państwo na tą chwilę traktuję jako terytorium eksperymentalne :D nigdy nie czułam się tam wystarczająco bezpieczna. nic mnie bardziej nie 'ucieszy', niż ta zapowiadająca się od dawna zeuropeizowana Polska, zawód polaków i nadzieje na lepsze jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kót
nie zapomnij o ojczystych śmietnikowcach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawzięta mątwa
O właśnie, a co z Twoim kotem? Bo podobno posiadasz owo zwierzątko? Zabierasz je ze sobą w podróż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ukochanej ojczyzny sie nie opuszcza. a jak się opuściło, to czego tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×