Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malagakiki

Znudzona życiem erotycznym...

Polecane posty

Gość malagakiki

Witam! Jestem młoda 19 lat mam dziecko i partnera, z którym jestem od 4 lat... kocham go bardzo jednak nasze życie erotyczne nie jest zbyt piękne ja bardzo potrzebuję długiego namiętnego seksu a on po 10 min dochodzi szukaliśmy porad co z tym zrobić jednak nie ma skutków... Czasem mam ochotę zaszaleć i zrobić skok w bok bo potrzebuję by ktoś mnie zaspokoił... jednak wiem że nie odważyła bym się na to nie skrzywdzę swojego faceta w końcu to ojciec mojego dziecka... nasze życie jest poukładane mimo tego że jesteśmy młodymi rodzicami dziecko było planowane i jesteśmy szczęśliwi no a może mi się tak wydaję bo przecież szukam nowych doznań co robić długo tak nie wytrzymam a nie chce go ranić... nie mam problemu z przyciąganiem mężczyzn i boję się że go zdradzę... proszę o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma na to rady - to haracz, który płacisz za pragnienie stania się zbyt szybko dorosłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość archiwumx
"19 lat mam dziecko i partnera"..." mam ochotę zaszaleć i zrobić skok w bok bo potrzebuję by ktoś mnie zaspokoił"..."nie mam problemu z przyciąganiem mężczyzn"- hehe to widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filozofisci
gratuluje szczęscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagakiki
osobom którzy nie wiedza nic o życiu, nie tolerancyjnym i z brakiem wiedzy dziękuje za wypowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żenada jak można w tym wieku chcieć mieć dziecko? dziewczyno co Ty mówisz? w tym wieku to się chce szaleć, głupot, nowych doznań a nie dziecka. To nie zabawka co jak się znudzi można odstawić! Niektórzy w ogóle nie powinni mieć dzieci z takim myśleniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę Autorko, że z czasem się to poukłada. Wy młodzi jesteście zbyt napaleni i żyjecie w świecie fast foodów. szybkie jedzenie, życie i sex. Nie sądzę że byliście w poradni. Pomocy szukaliście pewnie w necie itp. Ucieczka do kochanka to nie jest rozwiązanie-jeżeli Ci zależy na związku. Ucieczka do kochanka zaspokoi tylko Twoje pragnienie na chwilę. Zrozumiesz to kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc, gosc

Z mojego doswiadczenia ci powiem ze wcale ci nie przejdzie ochota na skok w bok z czasem bedziesz coraz mocniejsza i coraz wiecej pokus az wkoncu ulegniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big
3 godziny temu, Bolek napisał:

To musi być bardzo zryta para, zresztą ich rodzice również bezmózgi, "dziecko było planowane" ? W wieku 17 lat? Patole. Gówniarze wyliczyli że jak zrobią dwa lub trzy pod rząd to będą mieć w wieku 22 lat niebotyczną kwotę 2000 do życia!!! A widać że panna kombinuje lepiej, z jednym to mały zysk, skok w bok ido tego alimenty od 3 ojców dojadą

Kto i co wyliczył? Popatrz na datę! Wtedy nie było żadnego 500+!.

Temat wyciągnięty przez moderatora żeby rozruszać forum, a Ty dorabiasz teorię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opa

A ja mam niezaspokojonego duzego siusiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2012 o 11:19, Gość malagakiki napisał:

Witam! Jestem młoda 19 lat mam dziecko i partnera, z którym jestem od 4 lat... kocham go bardzo jednak nasze życie erotyczne nie jest zbyt piękne ja bardzo potrzebuję długiego namiętnego seksu a on po 10 min dochodzi szukaliśmy porad co z tym zrobić jednak nie ma skutków... Czasem mam ochotę zaszaleć i zrobić skok w bok bo potrzebuję by ktoś mnie zaspokoił... jednak wiem że nie odważyła bym się na to nie skrzywdzę swojego faceta w końcu to ojciec mojego dziecka... nasze życie jest poukładane mimo tego że jesteśmy młodymi rodzicami dziecko było planowane i jesteśmy szczęśliwi no a może mi się tak wydaję bo przecież szukam nowych doznań co robić długo tak nie wytrzymam a nie chce go ranić... nie mam problemu z przyciąganiem mężczyzn i boję się że go zdradzę... proszę o rady

Wybacz, ale nigdy nie uwierzę, że będąc nastolatką masz PLANOWANE dziecko. Po co to podkreślasz i tak nikt Ci nie uwierzy pomijając juz to, że nawet nie jesteście malżeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ona już nie jest nastolatką tylko kobietą po trzydziestke. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×