Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MariankaS

Badania nad Kolką Niemowlęcą - co działa

Polecane posty

Witam, do dodania tego tematu skłoniła mnie uporczywa kolka mojej córki, dziś dziecko ma już 4 lata a kolka jest tylko wspomnieniem, ale zdaję sobie sprawę jakim ciężarem jest płacz dziecka i bezradność dla świeżo upieczonych rodziców. Stąd proszę o wpisy o waszych sprawdzonych metodach które działają na kolkę niemowlęcą - stwórzmy ranking najskuteczniejszych metod: moje typy to: 1. Noszenie i przytulanie 2. sab simplex 3. szum suszarki - w moim przypadku płyta CD Dobry Sen zachęcam do dodawania swoich sprawdzonych sposobów na kolkę jelitową. pozdrawiam a rodzicom dzieci kolkowych życzę wytrwałości w tych trudnych chwilach MariankaS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaczek
witam, mój Adaś miał kolkę już w 3 tygodniu życia a moje skuteczne sposoby to: przytulanie, gripewater i termoforek do ogrzewania brzuszka dziecka (dostaliśmy go na prezent - był wypełniony pestkami wiśni, naprawdę skuteczny i polecam) korzystałam też z rurek do odgazowania jelit, niestety niewiele to pomogło pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też kropelki Sab Simplex i suszarka. Do tego dźwięku tak się przyzwyczaiła, że potem nie umiała bez tego zasnąć. Na dzień dzisiejszy ucieka jak tylko słyszy dźwięk suszarki lub odkurzacza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotessa
U nas nie sprawdziły się żadne domowe sposoby i trzeba było sięgnąć po bardziej skuteczne środki. Pomogły nam krople Infacol stosowane między posiłkami. Za każdym razem podawałam 5 kropli i szybko zażegnaliśmy kolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosowaliśmy wszystko, co wymieniłyście. Wszystko działało tak samo, czyli prawie wcale. Z tego co pamiętam, jedynie ciepła ściereczka (od żelazka), przykładana do brzuszka przez jedną warstwę ubranka, przynosiła odrobinę ukojenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×