Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miarka

Fotelik 9-18kg czy 9-36kg- jaki wybrać?

Polecane posty

Powoli rozglądam się za fotelikiem następnym po nosidełku. I nie wiem czy warto kupować taki do 18kg czy od razu do 36kg. Czy maluszkowi w tym "rosnącym" będzie wygodnie? Jakie macie? I co możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimini79
Też stoję właśnie przed takim wyborem, i bardziej skłaniam się ku fotelikowi 9-18kg, ponieważ jest lepiej dopasowany do dziecka i wygodniejszy dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam maxi cosi priori
9-18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie 9-36. Pomyśl logicznie na ile Ci starczy ten fotel do 18 kg? Ten do 36 to na lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kupowałam fotelik dla synka to właśni 9-18 były taż takie do 36 ale sprzedawca odradził. taki jest po prostu za duży dla 9 kg bobaska i jest mu w nim niewygodnie. i zastrzegam od razu ze ten 9-36 był droższy i sprzedawcy nie chodziło o zysk. a i znajoma która swego czasu zajmowała się handlem w tej tematyce też tak mówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kupowałam fotelik dla synka to właśni 9-18 były taż takie do 36 ale sprzedawca odradził. taki jest po prostu za duży dla 9 kg bobaska i jest mu w nim niewygodnie. i zastrzegam od razu ze ten 9-36 był droższy i sprzedawcy nie chodziło o zysk. a i znajoma która swego czasu zajmowała się handlem w tej tematyce też tak mówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrgrrrgrrrgrrrgrrrgrrr
9-18. tak nawet polecił sprzedawca. te 9-36 są niewygodne dla takiego 9 kg bobaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9-18. lepiej dopasowany dla dziecka. co prawda pojezdzi w nim ok 2-3 lata, ale trudno. my mamy roemer king plus. swietny jest! synek bez problemu jezdzil nim w dlugie trasy (takie na 10-17 godzin), wiec musi byc wygodny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9-18, wygodniejszy dla malucha. my mamy roemer king plus. swietny jest! synek spokojnie w nim jezdzil nawet w dlugie trasy (10-17 godzin) wiec musi bycfaktycznie wygodny! dodam ze w tym do 13 wrzeszczal po 5 min jazdy :P a ten polubil od razu :D ale nie spiesz sie tak ze zmiana! najbezpieczniej dla malucha jest jechac tylem do kierunku jazdy, wiec jesli maly sie miesci w tym do 13 kg to jezdzij z nim jak najdluzej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy maxi cosi cabriofix on jest do 13 ale mam wrażenie że zaczyna wcześniej zmienimy na następny. Własnie te do 18 wydają się wygodniejsze bo można prawie na półleżąco maluszka położyć. Mam na oku chicco x-pace albo maxi cosi priori lub tobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecę zdecydowanie
fotelik 9-18, dużo wygodniejszy dla malucha, moze nie starczy na aż tak długo, ale u nas synke jeździł do momentu kiedy miał 3,5 r, ważył wtedy 17 kg, fotelik maxi cosi priori, teraz używa Go młodsza siostra, szczerze polecam pozycja półleżaca bardzo się przydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablique0222
a który z maxi cosi 9-18 podpina się pod bazę ISOFIX???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtasek105
Ja osobiście mam fotelik Jane EXO, jest bardzo fajny, łatwo utrzymuje się go w czystości a do tego dla dziecka jest bardzo wygodny, doradzili mi tak w sklepie www.jane.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×