Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość efffuuu

sala weselna Legionowo i okolice

Polecane posty

Gość efffuuu

Witam Mam pytanie do osób które mogły by polecić jakąś sale weselną w Legionowie i okolicach. Ilość os. maks 120 os cena jaka by mnie interesowała to 160-180 zł Czy ktoś zna może jakąś ciekawą salkę. Powiem szczerze zależy mi aby było naprawdę dobre jedzenie. Bo wiadomo wesele jest wtedy udane gdy jedzenie i orkiestra jest super. Proszę o opinie i propozycje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiscie polecilabym Ci Palacyk Zegrzynski w Zegrzu jak nazwa mowi sama za siebie;). Okolica sliczna, nad jeziorem, dookola las. Mielismy wesele w maju tego roku. Wszyscy byli zachwyceni jakoscia jedzenia, serwis super, wedlug zyczen klienta. Nie wiem kiedy macie w planach wesele, ale jesli beda to miesiace letnie, jest mozliwosc zorganizowania wesela na zewnatrz. Bylismy baaardzo zadowolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam sale weselna RIVIERA w Olszewnicy Nowej, więc niedaleko Legionowa. Jest piękna, pyszne jedzenie naprawdę robi furrorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legioneiree
Jak w tej cenie to prezydencka, jest w słabym miejscu ale ludzie sobie chwalą. Mieszkam na Sowińskiego jakiś czas mała tam było wesel ale ostatnio znów jest coraz więcej i sala ładna i jak na okolicę wcale nie tandetna i kiczowata tylko taka spoko. Właściciel też. Druga dobra opcja to Sala Polna Róża Łajski. Łajski są z kilometr od Legionowa. Mają ciekawą salę, zajebiście pyszne jedzenie w olbrzymich ilościach i super fajny ogródek zaraz przed salą. Zazwyczaj zeby usiąść na zewnątrz trzeba dymać przez parking a tu siadasz sobie w fajnym ogródku przed salą. Moja koleżanka płaciła 170 ale menu było napakowane 7 gorącymi z których największą owacje wzbudziły pierogi, indyk z jabłkiem i tort. Naprawdę warto. Jedynym mankamentem prezydenckiej jest brak terenu przed wejściem, ale ceny niskie więc coś kosztem cegoś. Obie salki polecam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoś supe ktoś
Kumpel był na studniówce w Riviera i mówił że jak na tą okolicę to faktycznie nie ma tragedii ale żaden szał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedoo
Witam, ja jestem z tej okolicy i coś tam troszkę wiem na ten temat bo siłą rzeczy czasami trzeba się pojawić na weselu czy to na chrzcinach. Swojego czasu nasi znajomi i rodzina często organizowali wydarzenia w sali Melodia na pograniczu Legionowa. Teraz zmieniła się tam załoga kucharska więc ciężko powiedzieć słyszałem i tak i siak. Fajny jest na Zegrzem lokal Magnacka ale tak naprawdę ceny są z kosmosu, nie mniej jednak dla kogoś kto ma kasę czemu nie. Z lokali znam jeszcze salę Polna Róża w Łajskach, również bardzo ładna, bardzo niskie jak na okolicę ceny ( takie jak tu w okolicy powinny być) menu gdzie jedzenia jest masa i cały czas donoszone kosztowało z rok temu 150 złotych, a u konkurencji dużo słabsze 200 złotych. U mnie Polna Róża - pozytywna opinia na 5+. Dalej sala koło złomowiska, wypadła mi nazwa z głowy ale wbrew pozorom jest wielka (może aż za) podobno również jedzenia nie załują i ceny również realne. Ogarnęli teraz ten ogródek i w ogóle jest spoko. Mają bardzo zdolnego cukiernika ale mimo to odradzam tort z marcepanem, jest piękny ale za słodki. Ogółem spoko na 4+. Kiedyś jeszcze byłą ta prezydencka, ogółem różnie mówili ale na gazeta.pl forum ślubnym był temat jakiejś laski że coś tam miała problemy z właścicielem. Nie wiem napisać można wszystko, ale zawsze to jakaś alternatywa. ?I zostaje jeszcze nowa sala nad zalewem ponoć na razie ceny w miarę a ładna jest pewnie można się targować bo w nowym lokalu nawet pięknym o klienta baardzo ciężko. Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the gost
Magnacką zje szafran... i hooy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szafran Magnacką nie zje nawyżej podliże. lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderka7
Koło Legionowa, w Kętach jest sala w Hotelu Książę Poniatowski, na wesele idealna, duża i jasna, na ok. 220 osób, elegancka, w takim pałacowym stylu. Tutaj można ją obejrzeć: http://www.hotelponiatowski.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty tam ostatnio w tym Legionowie na weslu to mnie taliby chcieli zgwałcić w poopę swoimi śmierdzącymi dzidami? Ciebie też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Kętach tam nic nie ma ognisko palili i wieś spłonęła. Nie ma co jechać:P Julię w Legionowie polecam ale tam majo żarło ojjoj az się w bebzonie nie mieściło, takie pyszne żało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONICZEK
byłam na sylwestrze w tangu na łajskach, sala bardzo elegancka czyściutka , ale jedzenie i muzyka....nie jestem wymagająca ale ...niestety wszędzie lepiej :) nie polecam. nikt mnie nie namówi na drugi raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jedzenie jakie do tej pory kosztowałam na weselu to w restauracji http://zakatek-smaku.pl do tego obsługa bardzo kulturalna i przyjemna w obyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić Dom Weselny Melodia. Miejsce jest cudowne, świetna atmosfera, idealna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie - Dom Weselny Melodia to wyjątkowe miejsce. Jest tam bardzo fajna atmosfera, dużo miejsca do tańczenia :) obsługa bardzo miła i wykwalifikowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się! Byłam tam na weselu w tym roku, więc najświeższe doświadczenia. Było super, świetna atmosfera, wystrój. Naprawdę bardzo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, znajomi polecili i do dziś mam dobre wspomnienia! Pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my robiliśmy nasze wesele w hotelu Delfin w Białej Podlaskiej, swietna duza sala, pyszne jedzenie, swietowalismy do rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom Weselny MElodia to bardzo dobry wybór. Byłam na weselu w tym roku i było świetnie. Bardzo ładna sala, świetna atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, Melodia to bardzo fajne miejsce. Świetna atmosfera i wystrój. I ceny przystępne. Robiłam tam swoje wesele i mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melodia to bardzo fajne miejsce na wesele. Wystrój, atmosfera, obsługa, wszystko na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie polecam restauracji Prezydenckiej.Zmieniło się tam na gorsze,jedzenia mało,kelnerzy niemili.Najadłam się wstydu,bo jedzenia zabrakło :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również mogę polecić Melodię - świetne miejsce z klimatyczną atmosferą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam dwa miesiące temu na weselu w Domu Weselnym Melodia - było świetnie. Fajna, duża sala, bardzo ładny wystrój i cudowna atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, Melodia to świetne miejsce na wesele. Świetny wystrój i atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaak :) Byłam w Melodii ostatnio na weselu! Świetna zabawa, wspaniały wystrój. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam również na weselu w Domu Weselnym Melodia. Bardzo mi się podobało. Dużo miejsca i piękny wystrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×