Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mademoiselle Juliette

15 lat a seks?

Polecane posty

Gość Mademoiselle Juliette

Chce zacząć uprawiać seks.Czy to za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gieniek w gomakach
Lekcje odrobione ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i owłosienie już masz , ale psyche w tym wieku zruinujesz. nie zaczynaj boś jeszcze dziecko. a takiego , któren by z Tobą zacząl wykastrować trza na rynku publicznie siekierką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Ferdynandzie, ja rowniez zaczelam bardzo wczesnie, ale ani mi na psyche nie siadlo ani nic. :) Mozna powiedziec ze ja zainicjowalam, to zdrowe i przyjemne! Ale coz, ja mam leb na karku i nie dalam sobie dziecka przyrobic, w dodatku ja jestem taka stwora co to zawsze trzezwo mysli i wie co robi... a wiekszosc 15latek takimi nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet lat 28
zaczynaj, ty Twoje ciało i sama decydujesz. Musisz jednak wiedziec ze jest to wazna decyzja i do konca zycia zapamietasz faceta z ktorym bedziesz miala swoj pierwszy raz.Dlatego lepiej niech to nie bedzie klasowy macho albo jakis król podwórka tylko facet ktorego kochasz i z ktorym byc moze kiedys zalozysz rodzinę.Pamietaj o prezerwatywie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ze swoim pierwszym bylam ponad 3 lata, pozniej sie rozeszlismy, tydzien temu sie ozenil. :D I fajno! A czego sie nauczylam... to uzylam na nastepnych ofiarach. ;) Seks dobra rzecz. PAMIETAJ O ZABEZPIECZENIU!!!!!! Gumka + globulka + niech w tobie nie konczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ks.Teodorek Maciński
ja myśle że moszna poczekać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet lat 28
tylko gumka, zadnej chemii, najpierw przeczytaj ulotkę i sprobuj zalozyc na banana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×