Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukująca płaszcza

Gdzie widziałyście fajne, eleganckie płaszcze ?

Polecane posty

Gość poszukująca płaszcza

pyt jak w temacie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooolciagam
Wiesz co, ja szukałam długo i w końcu znalazłam :-) ogólnie kupiłam w tym sklepie http://sklep.bhclub.pl/kategoria/plaszcze dokłądnie ten zielony i jestem strasznie zadowolona, dobra jakość i wygodny a przy tym elegancki:D Teraz nawet kupiłam 20zł taniej bo jest taka promocja jak się tam zalogujesz to jest -20zł powyżej 100zł więc 2 dyszki mam w kieszeni:) tyle mogę poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca płaszcza
podnoszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj w Zarze. Ja w zeszłym roku kupiłam u nich cudowny płaszcz. Trochę zapłacisz ale warto. Są bardzo solidne, mój jest biały (taaa, nie wiem co mi do głowy strzeliło z kolorem). Więc muszę go bardzo często prać. Na początku zanosiłam go do pralni ale chyba bym zbankrutowała. Więc po pewnym czasie normalnie do pralki i NIC mu się nie stało ;p Zapraszam do siebie i do przeglądania ślicznej, taniej biżuterii: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=25317616

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Zarze widziałam płaszcz. był czarny wełniany i miał skórzane rękawy. Wyglądał super, szukam właśnie czegoś podobnego na allegro, ale nic nie mogę znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mów za siebie stefan.......
cięzko będzie , żeby te płaszcze były jeszcze dobrej jakości.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widziałam w Zarze, ale ceny są teraz kosmiczne, lepiej kupić coś na wycenach na wiosnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca płaszcza
Wiecie co to jest w ogóle sposób na ubieranie się jeśli chodzi o drogie buty,płaszcze itd kupować na wyprzedażach :-) Ju już się wkurzam,że przegapiłam sierpniową wyprzedaż w Kazarze- oni mają piękne buty moim zdaniem (mam dwie pary min ich kozaki). Ale ja niestety nie mieszkam w dużym mieście i do Zary mam 160 km.Jestem w niej raz na 2-3 miesiące. Do tego podczas wyprzedaży trzeba mieć szczęście i trafić swój rozmiar :-) a ja mam 36/38 czyli dość popularny. Rok temu fajne płaszcze były w Mango-bardzo żałuję,że nie kupiłam bo miałam już jeden upatrzony ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety jak nie kupilas
poza sezonem to sobie mozesz teraz piekne ceny poogladac, ja sie ostatnio zszokowalam cena plaszczy i botkow, ale to nie moj najwiekszy problem tylko swetry i golfy, tego mi najbardziej trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca płaszcza
"niestety jak nie kupiłaś " Masz rację ceny ubrań i butów są przerażające -byle sieciówka sweter ok 100 zł (i więcej), trochę ładniejsza bardziej elegancka bluzka też ok 100zł . Przejdźmy do butów -chcę kupić sobie botki właśnie,te które mi się podobają kosztują 400-500 zł (!!!!) a kozaki to wydatek 600-800 zł (nawet prostsze oficerki). Np. w takim Wojas-ie botki prawie 500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety jak nie kupilas
swtery za 100 zl to chyba z akrylu albo polystru, porzadne swetry sa od 200 zl w gore, serio oplaca sie samej nauczyc robic na drutach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca płaszcza
Pisałam o przeciętnym swetrze z sieciówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modne kalosze
Udaj się do trolla. W tym sezonie mają fajne, całkiem niedrogie i solidne płaszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdhhfbfhdbd
A ja mam inny problem ,nic mi sie nie podoba,jestem w stanie zaplacic za porzadny plaszcz nawet 2 tysie,ale w sklepach sam badziew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie widziałam
ładnej kolekcji ubrań na ten sezon ,wszystko jakieś workowate ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna kolekcja jest w Esprit
i s.Olivierze, ale uprzedzam z gory, ze ceny dosc nieprzyjemne dla portfela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca płaszcza
Będę wdzięczna za każdą wskazówkę gdzie widziałyście coś ładnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"swtery za 100 zl to chyba z akrylu albo polystru, porzadne swetry sa od 200 zl w gore, serio oplaca sie samej nauczyc robic na drutach" Widziałaś kiedyś, ziom, ceny włóczki? Takiej lepszej włóczki, NAWET akrylowej? Niestety nie można liczyć na duże oszczędności nawet jak samodzielnie zrobi się sweter. PS Akryl jest cieplutki i milusi. Nie wiem, co można mieć przeciwko akrylowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdy nosze akryl zaostrza mi si
e azs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca płaszcza
Dziewczyny jeszcze nic nie znalazłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca płaszcza
pomocy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama szukam. Kiedyś w orsay były fajne, teraz dziadostwo straszne. Materiał w dotyku czuć po prostu, że szmelc. Obłazi okropnie. Zara wiosenne ma jeszcze ok ale te grubsze to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina /
podpinam się pod temat :-) Szukam porządnego płaszcza na jesień zimę będę wdzięczna jak ktoś napisze gdzie taki znajdę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 2 na sprzedaż
Aha, klikajcie też na profil Baggi Design na fejsie, że lubicie. To nic nie kosztuje, a pomożemy dwóm Braciszkom chorym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca płaszcza
"mam 2 na sprzedaż" Nie obraź się ale nie takiego płaszcza szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca płaszcza
Najlepsze jest to,że jak przez ostatnie 2 lata miałam płaszcz i nie musiałam kupować to widziałam fajne płaszcze. Teraz jak muszę kupić to nic nie ma !!! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosz powiedz mi
ale jakiego szukasz plaszcza??? cos takiego bardziej eleganckiego na codzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×