Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niuska56437667gjhjh

pogadajmy o czymś ciekawym czyli co nas kręci co nas podnieca w kobietach/faceta

Polecane posty

Gość niuska56437667gjhjh

Otóż chyba wszystkie panie zastanawiają się co tak naprawdę im się podoba w nas dziewczynach jaka ma u nich większe szanse i na co zwracają uwagę przy wyborze partnerki. Myślę że panowie też chcieliby wiedzieć co nas dziewczyny tak naprawdę w nich pociąga co lubimy w facetach i jacy nam się najbardziej podobają. ZAPRASZAM DO DYSKUSJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkgfdfjogf
1 Silni faceci którzy nie boją się okazywania uczuć. 2 Faceci w mundurach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tu popiszę
Szukam i szukam czegoś sensowniejszego do popisania przy lampce wina. Ten topik może zapełni kawałek paskudnego dnia. Co mnie w kobietach kręci ? Uwielbiam mowę ciała, to wabienie szczebiotanie oczkami. Udawanie, że niby to przypadkiem oczy się spotkały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tu popiszę
widziałaś kotka ze shreka i te jego oczeta ? Niektóre potrafią właśnie takie wrażenie zrobić. Takie mruganie i udawanie niewiniątka ? Jakoś tak to widzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkl;iopk
"jkgfdfjogf 1 Silni faceci którzy nie boją się okazywania uczuć." I to są już wygórowane wymagania. Jak taki gościu ma jeszcze rozmawiać o uczuciach no ludzie kochani. Taki siłacz koksu ma typowy charakter a on ma wręcz zakazane rozmowy o uczuciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tu popiszę
Nie znam się na siłowniach a o uczuciach rozmawiać ? to zależy. Nie lubię być w tej kwestii naciskany czy coś. Dziwne, że wam na tym aż tak bardzo zależy - nie wiem takie manifestowanie uczuć. Ja myślę, że różnie ludzie się dobeirają. Jedni szuka takich co pod pantofelek schować, inni uważają w cudowną miłosną odmianę a jeszcze inni wyzwań. Szczebiotaj oczkami i uśmiechaj się dużo a napewno zostanie to zauważone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkgfdfjogf
Szczebiotanie oczkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkgfdfjogf
Nie napisałam: rozmawiać a okazywać. Zasadnicza różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tu popiszę
a to przepraszam. To w jaki sposób wg Ciebie by było "odpowiednie" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tu popiszę
Jak same wiecie jesteśmy wzrokowcami. Zresztą nie po to się stroicie... tak ? No to i my sobie na to patrzymy często z aprobatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkgfdfjogf
Zadzwonić, żeby zapytać czy milo mija dzień. Powiedzieć: przykro mi, przepraszam. Kupić kwiaty "ponieważ jest poniedziałek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tu popiszę
i tyla ? Znaczy nie bardzo wiem jak ma teraz wyglądać manifestacja uczuć zwłaszcza przez pryzmat internetu, ale kurna tyle ? Z tym ponieważ jest poniedziałek mi się podoba ;) Po mojemu tyle samo można osiągnąć ze zwykła koleżanką a wcale nie będzie to okazywanie uczuć, raczej zwykła grzeczność. Nie trawię "cześć co tam a bo wiesz u mnie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo, że stroję się dla siebie :p lubię pieścić wzrok swoją osobą w szybach wystawowych :p A że jakiś facet się na mnie wrokiem prześliźnie? Cóż- dobry uczynek spełniam -panom dzień czynię piękniejszym A menszczyźni to co? Pod nas się nie ubierają? nie tylko faceci są wzrokowcami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkgfdfjogf
Tylko tyle i aż tyle, życie składa się z drobiazgów. Silny facet, który umie wykorzystywać umiejętność aby sprawić, żebym pomyślała: "oooooch, on mnie kocha i jestem dla niegi ważna" działa na mnie jak afrodyzjak. Dlaczego tak wiele tematów nawet tutaj, na kafe, mówi o zdradach emocjonalnych? Bo nam kobietom potrzeba jak powietrza tych drobiazgów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tu popiszę
mówisz ? ;) Osz wy ! Nie gadaj lubicie kusić i wabić. Kobiety lubią być zdobywane, a cała zabawa polega na tym, że mężczyźni lubią zdobywać ;) Ot taka gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tu popiszę
Może i masz rację, ale z drugiej strony nie wydaję mi się abyś tego tak chciała cały czas. Powiem Ci co jakiś czas owszem, ale nie w kółko. To właśnie dlatego to jest cenne gdyż jest rzadkie. Choć z drugiej strony mówisz, że zwykły telefon by wystarczył ? Czasem to aż się dziwię, że zamaist ludzie do siebie dzwonić wymieniają kilkaset smsów a rozmawiać ze sobą nie umieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkgfdfjogf
Dla takiego faceta mogę zrobić wszystko, nawet zapomnieć kim jestem. 5 lat takiego zaczarowania przeżyłam z pewnym panem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tu popiszę
Słuchaj to się zdarza i nie ma, że nie. Wtedy jasno trzeba dać do zrozumienia, że straciło się zainteresowanie dogrywki nie będzie ;) Jednak gdy kobieta straci zainteresowanie to jest ok, a zdarzyło Ci się, żeby twoje starania zostały odrzucone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tu popiszę
jk - to musiało być magiczne. Choć jak wszystko kiedyś się kończy. Oooo do worka dorzucę spontaniczność. Jak mówiłaś - kwiaty - booo.... poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tu popiszę
Czemu ma zapominać? Ja też pamiętam o wspaniałych chwilach i wcale nie są one jakoś szczególnie bolesne. Ba powiem więcej cieszę się, że mogłem je przeżyć ! o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkgfdfjogf
Tańcząca, nie, nie warto aż tak się zapomnieć, ale to już daaawne czasy, przestałam płakać lata temu. Chociaż warto mieć takie wspomnienia, że był ktoś na tyle szalony, że zamiast wybrać się na relaksujacy rajd rowerowy to on zmienił zdanie tuż przez startem i przyjechał do mnie, ponad 50 km. Albo zrezygnował że swojej studniowki, ponieważ moja mama przebywała w szpitalu i ja nie miałam ochoty bawić się. A miał inne, awaryjne koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powinno się za bardzo zyć wspomnieniami. należy iść do przodu. Zbierać nowe doświadczenia a nie kisić w starych. Nie można się zadręczać. Gdy ogląasz wsponienia jak fotografię w albumie jest dobrze Ale gdy wspomnienia nie pozwalają Ci żyć- to jest sygnał, że coś jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tu popiszę
ooo to też fajne z tą fotografią, ale tak właśnie je widzę. Uśmeicham się na myśl o tym co było. Raczej to mnie do niczego szczególnego nie napędza. Tak o można o tym wspomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkgfdfjogf
:-) myślę, że u mnie wszystko w porządku w tym departamencie. Mam poukładane, rodzinne życie, ale meritum rozmowy miało być: co nas podnieca w mezczyznie. Ja zatem przedstawiłam swój punkt widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×