Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dymekk...

czy szarmancki facet zrobi tym wrazenie na kobiecie

Polecane posty

Gość dymekk...

taki który daje kwiaty bez okazji, przepuszcza w drzwiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko taki. Ja miała,takich. Moje koleżankia mają takich mężów. Mimo lat nadal swoją żonę przepuszczają w drzwiach, podaja płaszcz, podają cukier. Bo wielu m atak..tylko na początku, a potem bach i nie robia tak. Czyli oszukuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryska oo
oczywiscie:) ja na to zwracam bardzo uwage:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha, czyli
jak mnie facet nie przepuszcza w drzwiach (mówię wyłącznie o sytuacji, gdy wchodzimy/wychodzimy tylko my dwoje a ten się pcha albo nie zwraca uwagi i idzie kilometr przede mną:o) to choćby nie wiem jak by mi się podobał z wyglądu, happy endu nie będzie :) kończę znajomość :P bo wiem, że nie dobierzemy się charakterami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba być zatwardziałą feministką z prawdziwego zdarzenia, żeby się to nie podobało :) To szalenie miłe zachowanie, niestety coraz rzadziej spotykane. Najlepiej, gdy bycie szarmanckim facet ma we krwi, a nie robi tego tylko na pokaz, by się przypodobac kobiecie, poderwać ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sądzicie o całowaniu w rękę ? Mnie tak ostatnio przywitał bardzo sympatyczny mężczyzna i przyznam, że byłam nieco zdziwiona. Ale w sumie miłe to było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O,tak i całowanie w dłon;) Czasem spotykane i tez miłe, jak ktos umie munac dłon a nie ja obslinic, jak raz mi sie zdarzyło; Ja miałam takiego, ze jak podchodził do grupki to witał sie ze mna potem innymi, mnie podaje kurtke potem kolezankom jak bylismy gdzies razem itp. To samo z odsuwaniem krzesła, podaniem sałatki itp. Że w obecnosci kobiety nie przeklinaja, to juz zasada, nie cecha ze szarmancki. Jak jechał a utem a była kałuza to mijał lub zwalniał aby nie ochlapac przechodniow..( a ja tak czesto miałam jak szłam na uczlenie, i samochody jeden po drugim zwalniały, Polacy to dzentelmeni w autach, jednak:) tak trzymac panowie. Ale wieli ma tak, że tylko robią tak na podryw...potem im to zanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak salianka feministki wiele tracą...to dla ciebie poprawiałam post o całowaniu w reke. i pozniej go wysłałam....bo wiem, że feministki tego nie cierpią.. ale głupie co? to piekny polski zwyczaj i wbrew pozorom znaja go starsi ale i młodzi chłopcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha, czyli
mnie kiedyś jeden pocałował, czasem się zdarza, nie lubię powiem szczerze, peszy mnie to strasznie :o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egon olsenn
powspominac stare czasy sobie mozecie;) teraz takie zachowania przechodza do lamusa, bo mamy rownouprawnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna współczesna kobieta nie
chce takiego faceta takimi facetami kobiety gardzą bo to nie pasuje bo ich wizerunku faceta współczesnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty egon gadasz! najwiecje do powiedzenia miały feministki 98-2000 i dalej..a panowie cmok cmok w rączke, owtierali drzwi i meskim głosem proszę; aby przeszła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egon olsenn
no dobra, ale dzis mamy rownouprawnienie i juz malo kto robi takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha szarmancki facet to ten, który otwiera kobiecie zanim sam wsiądzie drzwi do auta:D to juz sie zapomina..zaciera, ale milutkie..bo ja i kolezanka tak miałysmy:) jak przyjechał po nas. Tzw jak sobie opowiadałaysmy to wyszło ze mieli nasi faceci wspolna ceche te wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kloc55554
Teraz to lepiej być kozakiem co da w tyłek lasce a nie jakieś pitolenie ze średniowiecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam meskich dzentelmenow
dobrze wychowanych, znajacych twarde meskie zasady i dbajacych o piekna, ale slabsza plec:) dobre maniery, kultura osobista sa, byly i beda zawsze w cenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sZOKEEEEEEeee e
minutka_21 - nie wiem gdzie ty mieszkasz ale u mnie w miescie Gdańsku czegos takiego nie zauwazylem. Nie tak dawno skonczylem szkole srednia i mialem nauczyciela dżentelmena - od fizyki. Uczyl nas chlopakow by przepuszczac kobiety w drzwiach, na dzien kobiet zbieralismy sie na wielki bukiety (byl wychowawcą) , nie moglismy przerwac jakiejs lasce gdy mowila, ona musiala skonczyc i trzeba bylo ją jeszcze przeprosic !! A teraz co najlepsze: Facet po 40stce, stary kawaler, ulubueniec kolezanek nauczycielek i dziewcząt w szkole ale..samotny, taka męska ciota troche z zachowania mily az do bolu. Po drugie dlaczego przepuszczac kobiety które były i są plotkarami, hipokrytkami, dwulicowymi sukami, nierobami , sługami kościola i ogolnie szmatami ktore puszczają sie z byle kim a potem nazywają to ZWIAZKIEM? Prawdziwa dama to rzadkosc, takiej sie nalezą zaszczyty ale watpie by ktos z nas mial okazje taka spotkac. A po trzecie na dłoniach są miliardy zarazków jak na myszcze komputerowej, klamce czy poręczy w autobusie. Kobiety chcą rownouprawnienia? FACECI TEZ. Zobacz to , tak wyglada rownouprawnienie w oczach kobiet, wszystkie prawa dla siebie a zadnych obowiazkow : http://www.youtube.com/watch?v=E6TPEtYsbD0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdyby jeszcze tak było
uwielbiam meskich dzentelmenow dobrze wychowanych, znajacych twarde meskie zasady i dbajacych o piekna, ale slabsza plec dobre maniery, kultura osobista sa, byly i beda zawsze w cenie : Gdyby jeszcze wszystkie tak miały to miałbym harem a tak dupa blada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej123
Nie zrobi żadnego wrażenia, bo ubiegnie go wysoki, wysportowany i przystojny cham i prostak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy na ktorej;-) ale wielkiego sukcesu nie wroze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej123
Na każdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda24
Lepszy wysoki, wysportowany i przystojny cham i prostak niż jakiś niby brzydki dżentelmen co jest nudziarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki szarmancki Leoncjo
ma przeważnie tyle prawdziwego wdzięku co Staszek Kolasa z Grabowa,o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki szarmancki Leoncjo
a nie przepuszcza kobiet w drzwiach ostatni cham,nic nadzwyczajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki szarmancki Leoncjo
od niezwykle szarmanckiego pana Zdziska do niezwykle panny Eugenii,pucia,pucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 789789
Ruda24 "Lepszy wysoki, wysportowany i przystojny cham i prostak niż jakiś niby brzydki dżentelmen co jest nudziarzem." - czemu od razu niski, brzydki nudziarz? a po powiesz na 185cm, przystojny dżentelmen z hobby w dodatku porządny mężczyzna z zasadami. Taki, który nie zdradzi nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co maja dobre maniery do zycia seksualnego?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniecać się
przepuszczaniem w drzwiach,to jak chwalić się,że nie pierdzisz w towarzystwie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×