Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedlapsakielbasa

Kolor dodatkow do salonu

Polecane posty

Gość niedlapsakielbasa

Remontujemy salon,prosilabym o jakies podpowiedzi koloru dodatkow by rozweselic pokoj...sciany beda bardzo jasne,Dekoral kolor klasyczny alabaster,jedna sciana bedzie w kamieniu http://allegro.pl/kamien-elewacyjny-marseille-plytka-dekoracyjna-i2613732596.html kolor nr 4,meble sa ciemne wenge ,zastanawiam sie nad wprowadzeniem jakiegos ciekawego koloru do tego pomieszczenia...myslalam nad turkusem ale nie jestem do konca przekonana...bo juz chyba jego czas powoli mija i nie wiem czy nie jest jakis ''kiczowaty''mam mieszane mysli...,podpowiedzcie prosze,bede wdzieczna za podpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macaki
mysle, że duzo zalezy od dodatków jakie masz, jaki bedzie wstroj, ale uwazam, ze to o czym piszesz powinno ładnie wygladać, jedną scianę możesz np. po roku zmienić jak Ci sie nie bedzie podobac, ale powinno być OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlapsakielbasa
Boje sie ze bedzie bardzo zimno ,dlatego mysle nad wlasciwym kolorem dodatkow by nie ''spaprac''efektu,dodam ze krzesla i sofa sa skorzane w kolorze ciemnego brazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam kamień na ścianie łupkowy jak u Ciebie + granity, meble venge. U mnie dodatki są w fiolecie, ale stonowanym. Generalnie wystrzegałabym się "ostrych" kolorów, bo zwyczajnie się nudzą. Na ścianie masz zimny czy ciepły odcień? Bo generalnie tego należy się trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlapsakielbasa
Polly ten kolor jest raczej zimny,wpada w takie ecri...ostatnio mielismy zywe kolory na scianachi powiedzialam ''nigdy wiecej'',juz nie moglam sie doczekac jak przemalujemy te sciany bo mnie juz denerwowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak dodatki mogą zdziałać cuda, ale boję się, że może się okazać, że będziesz mieć w mieszkaniu mało przytulnie i tak troszkę zimno więc postaw na dodatki, które pomogą Ci pomieszczenie ocieplić. Tutaj http://www.wobeline.pl/ na pewno takie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga 122222
Piękne te dodatki, ale ceny kosmiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ściany jasne to dodatki powinny być ciemne, ja tak lubię, ale też można postawić na podobny kolor tylko w innym ciemniejszym odcieniu. Tylko warto pamiętać o tym, żeby nie było zbyt mdło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sądzicie o tym by w jasnym salonie (białe ściany) umieścić drewniane dodatki? Chciałabym zakupić np. takie radio https://www.conrad.pl/Radio-DAB%2b,-FM-Dual-NR-1-DAB,-Drewno.htm?websale8=conradπ=1391958&ci=SHOP_AREA_37377_1310108 Bardzo podoba mi się jego obudowa, myślę, że prezentowałoby się wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralinaaaaaaa
jeśli ktoś lubi taki styl retro (a ja lubię) to fajny pomysł z tym radiem, jeśli chodzi o dodatki drewniane jetsem za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie podoba się takie radyjko https://www.conrad.pl/Radio-przeno%C5%9Bne-DAB%2b,-FM-renkforce-DAB5,-Niebieski-%28przezroczysty%29.htm?websale8=conradπ=1404214&ci=SHOP_AREA_37377_1310108

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszalej trochę. Ja postawiłam na kontrasty - industrialna lampa z Milemaison i skórzane ciemne meble. Do tego kolorowe printy na jasnych ścianach i mam swoje miejsce na Ziemi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny byłby betonowy dekor VHCT.PL. To jest absolutna nowość na rynku. Zajrzyjcie sobie na ich stronę- robi naprawdę oryginalne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_Robicka
Ja uważam, że nie ma co się ograniczać - co przyjdzie do głowy, pełen polot, daj się ponieść. Ja kupowałam dodatki w sklepie Madley i szalałam na całego, ale tam po prostu chyba wszystko do siebie wdzięcznie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od gustu, jedni lubią kolorowe dodatki inni stonowane. Jeżeli chodzi o mnie to znalazłam ciekawe w agata home, wstyd się przyznać ale odkąd poznałam ta internetową galerię to nie ma tygodnia żebym jej nie odwiedziła i nie sprawdziła nowości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stawiam na klasyczne dodatki a szaleje z kolorami ścian :-p Pomalowałam sobie trzy ściany na szaro jedną na niebiesko. Kolory nie są „wściekłe” tylko takie bardziej przytłumione. Jeśli chodzi o dodatki to mam dużo białych i szarych. Ale w jaśniejszym odcieniu szarości niż ten na ścianach. Ostatnio kupiłam sobie taką miskę https://ilikebeton.com/pl/miski-tondo/57-miska-betonowa-tondo-ciemna-malowana.html i postawiłam przy niebieskiej ścianie. Efekt jest ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że super dodatkiem są kolorowe gniazdka:) Ciekawe modele widziałem w firmie OSPEL. Aż jesetm zszkowany ilością i rodzajem gniazdek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaNonckiewicz
Przede wszystkim co do Ospela , to nikt nie ma tak bogatego wzornictwa oraz tak kolorowych ramek jak właśnie on ;)I do tego jeszcze osprzęt jest solidny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenaWu
Apropo OSpela , to : zobaczcie sobie kolekcję Karo , tam jest mnóstwo kolorowych ramek albo kolekcję sonata nowe srebro - takie bardziej minimalistyczne i surowsze wnętrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaaaaaaa28
Gdybyś chciała porady projektantów wnętrz za darmo to są takie grupy na fb gdzie oni siedzą i wymieniają się opiniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciała! Podeslij proszę nazwy lub linki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaaaaaaa28
Jasne :) - Dodatki do wnętrz - porady, inspiracje, polscy producenci - Jak urządzić własne mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość332232
Warto na pewno zadbać o detale i odpowiednie dodatki w swoim mieszkaniu. Firma Ospel ma różne włączniki, przełączniki w wielu kolorach. Opłaca się dobrać sobie bardzo ładne i takie, które będą pasować do naszego wnętrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może klasyczny kolor ścian i dodatek w postaci kwiatów? moja znajoma ma piękny panel ze sztucznych roślin od green-designers :) wyglądają jak prawdziwe, są dobrze wykonane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×