Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama przedszkolaka,

co kupić na dzień nauczyciela (prezent składkowy)

Polecane posty

Gość mama przedszkolaka,

witam mamusie mam do dyspozycji ok 120zł na prezent składkowy od wszystkich rodziców dla pani przedszkolanki. Co mam jej kupić? proszę o propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamaJa2
Standardowo pióro znanej marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giowaniprycz
perfumę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup kwiatka
io czekoladę reszte oddaj rodzicom, bo jak znam życie to potem się pjawia znowu opinie na tzw. "mieście" ile to nauczyciele nie dostają :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama przedszkolaka,
z tego co mi wiadomo pióro dostała od poprzedniego rocznika, a z perfumami nigdy nie wiadomo czy się trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie kupujcie, nauczyciele zarabiają i nie trzeba im kupować prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamaJa2
Podszywom dziękuję już :P Gimbazo lekcje odrabiać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34yuyhd
też jestem za bita śmietaną, niech się pobawi z dziećmi w otrzęsiny, jak dorzucicie depilator to dzieciakom miedzy mleczaki nie powłażą włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupcie jej bon
do sephory i niech sobie je sama wybierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olek''
BITA ŚMIETANA PO SALEZJAŃSKU- RAZ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bon prezentowy a do tego kwiaty / czekoladki polecam wybranie się w tym celu do polo bo mają mega fajne promocje z okazji dnia nauczyciela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomyslcie nad fajnym długopisem, o ile fundusze na to pozwola stawiałabym na Watermana albo pelikana albo Parkera;) tu jest sporo do wyboru: www.papiernozyce.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie kupic przeciesz ma pensje. Polska narod bogaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklejto
ja polecam pamiątkowe metalowe medale - z dedykacją i podziekowaniami. zobaczcie sami projekty, można swój własny projekt albo gotowy. http://medale.info.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiaty i czekoladki sa juz mega oklepane. skoro juz i tak wydajecie pieniadze to postawcie na cos oryginalnego. u corki w szkole wychowawczyni dostala gwiazde z kingdom of universe w pieknej ramce na ktorej odwrocie wszyscy sie podpisali i yla zachwyconba. nienawidze oklepanych prezentow i przyznam szczerez ze nie moglam wyjsc z podziwu ze jeddn z rodzicow to wymyslil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super pomysłem jest voucher na wizytę w escape roomie. Tego typu rozrywka staje się coraz bardziej popularna w Polsce. Kolejne pokoje wyrastają jak grzyby po deszczu. Mieszkańcom Warszawy mogę z czystym sumieniem polecić escape room na Nowym Świecie 22 (newworld22. pl). Fajne, dobrze pomyślane zagadki, klimatyczne pokoje i super obsługa. Co najważniejsze - mają też super ceny, bo wejściówka dla jednej osoby kosztuje tylko 39 PLN. Ceny voucherów zaczynają się od 78 złotych w górę, w zależności od ilości graczy. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×