Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnieszka8744

Sliwki a biegunka?

Polecane posty

Gość Agnieszka8744

Zjadlam dzis po poludniu jakos 6 duzych sliwek tych ciemnych, i po jakis 2 h mnie pogonilo do wc.. Jeszcze tak nie mialam zeby taka biegunka zlapala po sliwkach, i to w sumie trwalo kilka razy, jadlam tez winogrona ale wydaje mi sie ze to bardziej po sliwkach, tez sie wam tak zdarzylo kiedys??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się tak zdarzyło ale zjadłam aż ich kilo raz bo takie słodkie były no i też latałam do WC ale cóż czasem tak bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvcgt
Może nie umyłaś dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po winogronach też może cię przegonić do toalety:), mam nadzieję, że nie miałaś biegunki, możesz na wszelki wypadek wziąć orsalit na uzupełnienie elektrolitów, które się traci przy biegunkach, pij też wodę, żeby uzupełnić płyny... i uważaj na śliwki, jak będziesz miała zaparcia to wiesz, że śliwki pomogą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klebuszek kubuszek:))
mysle ze powinnas wzmocnic swoja flore bakteryjna przewodu pokarmowego, normalnie po sliwkach zadko zdarzaja sie biegunki i to tak szybko! bierz sobie jakis probiotyk, ktory dostarczy zywych szczepow bakterii, ktore usprawnia prace ukladu pokarmowego i trawiennego, ja kupuje sobie lactoral i jestm zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo możliwe że to po
śliwkach,jest to "normalne" zjawisko,wiele osób po ślwkach ma biegunkę. Jak dokuczają zaparcia to polecam zjeść kilka śliwek,na 90% pogoni do wc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to normalne śliwki już tak
mają. ja kiedyś najadłam sie śliwek a po nich wypiłam kawe, to co sie pozniej działo to jakaś masakra :D a czasem jak nie umiem zrobic kupy to jem wlasnie sliwki ale suszone i działają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile tych śliwek suszonych
trzeba zjeść? Na czczo czy na wieczór,przed snem? Od kilku tygodni męczą mnie zaparcia:( Więc poszukuję sposobu na nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na mnie nei działają
ani świeże ani suszone, ani błonnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felixxxxx
możliwe że miszkańcy w Towim organimzie nie bardzo lubia owoce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za to miałam problemy z wypróżnianiem od pewnego czasu, ale poradziłam sobie w ten sposób, że zaczęłam codziennie brać kapsułkę herbaya z wyciągiem z senesu. Dzięki temu jelita zaczęły normalnie funkcjonować i skończyły się zaparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buegunko mistrz 69

Nie zesraj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr.Cycunie

Sprubuje ale niestety niezle czysci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papaj2137

Jan Pawełl drugi jebal male dzieci

A od śsliwek sraka taka ze boje sie kichnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×