Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amber Gold6767

Zęby ósemki

Polecane posty

Gość Amber Gold6767

Mam 3 zęby ósemki, trochę powykrzywiały mi one zęby, ale nieznacznie. Nie zamierzam ich usuwać, bo boję się dentysty, a co dopiero takiego wyrywania. Jakie mogą być skutki tego, że zostawię te ósemki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogą wykrzywić ci jeszcze bardziej. Może boleć, przesuwanie się zębów boli... Mnie też wyżynają się ósemki ;) Wszystkie 4 ;) Już nie boli i nie wykrzywiły mi zębów, ale jeszcze 2 lata temu umierałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma sensu usuwać jeśli ci
to nie przeszkadza, zęby są zdrowe i nie bolą. Mogą nawet się przydać. :) Możliwe konsekwencje to właśnie przesuwanie innych zębów, ale skoro zęby już się wyrżnęły to chyba po ptokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amber Gold6767
Ale mnie właśnie to wyżynanie wcale mocno nie bolało, dopiero po jakimś czasie zauważyłem że mam ósemki, ale całkiem wyrośniętą mam tylko jedną, a resztę prawie wyrośniętą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zaczęły boleć dopiero, gdy się prawie całe powyrzynały, cholera wie, dlaczego tak późno. No, ale jeżeli ci nie przeszkadzają to rzeczywiście nie ma co wyrywać. Chociaż fakt faktem ósemki psują się szybko, bo nie są tak mocne, jak inne zęby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×