Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

loliMIS

egatywnie

Polecane posty

Nie na pewno nie jesteś,to pewno stres lub infekcja o której nawet możesz nie wiedzieć. Zreszta w tym wieku takie opóźnienia sie zdarzają i nie są znowu jakąś anomalią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpuść sobie,nie myśl o tym. Może tak być że nie będzie jednego cyklu. I dostaniesz w terminie drugiej miesiączki:) Naprawdę 2 testy by pokazały jak by była ciąża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczona.,.
szczerze moga testy klamac mi sie przesunela owulacja o 2tyg i w 38tyg test neg. A dopiero w 56dc ginekolog potwierdzil zywa ciaze z bety wyszlo ponad 23tys ml/Ul chyba taka jednostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczona.,.
w 38dc sory za pomylke. Owulacja przesunela sie w sierpniu we Wloszech na wakacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farciara234
dc to dzień cyklu Ja tez sie stresuje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczona.,.
38 dzien cyklu. Zazwyczaj mam 28-30 i juz jest okres. Bylam w szoku i juz wiem ze nawet prawidlowo zakladana prezerwatywa moze byc wadliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczona.,.
planuje zalozyc spirale i prezerwatywy dodatkowo jestem super plodna ma swoje plusy i minusy mam juz corke 3letnia ale planowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź zrób jutro badanie krwi beta Hcg - będziesz miała pewność. mnie tez nic nie pokazał a ciąża była. może to być też poza maciczna, beta wtedy przyrasta mniej i test apteczny też jej nie wykryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w każdym laboratorium, chyba nawet nie trzeba być na czczo. koszt od 20-30zł. wynik też w zależności od labu - albo za kilka godzin albo na drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×