Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jadzia13

Przeczucie, że się idało

Polecane posty

Gość Jadzia13

Jestem 5-6 dni przed terminem miesiączki, ale mam takie przeczucie, że coś się we mnie dzieje, że jestem w ciąży... I nie wiem czy to dzieje się na prawdę czy tylko w mojej głowie...Czy któraś z was tak miała, proszę o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takich z przeczuciem jest
tutaj codziennie całę setki jak nei tysiące:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia13
"myślę o odpowiedzialności za" jak rzygasz to po chu* tu w chodzisz nie masz kur* ciekawszych zajęć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huczne wesele!
wydaje ci się ,chcesz byc w ciąży wiec sobie ja wmawiasz. z takim podejsciem to ty dlugo bedziesz się starac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takie przeczucie miałam tylko raz, i okazało się trafne, byłam w ciąży. Nigdy wcześniej nie miałam takiego przeczucia. w tamym wypadku miałam niemal pewnośc którą potwierdziłam pare dni pozniej robiac test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia13
Do tego jeszcze dochodzi pobolewanie brzucha i napady głodu choć te można wiązać z pogodą, coraz zimniej to chce się jeść... Zdarzyło mi się ostatnio zrobić awanturę bez powodu a potem się śmiać jak kretyn... Nie wiem sama okaże się za kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystawisz jej negatywa to
ja też tak miałam jak autorka. czułam podświadomie,ze zaszłam, a jak poszłam do gina potwierdzić swoje przypuszczenia to powiedziała,że jest jeszcze za wczesnie,zeby potwierdzić ciążę. poszłam za kilkanaście dni i tym razem gin mi potwierdził. to jest takie uczucie,ze się podświadomie wie,czuje,że tym razem się udało. ile sie staracie autorko? my króciutko,1-2 cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia13
3-4 cykle bo za pierwszym razem podeszliśmy do tego tak jak bd to będzie, potem już poważnie od 3 cykli podchodzimy do sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 101012121313444
tak, przeczucie jest dowodem ciazy! idz do lekarza, da ci na tej podstawie zaswiadczenie do becikowego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanaobcasach
Ja o swojej ciązy dowiedziałam się w maju. Pamiętam że na śwęta wiekanocne d moich sióstr powiedezialam ze mam wrażenie że jestem w ciązy. Nie wiem jak to opisać po prostu miałam takie wrażenie dziwnie się czułam. Po świętach czekałam na miesiączkę która się nie ojawiła poszlam do lekarza i okazało się że jestem w ciąży. W moim przypadku przeczulam że coś się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia13
Gdzie przeczytałaś, że napisałam ze to jest objaw ciąży...? Chciałam tylko zapytać czy inne panie też tak miały a jak nie masz nic innego do roboty oprócz pier*** farmazonów to idź gdzieś indziej może ktoś cie wysłucha... Ach te kompleksy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jadzii
jadzia, ja też czułam że ejstem w ciązy od samego początku i mimo ze dwa testy pokazały wynik ujemny to ja i tak wiedziałam że coś się dzieje. Dopiero trzeci test potwierdził ze ejstem w ciązy. Moja koleżanka której sie wtedy zwierzałam potwierdziła ze oan też wiedziała ze jst w ciazy od peirwszych dni, niektóre kobiety tak mają. Jest inne samopoczucie, coś nas tak jakby uwiera, czuje się inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia13
mamo na obcasach... Ja tez czuję ze dzieje sie ze mna cos dziwnego czego jeszcze nie czułam... Inni mogą to traktować jak głupotę i się smiać ale na prawdę tak czuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jadzii
Ja podobnie jak ktos kto wczesniej sie wypiowiedział, nigdy wczesniej nie miałam takiego przekonania a wspolczyłam regularnie. Wtedy byłam pewna od pierwszych dni po stosunku, wiem że to dziwne ale naprawdę czułam sie inaczej miałam jakby dziwne mdłości takie delikatne każdego dnia. Także Jadzia ejst to mozliwe i ja to potwierdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia13
do "do Jadzii" ja też czuję takie właśnie uwieranie, taka pełna się czuje nie wiem nie umiem tego opisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jadzii
Tylko pytanieczy ty sie nie nakręcasz, bo wiesz ja nie chciałam byc jeszcze w ciązy wiec nie dopatrywałam się objkawów po prostu zaczelam się dziwnie czuć wiec było to dla mnie podejrzane. A ty jesli pragniesz zajść w ciaze to to moze być jednak sugestia i wmawianie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia13
Dziekuje za to co napisałaś bo może te, które zaczęły drwić może zrozumieją ze nie wymyśliłam sobie tego i nie jestem wariatką... Kpią bo nie rozumieją dziwne podejśćie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia13
Nie podchodzę do tego że chce muszę i już... Chciałabym ale nie panikuje i podchodzę do tego w ten sposob że jak mam być to bede a jak nie jestem to ozancza ze jeszcze mi to nie dane... Jestem spokojna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia13
Nie podchodzę do tego że chce muszę i już... Chciałabym ale nie panikuje i podchodzę do tego w ten sposob że jak mam być to bede a jak nie jestem to ozancza ze jeszcze mi to nie dane... Jestem spokojna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jadzii
Pamiętam jak poszłam z koleżankami na zakupy i chciałam sobie kupić rurki i wtedy im powiedziałam a było to 2 tyg po stosunku ze czuje ze jestem w ciaży wiec rurek narazie nie kupuję. Koleżanka mnie namówiła na test, zrobiłam i wynik negatywny niby odetchnełam z ulgą ale tak sie dziwnie czułam że nadal przy koleżankach twierdziłam że chyba ejdnak jestem w ciaży. Za pare dni zrobiłam kolejny test i znowu negatyw a ja znowu uparcie nie chciaqłam kupić tych rurek bo czułam że one mi się nie rpzydadzą bo byłam pewna że coś sie z moim organiznem dzieje. Takze jak widzisz, jedne kobiety czekaja na objawy ciazy 3 miesiase a inne czują odrazu ze sa w ciazy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jadzii
Ja niestety nie donosiłam ciązy, w 11 ty miałam zabieg łyżeczkowania:( Tobie zycze powodzenia i dobrych rpzeczuć!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia13
Przykro mi, że się nie udało... I dziękuję... A co do tego co napisałaś wcześniej to podświadomość ma wielką moc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×