Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czas debat....

Dzis wielki dzien PIS,co na to nasze kafeteryjne lemingi?

Polecane posty

mam do tego prawo - to nie ja podzielilam polske na 2 grupy ludzi - to nie ja chodze do kosciolka i modle sie a pozniej noz wbijam w plecy swojemu rodakowi, to nie ja przynosze wstyd Polsce.. to nie ja sieje propagande Blagam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przygłupów kochających PO
mam do tego prawo - to nie ja podzielilam polske na 2 grupy ludzi - to nie ja chodze do kosciolka i modle sie a pozniej noz wbijam w plecy swojemu rodakowi, to nie ja przynosze wstyd Polsce.. to nie ja sieje propagande Blagam.. podzielił twój Guru Tusk z pomocą niewielką Kaczyńskiego propagandę sieją media i głównego nurtu i tzw. opozycyjne a co do reszty zgoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przygłupów kochających PO
na szczęście coraz więcej ludzi dostrzega, że trwanie przy tych samych partiach i głosowanie na te same mordy od lat nic nie daje- gdyż pogłębia marazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
media i fanatycy Kaczynskiego nie popadajmy w skrajnosc.. i wypraszam sobie, ale to kosciol i Pis ta Polske podzielil.. zreszta, stare pokolenie sie sypie.. moze za 20 lat wszystko dojdzie do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr s.Fiutancja, na dziekance
jak się popatrzy na Polskę, to jedynym wyjściem jest wypowiedzieć wojne Niemcom i poddać sie do niewoli, jak DDR , i zostać słowiańskim landem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przygłupów kochających PO
media i fanatycy Kaczynskiego nie popadajmy w skrajnosc.. głupiaś dziewczyna bo to Tusk zaczął od tzw. moherowych beretów i dzielenia na nas fajnych i tych 2 neiudaczników potem Kaczyński dorobił dopiero do tego 2 dno my patrioci oni -zdrajcy ale to kosciol który Kościół Rydyzkowy? Dziwiszowy? moze za 20 lat wszystko dojdzie do normy może jak potomkowie ubecji, sbecji powymierają choć wtedy pewnie wejdą następcy i z szacunkiem do tych starszych ludzi oni walczyli w II wś, oni dizałali w AK i oni służyli w podziemiu antykomunistycznym dziewczynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przygłupów kochających PO
jak się popatrzy na Polskę, to jedynym wyjściem jest wypowiedzieć wojne Niemcom i poddać sie do niewoli, jak DDR , i zostać słowiańskim landem... nie jest to głupie wyjście ale utracić bezpowrotnie znikome prawo do samostanowienia i świadomość narodową to jednak boli zachód jak zachód, ale wschód do bidnej FR???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopekk roztropek
jeżeli nasz rzad dalej będzie postępował jak rzad w meksyku to wybuchnie wojna domowa cristeros a u nas będzie mochoros

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczycie na ta debate
pis?moze do niej sie warto odniesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przygłupów kochających PO
prędzej doczekamy zamachu stanu/puczu i dyktatury wojska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusk zaczal a wy to ciagniecie dalej, sorry ale takiej nienawisci jaka sie widzi wsrod ludzi z Pisu w Po nie widac ( mowie o rodakach, nie urzedasach ) Jaki kociol? Katolicki - a raczej pseudo katolicki co do starszych.. chwala im za to ze walczyli, ale niech teraz przestana wpierdalac sie za przeproszeniem - niech ktos pomysli o nowym pokoleniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przygłupów kochających PO
a wy to ciagniecie dalej, nie popieram PiS to raz a dwa jestem obiektywny w przeciwieństwie do ciebie Katolicki - a raczej pseudo katolicki to nie tylko wina kościoła ale maniery Polaków- zawiść, fałsz i obłuda to ich 2 imię przestana wpie**alac sie za przeproszeniem - niech ktos pomysli o nowym pokoleniu ładny masz stosunek do tych starszych ludzi, wyleczysz się z niego jak sama pojedziesz na front, przeżyjesz a za lat 40 porozmawiasz z młodymi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szacunek do starszych ludzi mam spory - uwiez jednak w tym temacie mam swoje zdanie.. nie ze wszystkim musze sie z nimi zgadzac, kazdy ma swoje racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
No i nudna ta debata jak flaki z olejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre sobie,
No i nudna ta debata jak flaki z olejem. nudna bo mówi prawdę że 98% banków w rękach zagranicznych albo że Polska nie ma majątku narodowego żadnego? lemingu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 44ui
Maravilha - głupia jestes jak but z lewej nogi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre sobie,
zresztą śmieszne lemingi najpierw gadają że Kaczor tylko o Smoleńsku a teraz zrobił coś merytorycznego to dalej opluwanie, szydzenie i wyśmiewanie zero merytoryki oj boi się władza boi się, ze jej niekompetencja wychodzi na jaw..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre sobie,
zresztą czas PO się kończy i niech rządzi nawet SLD czy PiS każdy lepszy od PO za SLD budżet był na plusie a za PiS znikomy dług publiczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
Kaczyński zrobił coś merytorycznego hahahahahaha. Kiedy i gdzie? Bo chyba przegapiłam lemingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre sobie,
Kaczyński zrobił coś merytorycznego hahahahahaha. Kiedy i gdzie? Bo chyba przegapiłam lemingu Ile takich ciemniaków jak ty żyje jeszcze w tym kraju... Nie kreatywny księgowy Rostowski jest najlepszy specjalista od ukrywania zadłużania, kreatywnej księgowości i sejmowej komedii Zresztą po co ja dyskutuję z głupią dziewczynką z kafe toż to potwarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr s.Fiutancja, na dziekance
bo spin doktorzy JarKacza musieli wymyśleć jakiś chwyt pijarowski, bo już Smoleńsk zrobił sie wyjątkowo niestrawny i wątpliwe moralnie wykopywanie kolejnych zwłok. Coś tak kombunuje sobie, że Kluzik-Roztkowska jakąś pijarowską fuszke robi cichcem u JarKacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
No chyba nie nazywasz merytorycznym wystąpieniem tych konfabulacji co teraz na info lecą? Miałabym choć odrobinę szacunku dla Kaczyńskiego jakby chociaż w jednej wypowiedzi pominął " to wina Tuska" I to pomijając politykę, tylko tak w ogóle. Bo z nim to u siebie belki nie widzi a u Tuska źdźbło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heehehe
to wina Tuska" Budżet, gospodarka, prywatyzacja, armia, oświata to kompetencje RM... dziecko Konstytucja RP polecam zanim się zacznie pisać wśród ludzi.. ale racja obarczanie Tuska winą za pogodę to obłęd tym bardziej, że Kaczyński istotnie święty nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heehehe
konfabulacji co teraz na info lecą? nie Rostowski lepszy ;) ;) wszystko co ma na celu merytoryczną dyskusję jest lepsze od tragikomedii Rostowskiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
Jak Tusk dostał w spadku po PiS rozpiździach taki to i tak nieźle sobie radzi, ale to co PiS popsuło w 2 lata to teraz nie wiadomo ile lat trzeba żeby to naprawić A Tusk cudotwórcą nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×