Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

masih ad-dajjal al-khóhik

po raz kolejny przeszłam metamorfozę...

Polecane posty

Gość ano, ciężko powiedzieć
:o nie podoba mi się ten nowy nick. czy on cośkolwiek znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fałszywy mesjasz
😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może lepiej przejdźmy od razu
do pytania, którego zapewne oczekujesz?:o:classic_cool: ­ jak sie udała podróż w rodzinne strony:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mameue, tylko przez przypadek Cię poznałem :D Nudzi się, co? :classic_cool: ­ Co dalej, zaczniesz trenować boks? :classic_cool: ­ Dobranoc, kosmopolitko, gdyż właśnie jestem na wychodzie :classic_cool:🖐️))) ­ W ogóle to wprowadziłaś mnie (nas) w błąd z tym wyjazdem 😠 I tak tkwiłem (tkwiliśmy) w tym błędzie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co tu chodzi??
a my czytalismy ze jestes zoofilka o apartycji rumunskiej dziwki ktora podrywa kafe prawikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy się nie przyznam do tego że kupiłem dwa dodatkowe kompy żeby swobodnie pisać pod trzema nickami. nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokaż liłę
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze całkiem nie wyleciałem, to pocieszę Cię, Ali, że ja mam z kolei skręconą kostkę 😭 I też się leczę domowymi sposobami :classic_cool: ­ Przerwy nauczyła mnie robić pewna dobra wróżka 😴 ­ Ostatecznie macham brudną łapą :classic_cool:🖐️ ­ PS. O trójcy kafe nic nie słyszałem, ale z drugiej strony czytałem np. że miałem jakieś partnerki i dzieci, które katowałem psycho-fizycznie, także nic mnie już nie zdziwi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh odpowiadając: faj, pewnie byłby specjalistą w części drugiej -salezjańskiej aferze, prawda? :classic_cool: ­ no to się psiaku musisz postarać, bo w statystykach kafeteryjnych prawie Cię nie widać 😭 :classic_cool: i się dziwić, że Rafałek robi furorę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×