Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość design kitchen

Kuchnie które wam się podobają. proszę o rady, linki.

Polecane posty

Gość design kitchen

hej:) Chciałam zapytać czy wiecie jakie teraz kuchnie są modne? Mi się podobają kuchnie klasyczne albo takie pól klasyczne pół nowoczesne. Czy przeszkole szafki są modne? Bardzo proszę pomóżcie mi stworzyć bajeczną kuchnię. Proszę o linki do kuchni które się wam podobają. Bo szukam i jakoś się nie zakochałam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość design kitchen
*przeszklone miało być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się podobają typowe nowoczense meble z połyskiem. w przyszłym roku będę urządzać kuchnię od zera więc już wybieram co i jakie chcę. podobają mi się meble w kolorze wenge, wenge z białym, i czerwone - ale zcerwony wpływa na apetyt więc chyba zcerwona odpada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość design kitchen
Nikt nie pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikumikkku
moja mi się podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikumikkku
przeszklone szafki mi osobiście się nie podobają, drażnią mnie te cienie stojących rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikumikkku
wszystko zależy jaką masz kuchnie , tak bez obrazka ciężko doradzić gdzie co ma stać jakie szafki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikumikkku
Gość fikumikkku
tylko że u mnie jest taka mała wyspa jeszcze to jak masz miejsce to tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość design kitchen
Polly84 Nowoczesne kuchnie tylko niektóre mi się podobają. Ja lubię takie prytulne, ciepłe pomieszczenia. Ta Twoja jest fajna ale też mnie nie poruszyła. Nie jest zła ale nie mój typ. Mi kuchnia kojarzy sie z ciepłem. przytulnością. A kuchnie nowoczesne są takie hm. Ostre, surowe, puste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość design kitchen
wiii O Twoja nowoczesna ale całkiem ładna:) Podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem ja mam całe mieszkanie takie ascetyczne :) Ale jedno mogę polecić- zwróć uwagę na ścianę, po wyborze szafek. Ja mam akurat w kamieniu, ale są najróżniejsze cudne płytki, gresy, kamienie i to tak naprawdę one wykańczają ostatecznie wygląd kuchni, poza tym możesz im dobrać fajny kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam podobna do kuchni wiii
tylko dol jest bialy i na gorze szafki sa czarno - biale. Tlo mamy jasne. Wyspa jest dosyc spora bialo (blat i boki) - czarna. Podloge mamy drewniana wszedzie, bo nie lubimy plytek, i drewno "ociepla" pomieszczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne są w czerwonym kolorze też, zaraz coś poszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość design kitchen
Kurczę u mnie są pewne ograniczenia bo w kuchni są już płytki (terakota) - takie brązowo, bezowe. Więc kuchnia w kolorze odpada. Muszą być odcienie brażu i beżu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajki..
Jak już kuchnia z oknem, to niech do niego będzie dojście, a nie tak jak na linku pierwszym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się podobają kuchnie urządzone w całkiem starym stylu, ciężkie drewniane meble, stół na środku kuchni dla 4 osób, zioła suszące się na ścianie mmmm rozmarzyłam się bo sama mam bardzo małą kuchnie i nigdy takiej mieć nie będę ale pomarzyć zawsze można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość design kitchen
Polly84 No ta ostatnia fajna jest:) I kolor pasuje mi do płytek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyśl nad tym oświetleniem- pasek ledowy nad płytkami, pod szafkami- w ciepłym kolorze, będzie oświetlał blat- jest niedrogi, a efekt super- ja mam oczywiście zimne, niebieskie światło, ale Ty możesz dobrać coś w pomarańczach, beżach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość design kitchen
Słuchajcie a to,że górne szafki są jasne a dolne ciemniejsze to tylko taka "moda" czy po to by powiększyć optycznie kuchnię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minilove
Świetnie wychodzą dna LEDowe, bardzo ładnie się to prezentuje. A jeśli mowa o projektach kuchni i meblach, to mnie bardzo podobają się kuchnie z Komandora. Głównie ze względu na uporządkowanie, funkcjonalność i jakość. Tu kilka realizacji: http://www.decoratus.pl/kuchnie-komandor @Polly84 - bardzo ładna, zamawiałaś na wymiar, kto ci realizował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość design kitchen
Sluchajcie a praktyczniejsze są szafki czy szuflady w kuchni? Dotąd korzystałam tylko z szafek i jakoś cieżko mi wyobrazic ze szuflady są lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość design kitchen
Kurczę - chciałabym kuchnię marzeń a tak wychodzi,że w zasadzie nie wiem jaka to jest kuchnia marzeń. Liczyłam że ktoś coś mi podpowie tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×