Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sanglateexpp

Czy mam za duży biust? Jak go zmniejszyć?

Polecane posty

Gość sanglateexpp

Mam 15 lat i biust 70C ;/ Chciałabym mieć miseczkę A lub B. Moje piersi są w ogóle nie proporcjonalne do mojej sylwetki. Jestem szczupła, dziewczyny w moim wieku maja z 2 razy mniejszy biust ode mnie. Wszyscy się mnie pytają czy noszę push-up albo chłopaki rzucają dziwne komentarze na temat moje biustu. Wszyscy mi mówią, że mam duże. Strasznie mnie to krępuje. Chciałabym mieć mniejszy. Oczywiście operacja odpada. Są może jakieś ćwiczenia, sposoby, aby pomniejszyć biust? Czy tylko ja mam taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie, taki biust w Twoim wieku mozna zmnieszyc jedynie optycznie uzywajac odpowiednich stanikow oraz ubran. Radze wstukac w google jak to zrobic, bo sama niestety nie wiem nic na ten temat. Mozesz tez isc do psychologa szkolnego i zwierzyc sie ze swojego problemu. Wykwalifikowany specjalista powinien Ci pomoc w pracy nad pewnoscia siebie. Mozesz tez porozmawiac z mama o tym, ale w sumie zalezy jaka masz mame. Czasami rodzice moga pogorszyc sprawe. I glowa do gory! Za pare lat Twoj wstydliwy klopot stanie sie jednym z Twoich atutow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×