Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ggggggggggrdvfgbdzsvbg

Dziewczyny zaszlam wciaze mimo wkladki, boje sie

Polecane posty

Gość ggggggggggrdvfgbdzsvbg

Rok temu urodzilam dziecko,teraz okazalo sie ze jestem juz w 2 mcu ciazy, mimo wkladki, ginek.powiedzial ze to sie zdaza raz na tysiac i mialam "pecha".... Oczywiscie dziecko chce i donosze mimo ze nie planowalismy nastepnego, jednak boje sie, lekarz powiedzial,ze 60% ciaz konczy sie poronieniem, teraz googluje po necie i po prostu boje sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggrdvfgbdzsvbg
Gin. powiedzial, ze wkladki sie nie usuwa jak juz jestem w ciazy.. Wg USG poki co wsszystko ok ale tak jak mowie dopiero 10 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaszlam w ciążę mimo tabletek i teraz jestem w 20tc i jestem szczęśliwa. Najlepiej zrobisz jak poprostu nie będziesz czytała tych pierdol na internecie, każda kobieta jest inna i na pewno donosisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak to tak
ale jak to wkladki sie nie usuwa bo nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkładki nie usuwa ? a co z rosnącym dzieckiem nie będzie przeszkadzało nie wbije sie gdzieś ? ja bym skonsultowała jeszcze z innym lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggrdvfgbdzsvbg
lekarz twierdzi ze nie usunie to dobry ginekolog, prywatnie, ma bdb opinie, zawsze do niego chodzilam, z poprzednia ciaza bylo ok, sama nie wiem... gdzies czytalam sie ta spirala sie wrasta w loozysko i jest ok nie wiem.. zszokowana jestem trcohe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggrdvfgbdzsvbg
Mowil, ze zwieksza się ryzyko poronienia przy probie wyjęcia wkladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livia_85
Tabletki to co innego niż wkładka, bo tabletki odstawisz, a autorka pisze, że wkładki się nie usuwa. Możesz faktycznie skonsultować się jeszcze z innym lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×