Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hania z poznania

kiedy pojawiły się u was rozstępy ? w którym tyg ?

Polecane posty

Gość hania z poznania

jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetafeta
na szczęście, w ogóle, ale słyszałam, że mogą pojawić się tuż przed samym porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yhymmm
36 tc. I wpiz du duzo. A myslalam ze unikne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi pojawily sie pod koniec 37 tygodnia. Bardzo pozno, myslalam, ze mnie to ominie. Na szczescie jest ich dosc malo i tylko na dolnej czesci brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo wi
W ostatnich tygodniach ciąży,mimo że od początku smarowałam brzuch drogimi kremami...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjvvg
W 40 tygodniu ciazy... Żadne smarowanie nie pomoglo.... Cała ciążę smarowalam ale na szczęście mam tylko drobne na nogach ale juz po roku zbladly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjmbjknimc,sd
niczym szczególnym nie smarowałam czasami oliwką i wcale mimo,dużego obwodu brzucha. Nawet nie wiedziałam, ze mogą być takie rozstępy po ciąży a to była moja druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livia_85
Oprócz smarowania warto też stymulować skórę szorstką gąbką podczas kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjvvg
Ja stosowalam wiele sposobów i nic nie dało ale i tak nie mam dużo troche na nogach a przytylam (aż wstyd przyznać) 30kg brzuch miałam ogromny a na brzuchu nie mam ani jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaakaaaaaaa
ja nic nie stosowałam i zero rozstępów,a brzuch był duży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w pierwszej ciąży
wcale nie miałam rozstępów ( stosowałam oliwkę po kąpieli i masaże szorstką gąbką). W drugiej ciąży te same sposoby , tyle samo kg na plusie i niewielkie rozstępy tydzień przed terminem. Naprawdę małe i nigdy nie były czerwone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz się martwię
jestem w 32tc i po ciuchu liczyłam, że mi te pręgi nie wyskoczą już,ale po tym co napisałyście obawy powróciły, czyli nie jestem jeszcze bezpieczna... Smaruję się po kąpieli palmersem, ale skóra zaczyna mnie swędzieć na brzuchu. Wyskoczyły mi małe czerwone rozstępy na piersiach, ale jakby bledły pod wpływem tego balsamu. Brzuch mi urósł ogromny, a przecież jeszcze z 8 tygodni do terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaKraka
Pod koniec pierwszego trymestru, czyli pewnie 11-12 tc, na biodrach- tam gdzie są kości biodrowe i na jednej piersi. Dochodziły w tych miejscach jeszcze nowe. Po 14-15 tc zaczęły się robić na udach, do końca ciąży były bardzo duże- po wewnętrznej stronie ud, przy pachwinach mam z każdej strony po 1-2 rozstępy na szerokość palca (!) i sporo mniejszych. A na samą końcówkę, przed porodem jak brzuch opadł- na brzuchu... Po porodzie, znowu biust podskoczył- na drugiej piersi, na pierwszej jeszcze więcej. Ech... Sporo w tym mojej winy- przytyłam 25 kg, a trochę genetyki, rozstępów nabawiłam się nawet jako raczej szczupła nastolatka jak figura zmieniła mi się na bardziej kobiecą... Smarowałam się całą ciążę, i drogimi, i tanimi kosmetykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamati&13.04
u mnie mimo smarowania wyszły tydzień przed porodem, ale dajcie spokój dziewuchy rozstępy to nie tragedia, ja tam swoje polubiłam, teraz jestem w 12tc, smaruje się od samego początku ciąży, ale jak sie zrobią to nie tragedia, bardziej boję się że zostanie mi flaczek z brzuszka, ale liczę że skoro po pierwszej ciąży tak sie nie stało to i teraz będzie oki :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie się wcale nie pojawiły. Od czwartego miesiąca smarowałam się mustlą, Wcześniej stosowałam oliwe z oliwek, świetnie nawilża skóre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez wogole.cala ciaze smarowalam brzuch kremem fissan.moze pomoglo?ale pod koniec ciazy pojawila sie linia na brzuchu i chociaz jestem juz rok po porodzie ciagle ja mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×