Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmieję się Wam w twarz :D

Prawiczki myślą, że ich target to modelki, fotomodelki, hostessy i tancerki :D

Polecane posty

Gość New Drum
Ja mam 31 lat i jakoś żyję bez dziewczyn. Jeszcze tylko 40 lat i koniec życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
New Drum - a nie żal ci samotnego życia? nie czujesz że się marnujesz. we dwójkę zawsze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość New Drum
Jestem jak tygrys w ZOO od urodzenia. Jemu nie żal Afryki bo nigdy tam nie był. Ja też zawsze wiadziałem że nie będę miał nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patinka.bawarczyk
aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma
dobre z tym tygrysem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
new drum - nieprawda, tygrys zawsze będzie tęsknić za naturą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość New Drum
Jak ma tęsnić jak nie zna innego zycia. A a dobrym ZOO jest mu dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
bo czuje inność. tak samo prawiczki wiedzą, że życie w samotności jest wynaturzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość New Drum
Prawiczki po 25 roku życia dostosowują się do rzeczywistości. To jest zdrowy odruch. Człowiek musi wiedzieć kiedy się nie podoba. Wtedy trzeba wyplewić myśli o byciu z kimś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
cream - dlaczego wrzucasz wszystkie kobiety do jednego worka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dlaczego wrzucasz wszystkie kobiety do jednego worka?" ­ A czemu by nie? Bo to wielką różnicę mu zrobi jak nie wrzuci? Tak cię to boli? To nie czytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
chłopcy, nie można się obrażać na kobiety, przecież to, że jakaś was nie chciała, nie oznacza, że inne również tak zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki z ciebie bystrzak
my sie nie podobamy dlatego jestesmy sami x Nosz kurna ameryke odkryłeś :D nic dziwnego, że ulotki roznosisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cserv
nudne to jest wasze biadolenie jacy to wy jesteście poszkodowani przez los :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shadow King
Ta cała Samanta chrzani bzdury od jakiegoś czasu. Moim zdaniem to jest jakiś projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no prosze jak sie spouchwalają
głupie prawiki 🖐️ i nikt ich nie zablokuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma
"Samanta to zuzanna amelia..." 123 raczej nie. ale obie są tak samo wkurwiające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ta sama osoba, bo samanta mi powtórzyła coś, co napisałem w rozmowie z zuzanną. Też miałem wątpliwości, ale to mnie utwierdziło w przekonaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie osobiście denerwuje, że
kobiety często wybierają jakiegoś buraka, dupka, damskiego boksera przez, którego cierpią a normalnemu facetowi nie dadzą szansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
nie jestem projektem ani zuzanną amelią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma
podobno IMO się zabił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesław z pyrzowic
żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma
IMO przegrał z chorobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halabardnik
a ja nie wiem gdzie ja bym zabrał dziewczynę, co, mielibyśmy siedzieć u mnie w pokoju (który dzielę z siostrą) i oglądalibyśmy filmy??? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankieta na kafe:
Patrzcie co kobiety z Kafe odpowiedziały na anonimową ankietę na pytanie " Jak Twoim zdaniem powinien wyglądać „prawdziwy mężczyzna?" Było 22 wpisów: ­ Powinien być dobrze zbudowany. Nie jakoś bardzo umięśniony, ale niech nogi nie wyglądają jakby miały się połamać przy najmniejszym podmuchu wiatru. Powinien ubierać się po męsku, czyli nie w różowe koszulki i rurki ­ - Wysoki! - Dobrze zbudowany (nie za chudy i nie za tłusty) - Stylowe ciuchy (osobiście bardzo mi się podobają stylizacje panów jakie można zauważyć na ulicach Hiszpanii i Niemiec - ale tego proszę nie uwzględniać w swojej pracy, to tylko moja mała dygresja dla Pani :)) - Absolutnie żadnych długich włosów - Bez zarostu, chyba, że delikatny, dwudniowy - Zadbane dłonie ­ może być brunetem,nie musi mieć ogromnych bicepsów, nie może mieć mniej jak 176 cm wzrostu ­ silny, wysoki, czysty ­ powinien mieć szerokie dłonie i bary ­ nie Powinien być umięśniony i schludnie się ubierać bez ślepego zapatrzenia w modę, która niekoniecznie wydaje się być męska. ­ Zadbany, ale naturalny. Ogolony. ­ Zadbany, o silnej sylwetce, czysty, zadbane dłonie, elegancki ­ wysoki, z zarostem, szczupły, ubrany w koszulę ­ wysoki, dobrze zbudowany, z zarostem na twarzy, ­ przystojny, wysportowany, krótkie włosy (chodź są wyjątki), luźne spodnie, jakiś t-shirt, koszula. ­ szeroka klatka piersiowa, duże barki, umięśniona sylwetka, krótkie włosy ­ czysty schludny konkretny ­ wysoki, rzeźba ciała lekko atletyczna, tzw. 3 dniowy zarost, mogą być okulary-ale nie żadne kujonki tylko zwykłe klasyczne, styl ubioru zarówno elegancki jak i na co dzień (rurki i przyciasne t0shirty odpadają), nie preferuję tzw. sportowego czyt. dresy. ogólnie mówiąc zadbany najlepiej brunet :) ­ Czysty, nieprzesadnie wyperfumowany, bez kolczyków, piercingów, tatuaży. ­ schludny, minimalna lub żadna ilość ozdób, dobrze zbudowany, zdrowo wyglądający ­ nie posiadam określonego typu urody; jedyna rzecz, która przychodzi mi do głowy, to że powinien być ode mnie przynajmniej minimalnie wyższy ­ Powinien mieć odpowiednią budowę fizyczną, wygląd. Szerokie ramiona, jeśli facet ma biodra węższe ode mnie to jest trochę masakra... ­ mieć pewną siebie postawe i sposób chodzenia ­ schludnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankieta na kafe:
Posiadanie jakich cech osobowości przez mężczyzn, powoduje, że postrzegasz ich jako niemęskich? (Proszę wymienić 3 cechy): ­ ­ brak pasji, ciotowatość, chamskość ­ agresywność, dążenie do dominacji, despotyzm ­ tchórzliwość, niezaradność, niezdecydowanie ­ nieśmiały, zbyt wrażliwy, obojętny ­ Bycie trzórzem, nieudacznikiem, partaczem ­ nie wiem ­ tchórzliwość, infantylność, zniewieściałość ­ kokieteryjność, uległość, zależność ­ nieporadność, narcyzm, ­ nie wiem ­ tchórzliwy, uległy, niedojrzały/zależny ­ płaczliwy,delikatny, wrażliwy ­ tchórzliwość, zakłamanie, prostactwo ­ niezdecydowanie, bojaźliwy, nałogowiec ­ ckliwość, metroseksualność, bojaźliwość ­ Użalanie się nad sobą, zbytnia dbałość o wygląd, nieodpowiedzialność. ­ lenistwo, narzekanie, wybuchowość ­ Bojaźliwy, zakompleksiony, niepewny ­ niezdecydowany, neurotyczny, agresywny ­ brak odpowiedzialności, brak szacunku dla kobiet, niezdecydowanie ­ bałaganiarz, niepunktualny, nie dotrzymujący obietnic ­ Infantylni, nieodpowiedzialni, niesłowni ­ uległość, niezdecydowanie, brak wiary we własne siły ­ brak pewności siebie, brak zaradności, agresywność ­ nie potrafiący podjąć decyzji, egoista, nie odpowiedzialny ­ próźność, infantylność, nieśmiałość. ­ wrażliwość, słabość, strach ­ przesadna dbałość o wygląd, ciapowatość, brak zdecydowania ­ nieporadność życiowa (łatwe załamywanie się) ­ nieodpowiedzialność, zapatrzenie w siebie, nadmierana dbałość o swój wygląd zewnętrzny ­ niezdecydowanie, płochliwość, niechlujny ­ niesamodzielność, nadmierna płaczliwość ­ płaczliwy, tchórzliwy, leniwy ­ egoizm, materializm, dziecinność (dziecinne zachowanie) ­ agesywność, niezdecydowanie, niezdrowy egoizm ­ tchórzostwo, zakłamanie, arogancja ­ niezdecydowanie,tchórzliwość,nie pewność ­ lenistwo, brak samokontroli, egoizm ­ gadatliwość, niezaradność, bycie pod wpływem rodziców ­ tchórzliwość, kłamliwość, nielogiczność ­ nadmierne dbanie o siebie, niezaradnosć, pijaństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie so prawiki
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×