Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ghfhghjg4

Mój eks okazał się zboczencem...dlaczego trafiam ciagle na seksoholikow? :(

Polecane posty

Gość ghfhghjg4

Moj kolega ktory jest pasjonatem roznych debilnych portali randkowych i erotycznych podal mi dzis linka z pytaniem Czy to nie twoj byly macha fujarką? No i niestety on :( konto na sex portalu , szuka wprost laski do ruchania , moze sponsorowac mlodą 18-20 :O masakra z kim ja zylam, byl w ogole inny wszystkie moje 3 związki zakonczyly sie porazką, w tym dwa zdradą nie wiem co robie zle ze takichg przyciagam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieję że to jest
prowokacja...? Jeżeli nie wspólczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brałnajs
skad kolega wiedział jaką ma fujarkę? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfhghjg4
bo znalazł jego profil na tym portalu, mial tam fotki z twarzą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spójrz na to w ten sposób
spójrz na to w ten sposób - nisko upadł skoro musi w ten sposób szukać seksu :-) Żadna go w realu nie chce? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też znam takiego.Byliśmy razem 2 pól roku ale zaczął mnie wkurzać bo ciągle chciał seksu,jakoś kręcił itp.Chciał kręcić filmiki później,robić nagie fotki mnie i podczas seksu.Nie zgodziłam się i od słowa do slowa się rozstaliśmy,bo przyznał się do sponsorowania jakiejś studentki :O.Niby poważny pan adwokat a później też okazało się,że ma konto na portalu randkowym,pokazuje fotki penisa,ma filmiki jak wali konia..szuka panny do seksu albo pary w celu 2m i 1k lub 2k i on.Masakra!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a- co robił taki porządny kolega na portalu? ­ przeglądał zdjęcia penisów i szukał sponsora? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4544h4h4h4h
kolega pewnie taki sam jak ex :D zadna go nie chce i spedza zycie na sex portalach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to dobrze z tym zboczeńcem czy wręcz przeciwnie? podobno kobiety najbardziej się zakochują w takich co je potrafią zerżnąć jak w tartaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie jest niesprawiedliwe
marzę o seksocholiku...Mam wręcz przeciwne problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×