Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łooki89889

Ona leci na mnie?

Polecane posty

Gość łooki89889

Czy jeśli kumpela, która ciągle mi gada , że panikuję bo koniecznie chcę mieć laskę, że przesadzam , że chcę mieć na siłę i temu nadal nie mam itp. to może oznaczać , że ona na mnie leci i jest zazdrosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooki89889
a co jeszcze chcesz wiedzieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lindsay z południa
leci do ćma do świecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jjaaaa
i tak i nie dlatego piszą jaśniej , bo za mało konkretów żeby coś wywnioskować. Podaj jeszcze jakieś jej zachowania to będzie łatwiej i czy ona ma kogoś itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooki89889
dobra nie czepiajcie się szczegółów :P tylko serio , czy może coś być na rzeczy , że często tak mówi, czy po prostu od tak? bo niby z jednej strony cieszy się jak kogoś poznam, a z drugiej mówi , tak jak opisałem wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie po prostu zmniejsz swoje parcie na związek jak Ci koleżanka dobrze radzi i nie doszukuj się podtekstów nawet w słowach zwykłej koleżanki a zdrowszy będziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooki89889
nie ma nikogo, jest moją kumpelą taką od różnych rozmów, ale dziwnie się zachowuje czasem, jakby była zła , że szukam skoro mówi mi takie rzeczy, a znów innym razem doradza a niby wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooki89889
a czemu mam zmniejszyć skoro brakuje mi dziewczyny? nie rozumiem tylko dziwnego zachowania dziewczyn, zmienności, niby ok, a później jakieś dziwne teksty , że panikuję i desperacko szukam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×