Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sheep123459876

samotne święta - doradźcie

Polecane posty

Gość sheep123459876

Czy waszym zdaniem warto wyjechać samej na święta, np. w góry? ktoś planuje cos podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, ze to fajny pomysł. Ja nie mam warunków, żeby gdzieś wyjechać, ale gdybym mogła to nie zastanawiałabym się dłużej. Odpoczęłabym od wszystkich i w ogóle od klimatu świąt, za którym nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheep123459876
nie mam możliwości jechać do domu ponieważ jestem skłocona z ojcem. znajomi i rodzina proponowali mi, że mogę u nich spędzić święta, ale przyznam , że trochę mi głupio, cała czyjas rodzina a ja obca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheep123459876
raźniej byłoby z kimś wyjechać ale w tym terminie to chyba nikogo nie znajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może do świąt jeszcze uda Ci się pogodzić z ojcem, ale jeśli nie wyjdzie to lepiej jedź gdzieś w góry i zapomnij o tym, ze są święta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może znajdziesz kogoś na miejscu, kogoś kto tez będzie samotnie spędzał święta;) Kurde zabrzmiało to jak jakaś historia z filmu hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekając na rozum
ja wolałabym zostać w domu, gdybym miała je spędzić sama. Sama potrafię spędzać czas, ale obawiam się że w tym czasie i tak dobije Cię ten klimat jednosci i miłości w te dni i będziesz się czuła dziwnie....a jeśli w domu możesz zostać sama to lepiej. Jeśli nie to wyjedź gdzieś za granicę, gdzie nie dopadnie ten polski klimacik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheep123459876
Dzięki dziewczyny za wypowiedzi. Wynajmuję mieszkanie ze znajomymi a oni wyjadą na święta a ja zostanę sama. Nawet mama mi doradza, żebym wyjechała, ona niestety ze mna nie wyjedzie bo nie chce żeby jeszcze bardziej relacje w domu się pogorszyły- ojciec się wścieknie a to on pracuje a moja mama juz niestety nie. ja pracuję ale w warszawie, nie mam tez niewiadomo ile pieniedzy ale zawsze na jakis wyjazd 3-4 dniowy uzbieram. Tylko tak smutno isc samej do restauracji i jesc, chcialam tez pojezdzic na snowboardzie ale z kims zawsze razniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekając na rozum
jeśli jeździsz na desce to tym lepiej..pamiętam że mój znajomy tak samo zrobił tyle że na sylwestra.... potem jakaś wesoła grupka kuracjuszy w tym ośrodku narciarskim wzięła go w tany na imprezie wieczornej..... jedź jedź w tym pzrypadku, bo ruch na świeżym powietrzu jest super w tym przypadku! i można kogoś fajnego poznać na wyciągu, szczególnie w takie dni gdy wszyscy lepią pierogi i udają że kochają ciocię krysię z radomia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheep123459876
Już mi lepiej :) coraz bardziej się przekonuję, że jednak warto :) już wolę spędzić świeta sama niż być świadkiem sztucznej świątecznej atmofery. Dziękuję naprawdę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kula:]
ja tez tak chce ale brak mi odwagi... pojade z toba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werti90
naprawdę?? bardzo chętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheep123459876
zapraszam, chętnie zabiorę towarzyszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kula:]
balabym sie z nieznajoma/ym ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheep123459876
tak na serio to ja trochę też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×