Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sososbiech

JUTRO mm rozpoczęcie roku akademickiego

Polecane posty

Gość sososbiech

i umieram ze strachu, że nikt mnie nie polubi, nikogo tam nie znam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka;);)
gdzie idziesz jakie miasto jaka uczelnia jaki kierunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sososbiech
taaa jeszcze może mam pesel podać? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka;);)
i rozmiar gaci i stanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sososbiech
a w ogóle na takim rozpoczęciu są też studenci z 2 i 3 roku? czy oni już nie mają takiego rozpoczęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sososbiech
ale w sumie to nie muszą się ze mn jakoś przyjaźnić, mam przyjaciółkę i faceta, to mi wystarczy :P ale nie chcę być jakimś odszczepieńcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem fanką Realu MadrytNa PUMie jesteś? czy kolejna uczelnia robi debilne daty na rozpoczęcie ? I tak nikt nie przyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na publicznej, a 6tego dopiero też rozpoczęcie. Tak czy siak nie wybieram się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też na 1 bo się przeniosłam, ale jak szłam na 1 rok rok temu to byłam tam i się okazało, że niepotrzebnie. Jakieś tam dyrdymały, kupa ludzi. Nie ide w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sososbiech
bo wy mylicie inaugurację z rozpoczęciem :D ja mam takie spotkanie dla studentów I roku, obecność obowiązkowa, będą rozdawać indeksy i legitymacje i to jest jutro. Inauguracja jest we wtorek, będzie jakaś msza czy inne pierdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sososbiech
spoko :) a studenci np. II roku też mają takie spotkanie organizacyjne jak ja, jutro? czy oni po prosu przychodzą w poniedziałek na wykłady i tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę szła na 1 rok znowu, ale nie mam jakiegoś takiego spotkania. Rok temu też nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sososbiech
a kiedy dostałaś legitymacje i indeks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La La Land
Ty przynajmniej wiesz kiedy masz rozpoczęcie roku, a ja kurwa nie mam pojęcia. Jeszcze suki z dziekanatu nie odbierają telefonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sososbiech
ja już wiedziałam od miesiąca bo powiadomili nas listownie, ciebie nie? a na stronie uczelnie nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La La Land
Dostałam od uczelni list, ale tam nie było nawet wzmianki. Na stronie są rozbieżne informację. Raz 1 października, a raz, że 9 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość and U know what?
Że też im się chce inaugurację robić w sobotę...nie przenieśli tego na poniedziałek? Co to za uczelnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na stronie szkoły wszystko pisze. Legitki można odbierać od 1 października do 11stego (u mnie) w dziekanacie. Indeksy się dostaje trochę później, rok temu dostaliśmy przed sesją dopiero. Ale zanim się pójdzie po legitke to trzeba dokonać wpłaty na konto indywidualne, albo w jakiejś kasie na uczelni, żeby dali legitkę. Ale ja mówię na pryzkładzie swojej uczelni. Na stronie powinny być wszystkie informacje. czasem zakopane głęboko. Poszperajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byłam na pierwszym roku to nie poszłam na rozpoczęcie roku, index sobie odebrałam pare dni pozniej w dziekanacie :P a ludzi poznałam normalnie na wykladach i cwiczeniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się teraz też zastanawiam na kogo trafię.. ale mam najgorszą grupę na WF (na 7:45!) mam nadzieję, że mi przepiszą wf :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La La Land
A plan zajęć zostanie podany po inauguracji czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×