Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamila4393

goraczka

Polecane posty

Gość kamila4393

hej bardziej doswiadczone mamusie. Od wczoraj corcia (10 miesiecy)mi goraczkuje, bylam z nia u lekarza i ma chore gardełko. dostala hiconcil ale goraczka nadal sie utrzymuje 38, 38,4, nie moge zbic jej. Podalam jej czopek 150g paracetamol i nic. niewiem czy pojechac na pogotowie czy podawac jej co 4 godz leki na zbicie goraczki. pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38,4 to max? jesli tak podawaj co 4h ibuprofen i paracetamol, tak moze sie utrzymywać kilka dni, moj w ubiegłym tygoniu 6 dni goraczkował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila4393
w domu mam nurofen forte syrop i czopki paracetamol 150 mg. moge je podawac na przemian co 4 godz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy gorączce ważne jest aby dziecko dużo piło, przy gorączce powyżej 38C podaj Milifen, ma truskawkowy smak, więc dziecko chętnie go przyjmie, skutecznie zbija gorączkę no i ma dobrą cenę poniżej 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podawaj żadnego milifenu!! jak dajesz ibuprofen to nie możesz podawac kolejnego leku na bazie ibuprofenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidd

Od jakiegoś czasu mamy MultiTemp żona go zamawiała namówiona przez swoją psiapsiolke z pracy. :) Działa okey, nie mogę powiedzieć żeby coś nawalało. Przydaje się do gorączki ale ostatnio jak robiłem dziecku mleko – w sensie podgrzewałem – to też sobie sprawdziłem właśnie termometrem ile ma stopni zanim daliśmy corce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adda
Dnia 19.02.2019 o 15:39, Gość dawidd napisał:

Od jakiegoś czasu mamy MultiTemp żona go zamawiała namówiona przez swoją psiapsiolke z pracy. :) Działa okey, nie mogę powiedzieć żeby coś nawalało. Przydaje się do gorączki ale ostatnio jak robiłem dziecku mleko – w sensie podgrzewałem – to też sobie sprawdziłem właśnie termometrem ile ma stopni zanim daliśmy corce.

Tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Sanity ma bardzo wygodny zestaw gorączkowy BabyTemp+kompres. Termometr z podczerwienią, kompres do chłodzenia i nagrzewania. Nam to już nieraz ten komplet zdrówko poratował ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna
Dnia 24.05.2019 o 14:59, Gość majka napisał:

Sanity ma bardzo wygodny zestaw gorączkowy BabyTemp+kompres. Termometr z podczerwienią, kompres do chłodzenia i nagrzewania. Nam to już nieraz ten komplet zdrówko poratował ;-)

U nas też zestaw Babytemp + kompres zdaje egzamin i przydaje się częściej niż myślałam że będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kin

Spokojnie możecie sięgnąć po nonContact, sprawdzi się zarówno przy dzieciach jak i dla osób dorosłych, szybkie pomiary, wygodna obsługa. Zdecydowanie godny polecenia sprzęt.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eto

Nie mam konkretnego urządzenia, które mogą Ci polecić, ale wydaje mi się, że jak sięgniesz po jakiś model od Sanity jak np. MultiTemp to powinieneś być zadowolony bo to sensownie przygotowane urządzenie, działające bezdotykowo więc zawsze przy dziecku będzie się on dobrze sprawdzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta
Dnia 19.06.2019 o 14:04, Gość anna napisał:

U nas też zestaw Babytemp + kompres zdaje egzamin i przydaje się częściej niż myślałam że będzie.

Tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

Z tych fajnych sprzętów to dla mnie przede wszystkim MultiTemp, który w ofercie ma Sanity. Sprzęt pozwala mierzyć nie tylko temperaturę w przypadku choroby, ale także można przy dziecku mierzyć sobie temperaturę wody pod mleko czy do kąpieli. Naprawdę świetna propozycja przy dziecku niewątpliwie będzie to sprzęt przydatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttr

Bardzo ciekawa propozycja, która na pewno będzie dobrym pomysłem na prezent dla małego dziecka. Uważam, że czasami warto kupić taką rzecz niż kolejną zabawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annn

Planując kupno termometru bezdotykowego, polecam zobaczyć w sklepie Sanity termometr BabyTemp sprzedawany w zestawie z kompresem żelowym mini. Przy dziecku to świetne rozwiązanie. Będzie można wygodnie korzystać i łatwiej przetrwać gorączkę u malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×