Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mama 10 miesięczniaka

gdzie kupić buty dla dziecka?

Polecane posty

Gość mama 10 miesięczniaka

szukam butów na zimę dla mojego 10 miesięcznego synka. wiecie może w jakim sklepie można dostać nie drogie buciki dla takiego dziecka? mąż ostatnio zajrzał do jednego sklepu( nie pamiętam jakiego) i buty kosztowały 170 zł. normalnie przeżyłam szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty muszą być dobre
Domyślam się,że dziecko jeszcze nie chodzi? W pepco można kupić buty za 30-50 zł. A jeśli by już chodziło to w Deichmannie Elefanteny skórzane za 120zł lub w H&M buty za 99zł. Niestety jak dziecko już zacznie chodzic to buty będą wydatkiem ok 100zł,bo muszą być dobre. Ja raz na kwartał wydaję na buty ok 500zł-kupuję po 3-4 pary. Moja koleżanka oszczędzała,to teraz wydaje ponad 200zł na głupie sandały bo muszą być ortopedyczne... Do tego rehabilitacja. W sumie zaoszczędziłam i kasę i oszczędziłam dziecku bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 10 miesięczniaka
synek jeszcze nie chodzi dlatego chcę kupić tańsze buty. wiadomo że jak zacznie chodzić to nie będę oszczędzać na bucikach dla niego bo musi mieć odpowiednie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma 10 miesięcy... z tego co liczę to w trakcie trwania zimy jest duże prawdopodobieństwo, ze będzie chodził. niestety dla malutkich dzieci buty są drogie więc jeżeli np. nie stać Cię na taki wydadek to spróbuj znaleźć coś fajnego na allegro? Albo po znajomych? W ziemie takie maluchy dużo po śniegu nie chodzą na piechotkę więc myślę, ze można by za małe pieniądze wyhaczyć prawie nówki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 10 miesięczniaka
stać mnie na te buty za 100 czy 200 zł ale uważam że nie ma sensu kupować tak drogich butów maluszkowi który nawet nie chodzi.. nawet jak za miesiąc czy 2 nauczy się chodzić to raczej nie na tyle dobrze żeby udało mu się biegać w grubym kombinezonie po śniegu. na wiosnę kupiła bym mu na pewno dobre buty w których mógł by chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśkaN
Moim zdaniem górka zaczyna się, gdy dziecko zaczyna chodzić. Wtedy lepiej nie oszczędzać bo później najczęściej odbija się to na nodze dziecka a buty ortopedyczne, plus zajęcia z rehabilitantem jednak kosztują... do tego czas. Znam bardzo wiele mam, gdzie oszczędza się na ubrankach i np. kupują masę ciuchów używanych ale but dla dziecka jednak porządny za te nawet kilka stówek. Nie wiem skąd jesteś ale poszukaj w mieście dobrego sklepu z butami, gdzie pani nie będzie przewracać oczami a rzeczowo doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda_matka
Ja kupuję u siebie w Pruszkowie przy stacji a jak nie ma takiego rozmiaru to Pani sprowadzi w ciągu dwóch dni ceny rewelacyjne - to nowy sklep ale jest naprawdę niedrogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chrzanicie z tymi problema
moje dzieci pierwsze kroki stawialy w bartkach, potem przerzucilismy sie na ecco i primigi, w zimie geox i co? Chodzimy na rehabilitacje plaskostopie, koslawe kolana. Jak coś ma być to będzie i buty nie są aż tak wazne :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje buty Memo, mimo że są droższe niż to wspomniane wcześniej 170 zł. Inwestycja w dzieci jest najważniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaona*
Dokładnie, moja przyjaciółka kupowała córce tylko buty z wyższej półki ecco, geox i inne których nazw nawet nie pamiętam wydawała mase pieniędzy na buty ale ją stać więc ok. Jednak na bilansie wyszło plaskostopie i koślawe kolana więc to nie tak , że buty dziecko przed tym uchronią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soretina
Najważniejsze jest to czy stópki i nóżki są zdrowe. Moje dziecko niestety cierpi na koślawość kolanek i lekarz polecił nam specjalne buty. Zdecydowałam się na Memo i teraz widzę, że nie były to pieniądze wyrzucone w błoto! Na zdrowiu dziecka nie warto oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nat.aalia
duży wybór butów w tym również dla dzieci znajdziecie w internetowym sklepie http://ebuty.pl/ - warto przeglądać ofertę, często trafiają się bardzo korzystne promocję, przy zakupach powyżej 300 zł nie ponosimy kosztów przesyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doroti40
Moim chłopakom kupuję tylko i wyłącznie markowe buty, bo wiadomo, że dłużej w nich pochodzą. Nie wydaję na nie za dużo gotówki, bo wiem gdzie można je kupić w naprawdę atrakcyjnej cenie. Nie wiem, czy znacie taki sklep jak http://activestyle.pl ? Jeśli nie to radzę zajrzeć, bo w swojej ofercie mają bogaty wybór obuwia w super cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwero
dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martrynka
Ja ostatnio zakupiłam sandałki w tym sklepie: http://www.babyhop.pl mają teraz rabaty na buty letnie nawet -50% i dodatkowo powyżej 300 zł wysyłka za darmo kurierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość priorytet
Mam koleżankę, która większość zakupów robi przez internet. Na Allegro kupuje dla swojego malucha buciki Mrugały. Na żywo wyglądają bardzo porządnie. Dzięki niej wiem też, że NEXT ma specjalną linię bucików tzw. first shoes (pierwsze buciki) do nauki chodzenia. Sprawdź czy o to Ci chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu dziecku kupuje też przez internet. Mam taki ulubiony sklep, który z czystym sumieniem mogę polecić: www.blumore.pl Mają tam bardzo dobre markowe obuwie. Wiadomo że małemu dziecku które dopiero uczy się chodzić potrzebne są buty które będą stabilne i wygodne. Ja kupuje obuwie z Zarro. Fajnie trzymają nóżkę, mają elastyczną podeszwę i profilowana wkładkę. Ceny wydaje mi się ze nie są wygórowane. http://blumore.pl/1320-sandalki-na-lato-dla-dziewczynki-certyfikat-zdrowej-stopy-19-24.html Wysyłka jest szybka i mają tanie koszty dostawy. Ja zamawiałam kurierem za pobraniem i na drugi dzień miałam buciki już u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej w bartku z usztywniana pieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liinkowska
Ja kupuje tylko tutaj http://www.mivo.pl/ Naprawdze szczerze polecam bo mozna tutaj kupić naprawde super buciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiszpanskie obuwie dla dzieci
ja polecam obuwie wysokiej jakosci hiszpanskiej firmy juz we wroclawiu. maja expozycje stala we wroclawiu na ul dlugiej. najlepiej zadzwonic na tel 882402387. takze beda wkrotce na allegro. maja strone www.cuquito.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiszpanskie obuwie dla dzieci
ja polecam obuwie wysokiej jakosci hiszpanskiej firmy juz we wroclawiu. maja expozycje stala we wroclawiu na ul dlugiej. najlepiej zadzwonic na tel 882402387. takze beda wkrotce na allegro. ceny tez konkurencyjne i fajne wzornictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rąsia
Ja bardzo polecam sklep www.majris.pl. Kupuje tam bucik, zawsze można zadzwonić i dowiedzieć się jakie będą odpowiednie. Miła obsługa. Jak by temat był obszerniejszy to sprzedawca oddzwania. Sprzedają też na allegro jako użytkownik majris_pl- bardzo dobre opinie zadowolonych klientów. Buciki nie są najtańsze ale za to mamy pewność,że spełnią swoją funkcje i nie zaszkodzimy naszym pociechą. Serdecznie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaElwira1
Ja często kupuję buty dla swojego 5-miesięcznego dziecka w sklepie http://www.artbaby.com.pl/. Lubię takie kolorowe ubranka dla maluszków:) a właśnie w tym sklepie jest spory wybór takich bucików. Dodatkowo można zakupić u nich garniturki, sukienki itp. Naprawdę bardzo fajny sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź jeszcze w tym sklepie: http://sklep.tombut.pl/ ja od dawna kupuję tam buciki dla mojej Dorotki. Mają bardzo ładne i przede wszystkim wygodne buciki. Zdecydowanie warto sprawdzić ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy buty ecco lub z deichmana czy ccc maja certyfikat zdrowej stopy? Bo jak wzięłam do ręki ecco to co prawda nie jestem specjalista ale miały takie sztywne podeszwy,nie elastyczne więc daje sobie rękę uciac że te buty są zle.Z tego co kiedyś zapamietalam sobie z jakiegoś programu jak sie wypowiadał ortopeda,buty powinny zginac sie na podeszwie w miejscu jak sie zgina stopa przy chodzeniu i mieć usztywniane pięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O buty z Ecco lub z Deichmana wystarczy zapytać sprzedawcę o certyfikaty bądź atesty, jeśli firma je posiada informacja zostanie z pewnością przekazana, jednak wydaje mi się, że buty z Deichmana są trochę za sztywne jak dla malucha, który dopiero zaczyna swoją przygodę z chodzeniem. Sztywne buty mogą mu się nie spodobać i później nie będzie chciał przymierzać i nosić butów - mój tak miał przez kilka dni. Obraził się na buty i koniec, dopiero po jakimś czasie udało mi się mu wytłumaczyć i przekonać do innych bucików :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mańkka
O buty z Ecco lub z Deichmana wystarczy zapytać sprzedawcę o certyfikaty bądź atesty, jeśli firma je posiada informacja zostanie z pewnością przekazana, jednak wydaje mi się, że buty z Deichmana są trochę za sztywne jak dla malucha, który dopiero zaczyna swoją przygodę z chodzeniem. Sztywne buty mogą mu się nie spodobać i później nie będzie chciał przymierzać i nosić butów - mój tak miał przez kilka dni. Obraził się na buty i koniec, dopiero po jakimś czasie udało mi się mu wytłumaczyć i przekonać do innych bucików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×